Seriál Krejzovi bude pokračovat druhou řadou

Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými je spojený celkem velký úspěch. Danou novinkou je seriál Krejzovi, který se začal vysílat od letošního podzimu jako velmi očekávaná novinka. Jde o seriál, který se má svést na vlně stále celkem populárních rodinných sitcomů, který spustilo historické dílo Nováci a postupně se napříč televizemi objevovala řada počinů. Přesně do této kategorie je možné seriál Krejzovi zařadit.

V plánu je druhá řada

Prima seriálu celkem hodně věřila a také ho neváhala aktivně promovat. To se ukázalo jako velmi dobrý krok a tak nyní bylo potvrzeno, že s ohledem na úspěchy v prvních týdnech bude seriál Krejzovi pokračovat i druhou řadou. Prima se tedy rozhodla začít s natáčením druhé řada. Vše je teprve na začátku a tak není jasné ani to, kolik bude mít dílů, a už vůbec ne to, kdy se bude natáčet.

Bez jedné z hlavních postav

Nutno však říci, že spolu s ohlášením natáčení se objevila jedna negativní zpráva, která udělala Primě poměrně nečekanou čáru přes rozpočet. To proto, že se seriál Krejzovi bude muset obejít bez jedné z hlavních postav, kterou je Václav Postránecký. Není to ani tak proto, že by nechtěl hrát on, nebo že by ho nechtěla Prima. Je to proto, že problémem jsou jeho zdravotní problémy. A tak se neobjeví ani v druhé řadě tohoto seriálu, tak se nebude objevovat ani v pořadu Receptář prima nápadů, který moderoval.

Kdo ho nahradí?

Náhrada by se vzhledem k ústřednosti postavy objevit měla. Není však jasné, kdo by to měl být. Tedy není to jasné nám jako veřejnosti. TV Prima k tomu uvedla, než se náhrada skutečně objeví a že o konkrétním jméně bude veřejnost včas informována. Platí tedy obvyklé – kdo si počká, ten se dočká. Vám doporučujeme sledovat naše články, kde tuto informaci stoprocentně přineseme.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019