Seriál Krejzovi bude pokračovat druhou řadou

Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými je spojený celkem velký úspěch. Danou novinkou je seriál Krejzovi, který se začal vysílat od letošního podzimu jako velmi očekávaná novinka. Jde o seriál, který se má svést na vlně stále celkem populárních rodinných sitcomů, který spustilo historické dílo Nováci a postupně se napříč televizemi objevovala řada počinů. Přesně do této kategorie je možné seriál Krejzovi zařadit.

V plánu je druhá řada

Prima seriálu celkem hodně věřila a také ho neváhala aktivně promovat. To se ukázalo jako velmi dobrý krok a tak nyní bylo potvrzeno, že s ohledem na úspěchy v prvních týdnech bude seriál Krejzovi pokračovat i druhou řadou. Prima se tedy rozhodla začít s natáčením druhé řada. Vše je teprve na začátku a tak není jasné ani to, kolik bude mít dílů, a už vůbec ne to, kdy se bude natáčet.

Bez jedné z hlavních postav

Nutno však říci, že spolu s ohlášením natáčení se objevila jedna negativní zpráva, která udělala Primě poměrně nečekanou čáru přes rozpočet. To proto, že se seriál Krejzovi bude muset obejít bez jedné z hlavních postav, kterou je Václav Postránecký. Není to ani tak proto, že by nechtěl hrát on, nebo že by ho nechtěla Prima. Je to proto, že problémem jsou jeho zdravotní problémy. A tak se neobjeví ani v druhé řadě tohoto seriálu, tak se nebude objevovat ani v pořadu Receptář prima nápadů, který moderoval.

Kdo ho nahradí?

Náhrada by se vzhledem k ústřednosti postavy objevit měla. Není však jasné, kdo by to měl být. Tedy není to jasné nám jako veřejnosti. TV Prima k tomu uvedla, než se náhrada skutečně objeví a že o konkrétním jméně bude veřejnost včas informována. Platí tedy obvyklé – kdo si počká, ten se dočká. Vám doporučujeme sledovat naše články, kde tuto informaci stoprocentně přineseme.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018