Seriál Rédl už zná čas svého vysílání

V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. Pokud jde o věc, která rozhodně zaujme nejvíce, tak je to jméno režiséra, kterým je Jan Hřebejk. Už to samo o sobě může být spojeno s jistou zárukou kvality. A nyní, v souvislosti s festivalem v Karlových Varech došlo k tomu, že Česká televize odtajnila, kdy se rozhodne pro vysílání.

Bude to již letošní podzim

Pokud vám seriál přišel jako zajímavá a už jste se nemohli dočkat toho, kdy bude odvysílaný, máme pro vás dobrou zprávu. Česká televize ho zařadí už do svého podzimního vysílání. Takže stačí počkat jenom několik týdnů. Přesný den ještě není přesně známý, ale co už jasné je, to je fakt, že se mluví o tom, že bude zařazený do hlavního vysílacího času. A to znamená, že bude odvysílaný již od dvaceti hodin. To jenom potvrzuje, jaké ambice mu ČT dává.

O co půjde?

Jedná se o kriminální příběh, který se odehrává v roce 1992. V roce, ve kterém doslova kvete organizovaný zločin a ve kterém se okupační armáda stahuje na východ. A to je i příležitost pro přepravu zbraní a munice. Vagony s obojím se však začnou ztrácet. A to je případ, který musí vyřešit vojenský prokurátor Roman Rédl. A jak zjišťuje, je do všeho zapleteno více lidí, než si sám myslel.

Čtyřdílná minisérie

Rédl je čtyřdílnou minisérií, která bude zcela pochopitelně odvysílána hned čtyři týdny po sobě. Pokud se podíváme i na herecké obsazení, tak i zde musíme říci, že rozhodně nezklame. V hlavní roli se objeví Ondřej Sokol. V druhé klíčové roli se na obrazovkách objeví Roman Polák. Nejde o jméno jediné, jelikož opomenout nelze ani herce, jako je David Novotný, Martin Hofmann, Petra Hřebíčková nebo Martin Pechlát. Toto všechno dohromady spolu s příběhem a kvalitní režií slibuje velmi dobrou podívanou pro každého milovníka krimi příběhů.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019