Show Jana Krause opět natáčí premiérové díly. Počet diváků bude ale omezený

Stejně jako zbytek České republiky se i televizní stanice pomalu vrací k projektům, které musely být vinou koronaviru pozastaveny nebo odloženy. Opět se začínají natáčet seriály a dobrou zprávou pro diváky jistě je i to, že se opět budou točit i oblíbené talkshow. A pokud hovoříme o televizi Prima, asi jen málokdo si s ní nespojí Talkshow Jana Krause, která patří dlouhodobě k nejoblíbenějším pořadům. Kvůli krizi se muselo natáčení nových dílů odložit, ale Prima už oznámila, že se na premiérové díly můžeme opět těšit.

Radost mají diváci i Jan Kraus

Natáčení Show Jana Krause má odstartovat v úterý 26. května, již tradičně v Divadle Archa. Samozřejmě ale ne všechno bude stejné jako dřív. Řada opatření je stále v platnosti, což se odrazí i na natáčení. Show se například bude odehrávat pro menší počet diváků, než jsme zvyklí. Na tradičně zcela vyprodané hlediště si ještě budeme muset nějaký ten pátek počkat. Obnovenou premiéru Show Jana Krause uvidí diváci poprvé ve středu 27. května ve 21.35 na Primě.

Stejně přísné podmínky se budou týkat i jiných aspektů natáčení. Budou dodržována veškerá nařízená hygienická opatření jako například dezinfekce na ruce, povinné roušky i stanovené odstupy mezi diváky. Jak ale uvedl sám Jan Krasu, na obnovení natáčení se mimořádně těší, a i v těchto podmínkách to bude jistě skvělý zážitek pro něj i pro diváky.

Máte vstupenky?

Možná máte zakoupené vstupenky na natáčení a nyní váháte, zda můžete či nemůžete přijít. Podle pořadatelů jsou pravidla pro všechny stejná. Na webové stránce show si najdete formulář, který bude zpřístupněn každou středu ráno v 8.00. Máte-li zájem se zúčastnit, musíte do formuláře vyplnit své jméno, číslo zakoupených vstupenek, telefon a e-mail. Podle pořadí pak budete na vysílání pozvání, nebo nikoliv. Rozhoduje tedy pouze vaše rychlost. Každou neděli ve 22.00 se možnost vyplnění formuláře uzavře a divák dostane zprávu, zda se do limitu vešel nebo bude muset zkusit své štěstí jindy.

Aktuálně v tv světě
Podzim nás vítá za okny i na televizních obrazovkách. Na většině televizních kanálů bude podzimní nabídka sestávat ..
16.09.2020
S nástupem nového školního roku se situace vrací do starých kolejí také na televizních obrazovkách. Již od posledních ..
13.09.2020
Hodně se mluví o tom, co nabídnou hlavní televizní programy pro dospělé, ale bylo by škoda přehlédnout i zajímavou ..
10.09.2020
Televize Nova prozradila, jak se jí v loňském roce finančně dařilo. Z údajů vyplývá, že televizní skupina ..
06.09.2020
Pořad UčíTelka na České televizi nejednomu rodiči vytrhl během karantény trn z paty. A přestože jsme si mysleli, že se ..
03.09.2020
Během pandemie koronaviru došlo k nucenému odložení přechodu na DVB-T2. Byť situace stále není zrovna ideální, ..
30.08.2020
Podzimní televizní sezóna oficiálně startuje. Léto se rychle přehouplo a zejména komerční televize se opět pouští do ..
27.08.2020
Září se kvapem blíží a největší české televize již intenzivně pracují na spuštění podzimního vysílání. ..
23.08.2020
Letošní podzim bude na ČT 1 jiný než dřív. Podle doposud zveřejněných informací se zdá, že neuvidíme tolik ..
21.08.2020
Po prvním čtvrtroku vysílání CNN Prima News se nesjpíšzačíná rekapitulovat a vyhodnocovat, a to s sebou nese i nějaké ..
16.08.2020