Seriál První republika se dočká pokračování

České televizi se v poslední době poměrně daří, a to hlavně se seriály, které sama natáčí. Nemusí se jednat nutně jenom o kriminálky, ve kterých doslova dominuje. Lákadlem pro diváky jsou i seriály s historickou tématikou. A jedním z takových je seriál První republika, který si své diváky doslova získal. A to je dobrá zpráva nejenom pro Českou televizi, ale je to zcela logicky velmi dobrá zpráva i pro samotné tvůrce. Důvod je v daném ohledu jasné. V plánu bude nové pokračování, díky kterému si samozřejmě přijdou na své i samotní diváci.

Seriál se již natáčí

Velkým pozitivem je také fakt, že se seriál První republika nejenom připravuje na papíře, ale že už se začal i natáčet. Díky tomu vám můžeme potvrdit důležité informace, jako třeba ty, že v hlavních rolích se opět objeví několik známých jmen, jako tomu bylo u první řady. Nechybí například Jiří Vyorálek, Markéta Plánková a Ján Koleník. Změna nepřišla ani na postu režiséra, což je určitě dobrá zpráva hlavně pro spokojené diváky, kteří tak mohou mít jistotu, že seriál nebude natáčen jinak.

Samozřejmě určité změny patrné budou, a to hlavně v souvislosti s tím, že by mělo být mnohem méně dialogů a seriál by měl být postaven hlavně na filmovém vyprávění. Tvůrci si od toho samozřejmě slibují mnohem větší zajímavost. Už jenom proto, že u nás tento koncept není příliš obvyklý.

V plánu je 13 dílů

Už se ví i to, kolik dílů bude První republika, tedy konkrétně druhá série tohoto seriálu mít dílů. Bude jich celkem třináct. Pokud vás zajímá i to, čeho se budou týkat, prozradili tvůrci, že se jako diváci můžete těšit třeba i na komplikovanou romanci, stejně jako by neměla chybět detektivní zápletka, nebo řešení celé řady problémů celé rodiny. Dá se tedy očekávat, že z hlediska zajímavosti se i druhá série stane poměrně úspěšnou, což ale potvrdí až samotní televizní diváci.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018