Šestá řada show Tvoje tvář má známý hlas se vrací již tento podzim!

TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se tato show objeví již tento podzim–i s první známou účinkující Zuzanou Norisovou.

Již šestá série

O oblíbenosti show Tvoje tvář má známý hlas mluví samo o sobě, že jde již o šestou sérii v řadě. Televize Nova vsadila na jistotu a opět nasazuje jednu ze svých nejoblíbenějších show.

Show se bude účastnit osm účinkujících – a první jméno je již známé. Fanoušci Zuzany Norisové můžou zajásat – od podzimu ji v této show můžou vidět každý týden.

Tvoje tvář má známý hlas je zpěvácká show založená na formátu Your Face SoundFaminiar. Principem soutěže je co nejvěrněji napodobit přiřazené zpěvácké ikony – ať už zahraniční, nebo ty české. Vybraná porota pak jejich výkony ohodnotí – pak se ohodnotí i samotní účastníci navzájem.

V předchozích sériích vyhráli:

  • První série – Hana Holišová
  • Druhá série – Jan Cina
  • Třetí série – Tatiana Vilhelmová
  • Čtvrtá série – Berenika Kohoutová

V poslední páté řade se na prvním místě umístila Michaela Badinková, na druhém místě Eva Burešová, na třetím místě Patrik Děrgel. Celou show moderuje Ondřej Sokol již od první série.

Tvoje tvář má známý hlas a sledovanost

Zdá se, že podzimní vysílání jej již pro tuto show tradiční. Tvoje tvář má známý hlas se v loni vysílala od 1. září do 17. listopadu a celkově de odvysílalo dvanáct dílů.

Tato show má dlouhodobě vysokou sledovanost. Loňskou pátou řadu sledovalo průměrně 889 000 diváků (nad 15 let) – to je více než čtvrtinový podíl sledovanosti, krásných 26 %. Velkého úspěchu zpěvácká soutěž Tvoje tvář má známá hlas dosáhla u věkové skupiny od 15 do 54 let. Celým 31 % takto starých diváků průměrně sledovalo auto show. Vůbec největší divácký podíl má ale mladé publikum od 15 do 24 let. Těchto mladých lidí sledovalo tuto soutěž asi 38 %.

Podzim bude na soutěže a reality show bohatý. Kromě zpěvácké show Tvoje tvář má známý hlas na Nově se se můžete těšit i na další řadu Stardance na ČT i na další řadu Česko Slovensko má talent na Primě.

Aktuálně v tv světě
Dvě největší tuzemské komerční televizní společnosti spustily své mediální kampaně a představily svůj nový program ..
22.08.2019
S podzimem se opět vrací vysílání nových nebo dokonce živě vysílaných pořadů. Děje se tak vždy po uvolněném ..
16.08.2019
Změna vlastnických podílů, která potkala sdružení pořadů Prima, by se z hlediska toho, že ji bude vlastnit v podstatě ..
13.08.2019
Poslední dobou ovládá televizní trh poměrně pozitivní trend, a totiž to, že televizní obsah spíše roste na kvalitě, a ..
11.08.2019
Prázdniny ještě nejsou pryč, ale televize Prima již představila svůj programový plán na podzim. Už tedy víme, na co se ..
06.08.2019
Léto je sice v plném proudu, ale Česká televize i během doby dovolených nezahálí a natáčí nový seriál, který by se ..
02.08.2019
Televize Nova chystá i letos pro své diváky oblíbený Den s Novou, v jehož rámci si zájemci budou moci prohlédnout ..
31.07.2019
Dětská stanice ČT :D oslaví letos v srpu své sedmé výročí. K němu svým malým i větším divákům přinese několik ..
26.07.2019
U České televize a její konkurence můžeme vidět v jejich tvorbě někdy opravdu velký rozdíl. ČT se často zaměřuje, ..
24.07.2019
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019