Seriál Polda se začíná natáčet

Milujete kriminálky? Máme pro vás dobrou zprávu. Není třeba se obávat toho, že byste se museli nutně zaměřovat jenom na zahraniční produkci, nebo že by snad bylo nezbytně nutné sledovat jenom již odvysílané seriály. Tuzemské televize vědí, že daná témata jsou poměrně lákavá a z tohoto důvodu neváhají přicházet s novinkami, stejně jako neváhají ani s tím, že budou natáčet nové díly svých poměrně úspěšných seriálů. A jedním z nich je seriál nesoucí jméno Polda. Ten bude postavený na komatu poručíka, který se po dvaceti letech zcela mimo realitu bude muset vrátit do služby. A bude si muset pochopitelně zvyknout na to, jak výrazně se svět kolkem něho změnil.

Vysílání pod TV Prima

Připomeňme, že první řadu natočila a pochopitelně také odvysílala TV Prima, která si držela v průměru celkem dobrý podíl sledovanosti, který v danou chvíli činil zhruba dvacet procent. I díky tomu došlo k jasnému rozhodnutí, že Polda bude pokračovat. A to nejenom v souvislosti s tím, že by se mělo vysílání chystat v budoucnu. TV Prima jasně oznámila, že druhou řadu seriálu již začala oficiálně natáčet a tak je jasné, že se na televizních obrazovkách skutečně objeví. Kdy to bude, zatím jasné není, ale příliš se neočekává, že by se to mohlo stihnout už na podzim. A to jak vzhledem k tomu, že termín je poměrně blízký, tak i v souvislosti s tím, že na podzim bude pravděpodobně odvysílán seriál Kapitán Exner, který bude celkem zajímavou novinkou.

Lákavé herecké obsazení

Kdo si v seriálu Polda zahrál a kdo si v něm dále zahraje? Když se ohlédneme za první řadou, tak hlavní tvář byla zcela jasná. Byl to David Matásek, který se objeví i ve dvojce. Zde se přidá druhá z klíčových postav, kterou bude žena, a to Eva Jeníčková. Tím ale zajímavé herecké obsazení nekončí. Nesmíme zapomínat na další jména z hereckého světa, kam patří I. Orozovič, O. Pavelka, L. Vlasáková a také J. Vyorálek.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018