Seriál Polda se představí ve své druhé řadě

Další kriminálka na obzoru. Jako by nestačilo, jak aktuálně televize s tímto tématem bojují v rámci podzimního schématu. Jak je vidět, některé toho mají v zásobě více a tak jasně ohlašují, že budou přidávat. Konkrétně je to TV Prima, u které jste mohli vidět seriál Polda, konkrétně jeho první řadu. A nyní televize oznámila, že chystá i druhou. Dokonce ji už má natočenou připravenou. Pokud se vám líbila právě jednička, tak si můžete být jisti, že dvojka už je v podstatě na spadnutí.

Kdy bude seriál Polda vysílán?

Vše je potvrzeno a v programech tento pořad již také najdete. A tak to můžeme s určitostí říci i my sami. Konkrétně tedy informaci o tom, že seriál Polda a jeho druhá řada bude poprvé odvysílán 7.10. jedná se o sobotu, a tak bude jasné, že vzhledem k úspěchu první série bude chtít Prima jasně porazit všechny své konkurenty právě v tomto nejvíce lákavém čase. Odpovídá tomu i samotný čas vysílání, který je ve 20:15. Ve stejný den i čas, tedy stále v sobotu po zprávách by měly být odvysílány i všechny další díly. Očekává se, že Prima docílí alespoň podobné sledovanosti, která byla v prvním případě celkem vysoká, jelikož byla v průměru na hranici 840 000 lidí.

Stále stejné téma

Druhá řada by se neměla výrazně nijak odlišovat od řady první. I zde se tedy bude vycházet z příběhu poručíka, který byl dvacet let v komatu a následně se vrací do služby, a začíná řešit složité případy. Ani druhá řada seriálu Polda nebude mít jiné herecké obsazení, což je pro mnoho diváků jistě plus. Zvláště, když má hlavní roli známý David Matásek. Objevit by se ale měla i postava nová, v podání celkem ne příliš často obsazované Evy Jeníčkové. Ta si v seriálu zahraje matku jeho kolegy. Jde tedy spíše o roli vedlejší, která na celkovém ději nebude mít zase až tak velký vliv. Přesto ji Prima do seriálu obsadila.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018