Seriál První republika se dočká pokračování

České televizi se v poslední době poměrně daří, a to hlavně se seriály, které sama natáčí. Nemusí se jednat nutně jenom o kriminálky, ve kterých doslova dominuje. Lákadlem pro diváky jsou i seriály s historickou tématikou. A jedním z takových je seriál První republika, který si své diváky doslova získal. A to je dobrá zpráva nejenom pro Českou televizi, ale je to zcela logicky velmi dobrá zpráva i pro samotné tvůrce. Důvod je v daném ohledu jasné. V plánu bude nové pokračování, díky kterému si samozřejmě přijdou na své i samotní diváci.

Seriál se již natáčí

Velkým pozitivem je také fakt, že se seriál První republika nejenom připravuje na papíře, ale že už se začal i natáčet. Díky tomu vám můžeme potvrdit důležité informace, jako třeba ty, že v hlavních rolích se opět objeví několik známých jmen, jako tomu bylo u první řady. Nechybí například Jiří Vyorálek, Markéta Plánková a Ján Koleník. Změna nepřišla ani na postu režiséra, což je určitě dobrá zpráva hlavně pro spokojené diváky, kteří tak mohou mít jistotu, že seriál nebude natáčen jinak.

Samozřejmě určité změny patrné budou, a to hlavně v souvislosti s tím, že by mělo být mnohem méně dialogů a seriál by měl být postaven hlavně na filmovém vyprávění. Tvůrci si od toho samozřejmě slibují mnohem větší zajímavost. Už jenom proto, že u nás tento koncept není příliš obvyklý.

V plánu je 13 dílů

Už se ví i to, kolik dílů bude První republika, tedy konkrétně druhá série tohoto seriálu mít dílů. Bude jich celkem třináct. Pokud vás zajímá i to, čeho se budou týkat, prozradili tvůrci, že se jako diváci můžete těšit třeba i na komplikovanou romanci, stejně jako by neměla chybět detektivní zápletka, nebo řešení celé řady problémů celé rodiny. Dá se tedy očekávat, že z hlediska zajímavosti se i druhá série stane poměrně úspěšnou, což ale potvrdí až samotní televizní diváci.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018