Seriál Polda se začíná natáčet

Milujete kriminálky? Máme pro vás dobrou zprávu. Není třeba se obávat toho, že byste se museli nutně zaměřovat jenom na zahraniční produkci, nebo že by snad bylo nezbytně nutné sledovat jenom již odvysílané seriály. Tuzemské televize vědí, že daná témata jsou poměrně lákavá a z tohoto důvodu neváhají přicházet s novinkami, stejně jako neváhají ani s tím, že budou natáčet nové díly svých poměrně úspěšných seriálů. A jedním z nich je seriál nesoucí jméno Polda. Ten bude postavený na komatu poručíka, který se po dvaceti letech zcela mimo realitu bude muset vrátit do služby. A bude si muset pochopitelně zvyknout na to, jak výrazně se svět kolkem něho změnil.

Vysílání pod TV Prima

Připomeňme, že první řadu natočila a pochopitelně také odvysílala TV Prima, která si držela v průměru celkem dobrý podíl sledovanosti, který v danou chvíli činil zhruba dvacet procent. I díky tomu došlo k jasnému rozhodnutí, že Polda bude pokračovat. A to nejenom v souvislosti s tím, že by se mělo vysílání chystat v budoucnu. TV Prima jasně oznámila, že druhou řadu seriálu již začala oficiálně natáčet a tak je jasné, že se na televizních obrazovkách skutečně objeví. Kdy to bude, zatím jasné není, ale příliš se neočekává, že by se to mohlo stihnout už na podzim. A to jak vzhledem k tomu, že termín je poměrně blízký, tak i v souvislosti s tím, že na podzim bude pravděpodobně odvysílán seriál Kapitán Exner, který bude celkem zajímavou novinkou.

Lákavé herecké obsazení

Kdo si v seriálu Polda zahrál a kdo si v něm dále zahraje? Když se ohlédneme za první řadou, tak hlavní tvář byla zcela jasná. Byl to David Matásek, který se objeví i ve dvojce. Zde se přidá druhá z klíčových postav, kterou bude žena, a to Eva Jeníčková. Tím ale zajímavé herecké obsazení nekončí. Nesmíme zapomínat na další jména z hereckého světa, kam patří I. Orozovič, O. Pavelka, L. Vlasáková a také J. Vyorálek.

Aktuálně v tv světě
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018