Seriál Drazí sousedé je stahován

Měl to být velký boom a seriál, který bude lákat velké množství diváků. Přesně tak o seriálu Drazí sousedé mluvila televize Nova. A to ve chvíli, kdy ho propagovala a kdy ho začala uvádět na televizní obrazovky. A to vždy v pondělí, v hlavním vysílacím čase. Pokud jste se právě toto pondělí na tuto televizi dívali, zjistili jste, že po seriálu již není ani stopy. A to z toho důvodu, že ho aktuálně televize stáhla z vysílání. A jaký byl hlavní důvod? Byl poměrně prostý a pro mnoho lidí také logicky očekávaný. Byla to nejenom nízká sledovanost, ale také postupně klesající počet diváků, kteří si další díly pravidelně zapínaly.

První zmizení již ve středu

Pokud si ještě pamatujete na samotný start daného seriálu, je třeba říci, že se vysílal nejenom v pondělí, ale vysílal se také ve středu. A právě toto vysílání bylo zrušeno jako první. Diváci tak mohli místo nového seriálu vidět staronovou věc, a to soutěžní pořad Chcete být milionářem? Ten se ve středu v hlavním vysílacím čase vysílá stále. A jak to bude s pondělkem, odkud seriál Drazí sousedé také zmizel? Aktuálně jsou v plánu komedie Zdeňka Trošky. A co bude dále, to v podstatě zatím neví ani samotná Nova, jelikož žádné bližší informace nemá a neměla.

Ostatní seriály bodují

Ukazuje se, že v případě Novy to zkrátka byla sázka nejenom na špatnou kartu, ale i na velmi špatný vysílací čas. V ten středeční jasně dominuje a dominoval konkurenční seriál Ohnivý kuře, který vysílá televize Prima. Pondělní večery zcela určitě patří České televizi, která nejprve nasadila nových 8 dílů, a nyní reprízuje první sérii seriálu Případy 1. oddělení. A jelikož jde o velmi atraktivní téma na základně skutečných případů, je více než jasné, kdo měl ve sledovanosti větší šanci. A to v podstatě u různých segmentů diváků. Kriminálky zkrátka dlouhodobě dominují. Zvláště ty dobré.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018