Seriál První republika se dočká pokračování

České televizi se v poslední době poměrně daří, a to hlavně se seriály, které sama natáčí. Nemusí se jednat nutně jenom o kriminálky, ve kterých doslova dominuje. Lákadlem pro diváky jsou i seriály s historickou tématikou. A jedním z takových je seriál První republika, který si své diváky doslova získal. A to je dobrá zpráva nejenom pro Českou televizi, ale je to zcela logicky velmi dobrá zpráva i pro samotné tvůrce. Důvod je v daném ohledu jasné. V plánu bude nové pokračování, díky kterému si samozřejmě přijdou na své i samotní diváci.

Seriál se již natáčí

Velkým pozitivem je také fakt, že se seriál První republika nejenom připravuje na papíře, ale že už se začal i natáčet. Díky tomu vám můžeme potvrdit důležité informace, jako třeba ty, že v hlavních rolích se opět objeví několik známých jmen, jako tomu bylo u první řady. Nechybí například Jiří Vyorálek, Markéta Plánková a Ján Koleník. Změna nepřišla ani na postu režiséra, což je určitě dobrá zpráva hlavně pro spokojené diváky, kteří tak mohou mít jistotu, že seriál nebude natáčen jinak.

Samozřejmě určité změny patrné budou, a to hlavně v souvislosti s tím, že by mělo být mnohem méně dialogů a seriál by měl být postaven hlavně na filmovém vyprávění. Tvůrci si od toho samozřejmě slibují mnohem větší zajímavost. Už jenom proto, že u nás tento koncept není příliš obvyklý.

V plánu je 13 dílů

Už se ví i to, kolik dílů bude První republika, tedy konkrétně druhá série tohoto seriálu mít dílů. Bude jich celkem třináct. Pokud vás zajímá i to, čeho se budou týkat, prozradili tvůrci, že se jako diváci můžete těšit třeba i na komplikovanou romanci, stejně jako by neměla chybět detektivní zápletka, nebo řešení celé řady problémů celé rodiny. Dá se tedy očekávat, že z hlediska zajímavosti se i druhá série stane poměrně úspěšnou, což ale potvrdí až samotní televizní diváci.

Aktuálně v tv světě
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018