Seriál Krejzovi bude pokračovat druhou řadou

Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými je spojený celkem velký úspěch. Danou novinkou je seriál Krejzovi, který se začal vysílat od letošního podzimu jako velmi očekávaná novinka. Jde o seriál, který se má svést na vlně stále celkem populárních rodinných sitcomů, který spustilo historické dílo Nováci a postupně se napříč televizemi objevovala řada počinů. Přesně do této kategorie je možné seriál Krejzovi zařadit.

V plánu je druhá řada

Prima seriálu celkem hodně věřila a také ho neváhala aktivně promovat. To se ukázalo jako velmi dobrý krok a tak nyní bylo potvrzeno, že s ohledem na úspěchy v prvních týdnech bude seriál Krejzovi pokračovat i druhou řadou. Prima se tedy rozhodla začít s natáčením druhé řada. Vše je teprve na začátku a tak není jasné ani to, kolik bude mít dílů, a už vůbec ne to, kdy se bude natáčet.

Bez jedné z hlavních postav

Nutno však říci, že spolu s ohlášením natáčení se objevila jedna negativní zpráva, která udělala Primě poměrně nečekanou čáru přes rozpočet. To proto, že se seriál Krejzovi bude muset obejít bez jedné z hlavních postav, kterou je Václav Postránecký. Není to ani tak proto, že by nechtěl hrát on, nebo že by ho nechtěla Prima. Je to proto, že problémem jsou jeho zdravotní problémy. A tak se neobjeví ani v druhé řadě tohoto seriálu, tak se nebude objevovat ani v pořadu Receptář prima nápadů, který moderoval.

Kdo ho nahradí?

Náhrada by se vzhledem k ústřednosti postavy objevit měla. Není však jasné, kdo by to měl být. Tedy není to jasné nám jako veřejnosti. TV Prima k tomu uvedla, než se náhrada skutečně objeví a že o konkrétním jméně bude veřejnost včas informována. Platí tedy obvyklé – kdo si počká, ten se dočká. Vám doporučujeme sledovat naše články, kde tuto informaci stoprocentně přineseme.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018