Seriály Ulice a Ordinace znovu otevřou divákům své ateliéry

Televize Nova chystá i letos pro své diváky oblíbený Den s Novou, v jehož rámci si zájemci budou moci prohlédnout filmové ateliéry v Hostivaři, ve kterých se natáčejí dva dlouhodobě nejoblíbenější seriály televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. Letošní ročník Dne s Novou, který se uskuteční v sobotu čtrnáctého září, bude již třetím v pořadí.

Zavítejte do světa Ulice a Ordinace

Zájemci budou moci vidět nejen místa, kde seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě vznikají, ale budou se moci setkat i s mnoha herci a herečkami, kteří v nich hrají, a dozvědí se i některé zajímavosti z natáčení. Součástí programu bude i autogramiáda nejen s herci, ale i s mnoha moderátory a zpěváky, kteří jsou s televizí Nova spojeni, a také řada nejrůznějších hudebních vystoupení. Celý Den s Novou budou moderovat herci Václav Matějovský a Ondřej Havel, které diváci znají právě ze seriálu Ulice.

Bohatý a zajímavý program po celý den

Ateliéry obou seriálů budou otevřené od osmi hodin ráno do osmi hodin večer, autogramiáda s hvězdami televize Nova by měla být zahájena v devět hodin. Součástí celodenního programu bude i zábavný program pro děti, z chystaných hudebních vystoupení můžeme uvést například vystoupení finalistů soutěže TheVoice Československo či vystoupení současných soutěžících pořadu Tvoje tvář má známý hlas. V loňském roce měl velký úspěch i fotokoutek s dekoracemi z různých seriálů a show televize Nova, a tak se na něj letos návštěvníci mohou těšit znovu.

Kde a jak získat vstupenky?

Vstupenky na tuto akci budou k dispozici pouze na speciálním webovém portálu Dne s Novou od dvacátého pátého srpna, koupě vstupenek na místě nebude možná. Zájemci si budou moci vybrat, zda si zakoupí vstupné pro jednotlivce či rodinné, které bude pro dva dospělé a dvě děti do jedenácti let věku. Návštěvníci si mohou vybrat, zda chtějí vstupenku na prohlídku pouze jednoho ateliéru či obou. Kromě toho každá vstupenka bude zároveň lístkem do slosování v soutěži o luxusní zájezd do Řecka od cestovní kanceláře Blue Style.

Aktuálně v tv světě
Konec roku se nezadržitelně blíží a pokud jste milovníky televize, jistě vás zajímá, co si pro nás televizní stanice ..
04.12.2019
Diváci TV Barrandov se mohou těšit na nový pořad pod taktovkou Jaromíra Soukupa. Televize Barrandov uvede od úterý 19. ..
01.12.2019
Sledujete rádi programy stanic Československé filmové společnosti? Pak se od začátku prosince připravte na změnu. Dojde ..
28.11.2019
Podzim je obdobím, kdy se na našich televizních obrazovkách objevuje poměrně velké množství nových filmů a seriálů. ..
25.11.2019
Konec listopadu netrpělivě vyhlíží všichni, kdo se nějakým způsobem zajímají o televizní vysílání. Mělo by totiž ..
20.11.2019
Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás ..
16.11.2019
A je to tady zase. Rok se s rokem sešel a opět se začínají řešit Vánoce. Patrné je to jak na ulicích měst a obcí, ..
14.11.2019
Podzimní televizní sezóna je v plném proudu, v říjnu si nejsilnější pozici držela Nova, posilovaly ale hlavně Prima a ..
11.11.2019
Televizní diváky čeká velká změna. Řeč je samozřejmě o připravovaném přechodu na moderní vysílací standard DVB-T2. ..
05.11.2019
Blíží se velké výročí. 17. listopadu si připomeneme 30 let od sametové revoluce, kdy došlo ke změně režimu. Česká ..
03.11.2019