Seriál Polda se představí ve své druhé řadě

Další kriminálka na obzoru. Jako by nestačilo, jak aktuálně televize s tímto tématem bojují v rámci podzimního schématu. Jak je vidět, některé toho mají v zásobě více a tak jasně ohlašují, že budou přidávat. Konkrétně je to TV Prima, u které jste mohli vidět seriál Polda, konkrétně jeho první řadu. A nyní televize oznámila, že chystá i druhou. Dokonce ji už má natočenou připravenou. Pokud se vám líbila právě jednička, tak si můžete být jisti, že dvojka už je v podstatě na spadnutí.

Kdy bude seriál Polda vysílán?

Vše je potvrzeno a v programech tento pořad již také najdete. A tak to můžeme s určitostí říci i my sami. Konkrétně tedy informaci o tom, že seriál Polda a jeho druhá řada bude poprvé odvysílán 7.10. jedná se o sobotu, a tak bude jasné, že vzhledem k úspěchu první série bude chtít Prima jasně porazit všechny své konkurenty právě v tomto nejvíce lákavém čase. Odpovídá tomu i samotný čas vysílání, který je ve 20:15. Ve stejný den i čas, tedy stále v sobotu po zprávách by měly být odvysílány i všechny další díly. Očekává se, že Prima docílí alespoň podobné sledovanosti, která byla v prvním případě celkem vysoká, jelikož byla v průměru na hranici 840 000 lidí.

Stále stejné téma

Druhá řada by se neměla výrazně nijak odlišovat od řady první. I zde se tedy bude vycházet z příběhu poručíka, který byl dvacet let v komatu a následně se vrací do služby, a začíná řešit složité případy. Ani druhá řada seriálu Polda nebude mít jiné herecké obsazení, což je pro mnoho diváků jistě plus. Zvláště, když má hlavní roli známý David Matásek. Objevit by se ale měla i postava nová, v podání celkem ne příliš často obsazované Evy Jeníčkové. Ta si v seriálu zahraje matku jeho kolegy. Jde tedy spíše o roli vedlejší, která na celkovém ději nebude mít zase až tak velký vliv. Přesto ji Prima do seriálu obsadila.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018