Seriál Šéfka na Nově končí

Televize Nova stáhla ze sobotního hlavního vysílacího času svůj nový seriál Šéfka. Sledovanost pořadu totiž nesplnila očekávání.

Krimiseriál Šéfka s Kateřinou Winterovou v hlavní roli majorky Karly Langerové. Tým Langerové doplňuje kapitán Richard Čech v podání Jana Holíka a kapitán Jan Trupmeta v podání Petra Konáše. Tato parta vyšetřuje složité zápletky vražd. Diváci v seriálu vidí také osobní příběhy hlavních hrdinů. Natočeno bylo deset dílů a původně mu bylo vyhrazeno deset sobotních večerů.

První díl seriálu Šéfka sledovalo 876 tisíc diváků ve věkové kategorii nad patnáct let. Čtvrt milionu diváků ale ubylo u posledního odvysílaného dílu dne 12. března. V tento den nasadila Česká televize na hlavní vysílací čas novou řadu soutěže Peče celá země. Ta urvala prvenství ve sledovanosti s více než milionem diváků. Duch televize Prima vidělo 915 diváků a Šéfku pouze 587 tisíc.

Poté co Nova šéfu z programu vyřadila, dostala se zase na první příčky sledovanosti. V sobotu 19. března sledovalo pořad Peče celá země 976 tisíc diváků. Nova však se svým hvězdným speciálem soutěže Na lovu nezůstala pozadu. Speciál vidělo 938 tisíc diváků nad patnáct let. Nova se tak sledovaností dostala i nad seriál televize Prima Duch, který vidělo 901 tisíc lidí. Nahrazení Šéfky jinými pořady, byl tedy evidentně dobrý tah.

Co se týče hodnocení diváků, patří seriál zatím k těm podprůměrným dílům. Na ČSFD má prozatím hodnocení 43 procent. Názory u prvního dílu jsou značně rozlišné. Někteří diváci uvádí, že je seriál nudil a byla to další komerční kriminálka. Další píšou, že je seriál na vyšší úrovni než například Odznak Vysočiny a seriál je zaujal.

Následující soboty uvede televize Nova další speciály soutěže Na lovu, ve kterých účinkují známé české osobnosti. Diváci, kteří však seriál Šéfka začali sledovat, mohou zbytek dílů vidět na platformě Voyo.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022