Šestá řada show Tvoje tvář má známý hlas se vrací již tento podzim!

TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se tato show objeví již tento podzim–i s první známou účinkující Zuzanou Norisovou.

Již šestá série

O oblíbenosti show Tvoje tvář má známý hlas mluví samo o sobě, že jde již o šestou sérii v řadě. Televize Nova vsadila na jistotu a opět nasazuje jednu ze svých nejoblíbenějších show.

Show se bude účastnit osm účinkujících – a první jméno je již známé. Fanoušci Zuzany Norisové můžou zajásat – od podzimu ji v této show můžou vidět každý týden.

Tvoje tvář má známý hlas je zpěvácká show založená na formátu Your Face SoundFaminiar. Principem soutěže je co nejvěrněji napodobit přiřazené zpěvácké ikony – ať už zahraniční, nebo ty české. Vybraná porota pak jejich výkony ohodnotí – pak se ohodnotí i samotní účastníci navzájem.

V předchozích sériích vyhráli:

  • První série – Hana Holišová
  • Druhá série – Jan Cina
  • Třetí série – Tatiana Vilhelmová
  • Čtvrtá série – Berenika Kohoutová

V poslední páté řade se na prvním místě umístila Michaela Badinková, na druhém místě Eva Burešová, na třetím místě Patrik Děrgel. Celou show moderuje Ondřej Sokol již od první série.

Tvoje tvář má známý hlas a sledovanost

Zdá se, že podzimní vysílání jej již pro tuto show tradiční. Tvoje tvář má známý hlas se v loni vysílala od 1. září do 17. listopadu a celkově de odvysílalo dvanáct dílů.

Tato show má dlouhodobě vysokou sledovanost. Loňskou pátou řadu sledovalo průměrně 889 000 diváků (nad 15 let) – to je více než čtvrtinový podíl sledovanosti, krásných 26 %. Velkého úspěchu zpěvácká soutěž Tvoje tvář má známá hlas dosáhla u věkové skupiny od 15 do 54 let. Celým 31 % takto starých diváků průměrně sledovalo auto show. Vůbec největší divácký podíl má ale mladé publikum od 15 do 24 let. Těchto mladých lidí sledovalo tuto soutěž asi 38 %.

Podzim bude na soutěže a reality show bohatý. Kromě zpěvácké show Tvoje tvář má známý hlas na Nově se se můžete těšit i na další řadu Stardance na ČT i na další řadu Česko Slovensko má talent na Primě.

Aktuálně v tv světě
Konec roku se nezadržitelně blíží a pokud jste milovníky televize, jistě vás zajímá, co si pro nás televizní stanice ..
04.12.2019
Diváci TV Barrandov se mohou těšit na nový pořad pod taktovkou Jaromíra Soukupa. Televize Barrandov uvede od úterý 19. ..
01.12.2019
Sledujete rádi programy stanic Československé filmové společnosti? Pak se od začátku prosince připravte na změnu. Dojde ..
28.11.2019
Podzim je obdobím, kdy se na našich televizních obrazovkách objevuje poměrně velké množství nových filmů a seriálů. ..
25.11.2019
Konec listopadu netrpělivě vyhlíží všichni, kdo se nějakým způsobem zajímají o televizní vysílání. Mělo by totiž ..
20.11.2019
Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás ..
16.11.2019
A je to tady zase. Rok se s rokem sešel a opět se začínají řešit Vánoce. Patrné je to jak na ulicích měst a obcí, ..
14.11.2019
Podzimní televizní sezóna je v plném proudu, v říjnu si nejsilnější pozici držela Nova, posilovaly ale hlavně Prima a ..
11.11.2019
Televizní diváky čeká velká změna. Řeč je samozřejmě o připravovaném přechodu na moderní vysílací standard DVB-T2. ..
05.11.2019
Blíží se velké výročí. 17. listopadu si připomeneme 30 let od sametové revoluce, kdy došlo ke změně režimu. Česká ..
03.11.2019