Seriál Rédl už zná čas svého vysílání

V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. Pokud jde o věc, která rozhodně zaujme nejvíce, tak je to jméno režiséra, kterým je Jan Hřebejk. Už to samo o sobě může být spojeno s jistou zárukou kvality. A nyní, v souvislosti s festivalem v Karlových Varech došlo k tomu, že Česká televize odtajnila, kdy se rozhodne pro vysílání.

Bude to již letošní podzim

Pokud vám seriál přišel jako zajímavá a už jste se nemohli dočkat toho, kdy bude odvysílaný, máme pro vás dobrou zprávu. Česká televize ho zařadí už do svého podzimního vysílání. Takže stačí počkat jenom několik týdnů. Přesný den ještě není přesně známý, ale co už jasné je, to je fakt, že se mluví o tom, že bude zařazený do hlavního vysílacího času. A to znamená, že bude odvysílaný již od dvaceti hodin. To jenom potvrzuje, jaké ambice mu ČT dává.

O co půjde?

Jedná se o kriminální příběh, který se odehrává v roce 1992. V roce, ve kterém doslova kvete organizovaný zločin a ve kterém se okupační armáda stahuje na východ. A to je i příležitost pro přepravu zbraní a munice. Vagony s obojím se však začnou ztrácet. A to je případ, který musí vyřešit vojenský prokurátor Roman Rédl. A jak zjišťuje, je do všeho zapleteno více lidí, než si sám myslel.

Čtyřdílná minisérie

Rédl je čtyřdílnou minisérií, která bude zcela pochopitelně odvysílána hned čtyři týdny po sobě. Pokud se podíváme i na herecké obsazení, tak i zde musíme říci, že rozhodně nezklame. V hlavní roli se objeví Ondřej Sokol. V druhé klíčové roli se na obrazovkách objeví Roman Polák. Nejde o jméno jediné, jelikož opomenout nelze ani herce, jako je David Novotný, Martin Hofmann, Petra Hřebíčková nebo Martin Pechlát. Toto všechno dohromady spolu s příběhem a kvalitní režií slibuje velmi dobrou podívanou pro každého milovníka krimi příběhů.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018