Seriál Polda se představí ve své druhé řadě

Další kriminálka na obzoru. Jako by nestačilo, jak aktuálně televize s tímto tématem bojují v rámci podzimního schématu. Jak je vidět, některé toho mají v zásobě více a tak jasně ohlašují, že budou přidávat. Konkrétně je to TV Prima, u které jste mohli vidět seriál Polda, konkrétně jeho první řadu. A nyní televize oznámila, že chystá i druhou. Dokonce ji už má natočenou připravenou. Pokud se vám líbila právě jednička, tak si můžete být jisti, že dvojka už je v podstatě na spadnutí.

Kdy bude seriál Polda vysílán?

Vše je potvrzeno a v programech tento pořad již také najdete. A tak to můžeme s určitostí říci i my sami. Konkrétně tedy informaci o tom, že seriál Polda a jeho druhá řada bude poprvé odvysílán 7.10. jedná se o sobotu, a tak bude jasné, že vzhledem k úspěchu první série bude chtít Prima jasně porazit všechny své konkurenty právě v tomto nejvíce lákavém čase. Odpovídá tomu i samotný čas vysílání, který je ve 20:15. Ve stejný den i čas, tedy stále v sobotu po zprávách by měly být odvysílány i všechny další díly. Očekává se, že Prima docílí alespoň podobné sledovanosti, která byla v prvním případě celkem vysoká, jelikož byla v průměru na hranici 840 000 lidí.

Stále stejné téma

Druhá řada by se neměla výrazně nijak odlišovat od řady první. I zde se tedy bude vycházet z příběhu poručíka, který byl dvacet let v komatu a následně se vrací do služby, a začíná řešit složité případy. Ani druhá řada seriálu Polda nebude mít jiné herecké obsazení, což je pro mnoho diváků jistě plus. Zvláště, když má hlavní roli známý David Matásek. Objevit by se ale měla i postava nová, v podání celkem ne příliš často obsazované Evy Jeníčkové. Ta si v seriálu zahraje matku jeho kolegy. Jde tedy spíše o roli vedlejší, která na celkovém ději nebude mít zase až tak velký vliv. Přesto ji Prima do seriálu obsadila.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018