Seriál Krejzovi bude pokračovat druhou řadou

Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými je spojený celkem velký úspěch. Danou novinkou je seriál Krejzovi, který se začal vysílat od letošního podzimu jako velmi očekávaná novinka. Jde o seriál, který se má svést na vlně stále celkem populárních rodinných sitcomů, který spustilo historické dílo Nováci a postupně se napříč televizemi objevovala řada počinů. Přesně do této kategorie je možné seriál Krejzovi zařadit.

V plánu je druhá řada

Prima seriálu celkem hodně věřila a také ho neváhala aktivně promovat. To se ukázalo jako velmi dobrý krok a tak nyní bylo potvrzeno, že s ohledem na úspěchy v prvních týdnech bude seriál Krejzovi pokračovat i druhou řadou. Prima se tedy rozhodla začít s natáčením druhé řada. Vše je teprve na začátku a tak není jasné ani to, kolik bude mít dílů, a už vůbec ne to, kdy se bude natáčet.

Bez jedné z hlavních postav

Nutno však říci, že spolu s ohlášením natáčení se objevila jedna negativní zpráva, která udělala Primě poměrně nečekanou čáru přes rozpočet. To proto, že se seriál Krejzovi bude muset obejít bez jedné z hlavních postav, kterou je Václav Postránecký. Není to ani tak proto, že by nechtěl hrát on, nebo že by ho nechtěla Prima. Je to proto, že problémem jsou jeho zdravotní problémy. A tak se neobjeví ani v druhé řadě tohoto seriálu, tak se nebude objevovat ani v pořadu Receptář prima nápadů, který moderoval.

Kdo ho nahradí?

Náhrada by se vzhledem k ústřednosti postavy objevit měla. Není však jasné, kdo by to měl být. Tedy není to jasné nám jako veřejnosti. TV Prima k tomu uvedla, než se náhrada skutečně objeví a že o konkrétním jméně bude veřejnost včas informována. Platí tedy obvyklé – kdo si počká, ten se dočká. Vám doporučujeme sledovat naše články, kde tuto informaci stoprocentně přineseme.

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019