Seriály Ulice a Ordinace znovu otevřou divákům své ateliéry

Televize Nova chystá i letos pro své diváky oblíbený Den s Novou, v jehož rámci si zájemci budou moci prohlédnout filmové ateliéry v Hostivaři, ve kterých se natáčejí dva dlouhodobě nejoblíbenější seriály televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. Letošní ročník Dne s Novou, který se uskuteční v sobotu čtrnáctého září, bude již třetím v pořadí.

Zavítejte do světa Ulice a Ordinace

Zájemci budou moci vidět nejen místa, kde seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě vznikají, ale budou se moci setkat i s mnoha herci a herečkami, kteří v nich hrají, a dozvědí se i některé zajímavosti z natáčení. Součástí programu bude i autogramiáda nejen s herci, ale i s mnoha moderátory a zpěváky, kteří jsou s televizí Nova spojeni, a také řada nejrůznějších hudebních vystoupení. Celý Den s Novou budou moderovat herci Václav Matějovský a Ondřej Havel, které diváci znají právě ze seriálu Ulice.

Bohatý a zajímavý program po celý den

Ateliéry obou seriálů budou otevřené od osmi hodin ráno do osmi hodin večer, autogramiáda s hvězdami televize Nova by měla být zahájena v devět hodin. Součástí celodenního programu bude i zábavný program pro děti, z chystaných hudebních vystoupení můžeme uvést například vystoupení finalistů soutěže TheVoice Československo či vystoupení současných soutěžících pořadu Tvoje tvář má známý hlas. V loňském roce měl velký úspěch i fotokoutek s dekoracemi z různých seriálů a show televize Nova, a tak se na něj letos návštěvníci mohou těšit znovu.

Kde a jak získat vstupenky?

Vstupenky na tuto akci budou k dispozici pouze na speciálním webovém portálu Dne s Novou od dvacátého pátého srpna, koupě vstupenek na místě nebude možná. Zájemci si budou moci vybrat, zda si zakoupí vstupné pro jednotlivce či rodinné, které bude pro dva dospělé a dvě děti do jedenácti let věku. Návštěvníci si mohou vybrat, zda chtějí vstupenku na prohlídku pouze jednoho ateliéru či obou. Kromě toho každá vstupenka bude zároveň lístkem do slosování v soutěži o luxusní zájezd do Řecka od cestovní kanceláře Blue Style.

Aktuálně v tv světě
Dvě největší tuzemské komerční televizní společnosti spustily své mediální kampaně a představily svůj nový program ..
22.08.2019
S podzimem se opět vrací vysílání nových nebo dokonce živě vysílaných pořadů. Děje se tak vždy po uvolněném ..
16.08.2019
Změna vlastnických podílů, která potkala sdružení pořadů Prima, by se z hlediska toho, že ji bude vlastnit v podstatě ..
13.08.2019
Poslední dobou ovládá televizní trh poměrně pozitivní trend, a totiž to, že televizní obsah spíše roste na kvalitě, a ..
11.08.2019
Prázdniny ještě nejsou pryč, ale televize Prima již představila svůj programový plán na podzim. Už tedy víme, na co se ..
06.08.2019
Léto je sice v plném proudu, ale Česká televize i během doby dovolených nezahálí a natáčí nový seriál, který by se ..
02.08.2019
Televize Nova chystá i letos pro své diváky oblíbený Den s Novou, v jehož rámci si zájemci budou moci prohlédnout ..
31.07.2019
Dětská stanice ČT :D oslaví letos v srpu své sedmé výročí. K němu svým malým i větším divákům přinese několik ..
26.07.2019
U České televize a její konkurence můžeme vidět v jejich tvorbě někdy opravdu velký rozdíl. ČT se často zaměřuje, ..
24.07.2019
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019