Seriál Chlap trápí nízká sledovanost

Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu vždy následující den čili v pátek.

Hlavní roly doc. MUDr Onřeje Franka ztvárňuje slovenský herec Tomáš Maštalír. V seriálu můžeme vidět i herce jako třeba Jíří Dvořák nebo Ivan Lupták, a herečky Jitka Ježková nebo Andrea Růžičková. O režii se postaraly Peter Bebjak, Róbert Šveda, Martin Kazimír a Zuzana Marianková.

MUDr Frank je velice úspěšný lékař a primář na oddělení speciální diagnostiky v Nemocnici Centrum. Není sice moc sympatický, ale je velice spolehlivý, bezchybný a sebejistý. Kvůli poranění hlavy přijde o vzpomínky za posledních 12 let a jeho život se náhle zcela změní. Frank se probudí do reality kterou vůbec nepoznává a nezná. Musí tak znovu poznávat sám sebe a celý okolní svět. Navíc se začíná objevovat záhada kolem smrti jeho syna, kterou si bohužel také nevybavuje. Zatím. Bývalý skvělý Primář má tak se svými kolegy najednou velice dynamický vztah, a to jak ten pracovní, tak ten osobní.

Seriál by měl být adaptací na Italský seriál Návrat do života a připomínat případ Italského doktora kterému se tato kuriozita opravdu stala. Přišla dokonce i Slovenská verze pojmenovaná Druhá šance. Mě to zatím spíše přijde jako nevtipný Dr. House který dopadl podobně jako Český Polda. Žánrově tíhne spíše k uslzené telenovele, zvláště pokud jde o hrdinovo soukromí. Zajímavější motivy nabízí po stránce medicínské včetně úvodní epizody, jež by se mohla zavděčit dětem: malému pacientovi totiž jeho zachránce ordinuje „bonbon denně a méně zeleniny“.

Zatím jsme se dočkaly dohromady jedenácti epizod a stále nám zbývá dalších 5 epizod. Jestli režie natočí další sérii je ve hvězdách, ale podle mě po menší sledovanosti než byla očekávaná to není moc pravděpodobné.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022