Seriál Polda se začíná natáčet

Milujete kriminálky? Máme pro vás dobrou zprávu. Není třeba se obávat toho, že byste se museli nutně zaměřovat jenom na zahraniční produkci, nebo že by snad bylo nezbytně nutné sledovat jenom již odvysílané seriály. Tuzemské televize vědí, že daná témata jsou poměrně lákavá a z tohoto důvodu neváhají přicházet s novinkami, stejně jako neváhají ani s tím, že budou natáčet nové díly svých poměrně úspěšných seriálů. A jedním z nich je seriál nesoucí jméno Polda. Ten bude postavený na komatu poručíka, který se po dvaceti letech zcela mimo realitu bude muset vrátit do služby. A bude si muset pochopitelně zvyknout na to, jak výrazně se svět kolkem něho změnil.

Vysílání pod TV Prima

Připomeňme, že první řadu natočila a pochopitelně také odvysílala TV Prima, která si držela v průměru celkem dobrý podíl sledovanosti, který v danou chvíli činil zhruba dvacet procent. I díky tomu došlo k jasnému rozhodnutí, že Polda bude pokračovat. A to nejenom v souvislosti s tím, že by se mělo vysílání chystat v budoucnu. TV Prima jasně oznámila, že druhou řadu seriálu již začala oficiálně natáčet a tak je jasné, že se na televizních obrazovkách skutečně objeví. Kdy to bude, zatím jasné není, ale příliš se neočekává, že by se to mohlo stihnout už na podzim. A to jak vzhledem k tomu, že termín je poměrně blízký, tak i v souvislosti s tím, že na podzim bude pravděpodobně odvysílán seriál Kapitán Exner, který bude celkem zajímavou novinkou.

Lákavé herecké obsazení

Kdo si v seriálu Polda zahrál a kdo si v něm dále zahraje? Když se ohlédneme za první řadou, tak hlavní tvář byla zcela jasná. Byl to David Matásek, který se objeví i ve dvojce. Zde se přidá druhá z klíčových postav, kterou bude žena, a to Eva Jeníčková. Tím ale zajímavé herecké obsazení nekončí. Nesmíme zapomínat na další jména z hereckého světa, kam patří I. Orozovič, O. Pavelka, L. Vlasáková a také J. Vyorálek.

Aktuálně v tv světě
Že spolu některé zahraniční televize cekem výrazně spolupracují, to není nic neobvyklého. U nás je oblíbené hlavně ..
15.01.2018
Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na ..
11.01.2018
Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň ..
05.01.2018
Rok 2017 je za námi. A tak nastává doba, kdy můžeme bilancovat o tom, jak se jednotlivým televizím dařilo. Některé ..
03.01.2018
Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o ..
28.12.2017
Vánoce se nezadržitelně blíží. A s ním i zcela nové vysílací schéma, které je založeno hlavně na pohádkách a ..
27.12.2017
Málokdo očekával, že vývoj pokrytí spojený se sítí DVB-T2 bude tak rychlý, jako je tomu nyní. Když se podíváme na ..
22.12.2017
O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané ..
21.12.2017
Prezident Miloš Zeman je stálým hostem na TV Barrandov, kde má svůj pravidelný pořad. Je tedy jasné, že s touto ..
18.12.2017
Televizní stanice, nebo spíše jednotlivé televizní skupiny spolu pravidelně soupeří, jelikož jejich cíl je jasné. Mít ..
15.12.2017