Seriál Teorie velkého třesku je v ohrožení

Dočkají se fanoušci dalšího pokračování seriálu Teorie velkého třesku? Takovou otázku si zcela oprávněně kladou nejen ti čeští, ale i američtí. I když jsou další série v plánu, začátek natáčení už dlouhou dobu drhne.

Jak jsme vás nedávno informovali, v seriálu vysílaném na TV Prima nastaly potíže kvůli výměně dabérky hlavní ženské hrdinky Penny. Přední čeští dabéři odmítají podmínky dabingových studií a chtějí za svou práci více peněz – odmítají model nižší kvalita za méně peněz. Proto došlo už k jedné výměně a je otázkou, jak to bude dál. Ale situace ve Spojených státech amerických, kde seriál vzniká, je ještě povážlivější.

Problémy s pokračováním

Zatím bylo natočeno sedm sérií tohoto seriálu, který se stal populárním snad v celém západním světě. Fanoušci vždy nedočkavě očekávají každý další díl. A i když už pokračování nemělo být, tvůrci nedávno oznámili, že budou pokračovat až do desáté sezony. Nyní se rychle blíží začátek natáčení té osmé, ale nikdo neví, jestli vůbec padne první klapka. Herci totiž ještě nemají podepsané smlouvy a horlivě vyjednávají s producenty. Přitom začít se má už 30. července a nové díly půjdou do vysílání na podzim. Pokud se tedy vytvoří.

Boj o miliony

Proč takové zdržení? Jak si každý nejspíš domyslí, jde o peníze. A rozhodně ne o nějaké drobné. Herci Jim Parsons (Sheldon), Johnny Galecki (Leonard), Kaley Cuoco (Penny) měli dosud přislíbeno 325 tisíc dolarů za každou epizodu. Jenže jak roste popularita seriálu i samotných herců, stoupají i jejich nároky. Podle některých zpráv nyní požadují zvednutí svých honorářů až na milion dolarů za epizodu. Čemuž se producenti zatím brání. Jenže podobné podmínky si začínají klást i další účinkující. Proto nikdo neví, jak celé vyjednávání dopadne a jestli se natáčení zdrží nebo herci začnou pracovat i bez podepsaných smluv.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018