Seriál Polda se začíná natáčet

Milujete kriminálky? Máme pro vás dobrou zprávu. Není třeba se obávat toho, že byste se museli nutně zaměřovat jenom na zahraniční produkci, nebo že by snad bylo nezbytně nutné sledovat jenom již odvysílané seriály. Tuzemské televize vědí, že daná témata jsou poměrně lákavá a z tohoto důvodu neváhají přicházet s novinkami, stejně jako neváhají ani s tím, že budou natáčet nové díly svých poměrně úspěšných seriálů. A jedním z nich je seriál nesoucí jméno Polda. Ten bude postavený na komatu poručíka, který se po dvaceti letech zcela mimo realitu bude muset vrátit do služby. A bude si muset pochopitelně zvyknout na to, jak výrazně se svět kolkem něho změnil.

Vysílání pod TV Prima

Připomeňme, že první řadu natočila a pochopitelně také odvysílala TV Prima, která si držela v průměru celkem dobrý podíl sledovanosti, který v danou chvíli činil zhruba dvacet procent. I díky tomu došlo k jasnému rozhodnutí, že Polda bude pokračovat. A to nejenom v souvislosti s tím, že by se mělo vysílání chystat v budoucnu. TV Prima jasně oznámila, že druhou řadu seriálu již začala oficiálně natáčet a tak je jasné, že se na televizních obrazovkách skutečně objeví. Kdy to bude, zatím jasné není, ale příliš se neočekává, že by se to mohlo stihnout už na podzim. A to jak vzhledem k tomu, že termín je poměrně blízký, tak i v souvislosti s tím, že na podzim bude pravděpodobně odvysílán seriál Kapitán Exner, který bude celkem zajímavou novinkou.

Lákavé herecké obsazení

Kdo si v seriálu Polda zahrál a kdo si v něm dále zahraje? Když se ohlédneme za první řadou, tak hlavní tvář byla zcela jasná. Byl to David Matásek, který se objeví i ve dvojce. Zde se přidá druhá z klíčových postav, kterou bude žena, a to Eva Jeníčková. Tím ale zajímavé herecké obsazení nekončí. Nesmíme zapomínat na další jména z hereckého světa, kam patří I. Orozovič, O. Pavelka, L. Vlasáková a také J. Vyorálek.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018