Seriál Rédl už zná čas svého vysílání

V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. Pokud jde o věc, která rozhodně zaujme nejvíce, tak je to jméno režiséra, kterým je Jan Hřebejk. Už to samo o sobě může být spojeno s jistou zárukou kvality. A nyní, v souvislosti s festivalem v Karlových Varech došlo k tomu, že Česká televize odtajnila, kdy se rozhodne pro vysílání.

Bude to již letošní podzim

Pokud vám seriál přišel jako zajímavá a už jste se nemohli dočkat toho, kdy bude odvysílaný, máme pro vás dobrou zprávu. Česká televize ho zařadí už do svého podzimního vysílání. Takže stačí počkat jenom několik týdnů. Přesný den ještě není přesně známý, ale co už jasné je, to je fakt, že se mluví o tom, že bude zařazený do hlavního vysílacího času. A to znamená, že bude odvysílaný již od dvaceti hodin. To jenom potvrzuje, jaké ambice mu ČT dává.

O co půjde?

Jedná se o kriminální příběh, který se odehrává v roce 1992. V roce, ve kterém doslova kvete organizovaný zločin a ve kterém se okupační armáda stahuje na východ. A to je i příležitost pro přepravu zbraní a munice. Vagony s obojím se však začnou ztrácet. A to je případ, který musí vyřešit vojenský prokurátor Roman Rédl. A jak zjišťuje, je do všeho zapleteno více lidí, než si sám myslel.

Čtyřdílná minisérie

Rédl je čtyřdílnou minisérií, která bude zcela pochopitelně odvysílána hned čtyři týdny po sobě. Pokud se podíváme i na herecké obsazení, tak i zde musíme říci, že rozhodně nezklame. V hlavní roli se objeví Ondřej Sokol. V druhé klíčové roli se na obrazovkách objeví Roman Polák. Nejde o jméno jediné, jelikož opomenout nelze ani herce, jako je David Novotný, Martin Hofmann, Petra Hřebíčková nebo Martin Pechlát. Toto všechno dohromady spolu s příběhem a kvalitní režií slibuje velmi dobrou podívanou pro každého milovníka krimi příběhů.

Aktuálně v tv světě
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018