Seriál Na vodě by stažen z vysílání

Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé léto vysílán na TV Nova. Nešlo samozřejmě o premiér, ale jednalo se o reprízu. Nova pochopitelně věřila, že by mohla v letním období zaujmout diváky. Trvalo to však jenom 2 týdny a seriál byl z vysílání stáhl.

Na kdy byl zařazený?

Pokud jste prázdninové schéma TV Nova sledovali, tak jistě víte, že to bylo v neděli, hned po Televizních novinách. Tedy v hlavním vysílací čase a také v jedno z nedůležitějších dní týdne. Nutno ale říci, že se toto zařazení příliš nepovedlo – tedy že ho převálcovala konkurence. Pokud se podíváme na to, kdo obě neděle jasně dominoval, tak to byl první kanál České televize. Ta nasadila osvědčenou klasiku, kterou není nic jiného, než Chalupáři. Ty vzhledem k pořadu GEN začínají ve stejný čas, jako začínal seriál Na vodě. A také byly k dispozici hned 2 díly za sebou. K tomu pochopitelně s jistotou, že se vše obešlo i bez tolik rušivých reklam.

Čím byl seriál Na vodě nahrazený?

První neděle, kdy už bylo jasné, že se neodvysílá, byla hned ta červencová. Mnozí diváci, kteří nesledují program, byli jistě překvapeni. To proto, že se zde objevila pohádka Nejkrásnější hádanka. A v tomto tématu má Nova v plánu pokračovat. To potvrzují plány na následující neděle kdy se diváci mohou těšit na pohádku Čertova nevěsta, popřípadě na film Ať žijí duchové.

Boj také s Primou

Nova však v neděli nebojovala jenom s ČT, jelikož jako další konkurent se jevila také TV Prima. Ta v nedělí večery také nasazuje filmy, a to v podobě známého titulu Špunti na vodě, nebo doslova osvědčenou klasiku Poklad na stříbrném jezeře. Je vidět, že hlavní komerční jednička to má toto léto v neděli večer celkem těžké. Výběrem se tedy rozhodla cílit alespoň na menší diváky, když ti dospělí už jsou v podstatě rozděleni.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018