Seriál První republika se dočká pokračování

České televizi se v poslední době poměrně daří, a to hlavně se seriály, které sama natáčí. Nemusí se jednat nutně jenom o kriminálky, ve kterých doslova dominuje. Lákadlem pro diváky jsou i seriály s historickou tématikou. A jedním z takových je seriál První republika, který si své diváky doslova získal. A to je dobrá zpráva nejenom pro Českou televizi, ale je to zcela logicky velmi dobrá zpráva i pro samotné tvůrce. Důvod je v daném ohledu jasné. V plánu bude nové pokračování, díky kterému si samozřejmě přijdou na své i samotní diváci.

Seriál se již natáčí

Velkým pozitivem je také fakt, že se seriál První republika nejenom připravuje na papíře, ale že už se začal i natáčet. Díky tomu vám můžeme potvrdit důležité informace, jako třeba ty, že v hlavních rolích se opět objeví několik známých jmen, jako tomu bylo u první řady. Nechybí například Jiří Vyorálek, Markéta Plánková a Ján Koleník. Změna nepřišla ani na postu režiséra, což je určitě dobrá zpráva hlavně pro spokojené diváky, kteří tak mohou mít jistotu, že seriál nebude natáčen jinak.

Samozřejmě určité změny patrné budou, a to hlavně v souvislosti s tím, že by mělo být mnohem méně dialogů a seriál by měl být postaven hlavně na filmovém vyprávění. Tvůrci si od toho samozřejmě slibují mnohem větší zajímavost. Už jenom proto, že u nás tento koncept není příliš obvyklý.

V plánu je 13 dílů

Už se ví i to, kolik dílů bude První republika, tedy konkrétně druhá série tohoto seriálu mít dílů. Bude jich celkem třináct. Pokud vás zajímá i to, čeho se budou týkat, prozradili tvůrci, že se jako diváci můžete těšit třeba i na komplikovanou romanci, stejně jako by neměla chybět detektivní zápletka, nebo řešení celé řady problémů celé rodiny. Dá se tedy očekávat, že z hlediska zajímavosti se i druhá série stane poměrně úspěšnou, což ale potvrdí až samotní televizní diváci.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018