Seriál Na vodě by stažen z vysílání

Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé léto vysílán na TV Nova. Nešlo samozřejmě o premiér, ale jednalo se o reprízu. Nova pochopitelně věřila, že by mohla v letním období zaujmout diváky. Trvalo to však jenom 2 týdny a seriál byl z vysílání stáhl.

Na kdy byl zařazený?

Pokud jste prázdninové schéma TV Nova sledovali, tak jistě víte, že to bylo v neděli, hned po Televizních novinách. Tedy v hlavním vysílací čase a také v jedno z nedůležitějších dní týdne. Nutno ale říci, že se toto zařazení příliš nepovedlo – tedy že ho převálcovala konkurence. Pokud se podíváme na to, kdo obě neděle jasně dominoval, tak to byl první kanál České televize. Ta nasadila osvědčenou klasiku, kterou není nic jiného, než Chalupáři. Ty vzhledem k pořadu GEN začínají ve stejný čas, jako začínal seriál Na vodě. A také byly k dispozici hned 2 díly za sebou. K tomu pochopitelně s jistotou, že se vše obešlo i bez tolik rušivých reklam.

Čím byl seriál Na vodě nahrazený?

První neděle, kdy už bylo jasné, že se neodvysílá, byla hned ta červencová. Mnozí diváci, kteří nesledují program, byli jistě překvapeni. To proto, že se zde objevila pohádka Nejkrásnější hádanka. A v tomto tématu má Nova v plánu pokračovat. To potvrzují plány na následující neděle kdy se diváci mohou těšit na pohádku Čertova nevěsta, popřípadě na film Ať žijí duchové.

Boj také s Primou

Nova však v neděli nebojovala jenom s ČT, jelikož jako další konkurent se jevila také TV Prima. Ta v nedělí večery také nasazuje filmy, a to v podobě známého titulu Špunti na vodě, nebo doslova osvědčenou klasiku Poklad na stříbrném jezeře. Je vidět, že hlavní komerční jednička to má toto léto v neděli večer celkem těžké. Výběrem se tedy rozhodla cílit alespoň na menší diváky, když ti dospělí už jsou v podstatě rozděleni.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018