Seriál Polda se představí ve své druhé řadě

Další kriminálka na obzoru. Jako by nestačilo, jak aktuálně televize s tímto tématem bojují v rámci podzimního schématu. Jak je vidět, některé toho mají v zásobě více a tak jasně ohlašují, že budou přidávat. Konkrétně je to TV Prima, u které jste mohli vidět seriál Polda, konkrétně jeho první řadu. A nyní televize oznámila, že chystá i druhou. Dokonce ji už má natočenou připravenou. Pokud se vám líbila právě jednička, tak si můžete být jisti, že dvojka už je v podstatě na spadnutí.

Kdy bude seriál Polda vysílán?

Vše je potvrzeno a v programech tento pořad již také najdete. A tak to můžeme s určitostí říci i my sami. Konkrétně tedy informaci o tom, že seriál Polda a jeho druhá řada bude poprvé odvysílán 7.10. jedná se o sobotu, a tak bude jasné, že vzhledem k úspěchu první série bude chtít Prima jasně porazit všechny své konkurenty právě v tomto nejvíce lákavém čase. Odpovídá tomu i samotný čas vysílání, který je ve 20:15. Ve stejný den i čas, tedy stále v sobotu po zprávách by měly být odvysílány i všechny další díly. Očekává se, že Prima docílí alespoň podobné sledovanosti, která byla v prvním případě celkem vysoká, jelikož byla v průměru na hranici 840 000 lidí.

Stále stejné téma

Druhá řada by se neměla výrazně nijak odlišovat od řady první. I zde se tedy bude vycházet z příběhu poručíka, který byl dvacet let v komatu a následně se vrací do služby, a začíná řešit složité případy. Ani druhá řada seriálu Polda nebude mít jiné herecké obsazení, což je pro mnoho diváků jistě plus. Zvláště, když má hlavní roli známý David Matásek. Objevit by se ale měla i postava nová, v podání celkem ne příliš často obsazované Evy Jeníčkové. Ta si v seriálu zahraje matku jeho kolegy. Jde tedy spíše o roli vedlejší, která na celkovém ději nebude mít zase až tak velký vliv. Přesto ji Prima do seriálu obsadila.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018