Show Jana Krause opět natáčí premiérové díly. Počet diváků bude ale omezený

Stejně jako zbytek České republiky se i televizní stanice pomalu vrací k projektům, které musely být vinou koronaviru pozastaveny nebo odloženy. Opět se začínají natáčet seriály a dobrou zprávou pro diváky jistě je i to, že se opět budou točit i oblíbené talkshow. A pokud hovoříme o televizi Prima, asi jen málokdo si s ní nespojí Talkshow Jana Krause, která patří dlouhodobě k nejoblíbenějším pořadům. Kvůli krizi se muselo natáčení nových dílů odložit, ale Prima už oznámila, že se na premiérové díly můžeme opět těšit.

Radost mají diváci i Jan Kraus

Natáčení Show Jana Krause má odstartovat v úterý 26. května, již tradičně v Divadle Archa. Samozřejmě ale ne všechno bude stejné jako dřív. Řada opatření je stále v platnosti, což se odrazí i na natáčení. Show se například bude odehrávat pro menší počet diváků, než jsme zvyklí. Na tradičně zcela vyprodané hlediště si ještě budeme muset nějaký ten pátek počkat. Obnovenou premiéru Show Jana Krause uvidí diváci poprvé ve středu 27. května ve 21.35 na Primě.

Stejně přísné podmínky se budou týkat i jiných aspektů natáčení. Budou dodržována veškerá nařízená hygienická opatření jako například dezinfekce na ruce, povinné roušky i stanovené odstupy mezi diváky. Jak ale uvedl sám Jan Krasu, na obnovení natáčení se mimořádně těší, a i v těchto podmínkách to bude jistě skvělý zážitek pro něj i pro diváky.

Máte vstupenky?

Možná máte zakoupené vstupenky na natáčení a nyní váháte, zda můžete či nemůžete přijít. Podle pořadatelů jsou pravidla pro všechny stejná. Na webové stránce show si najdete formulář, který bude zpřístupněn každou středu ráno v 8.00. Máte-li zájem se zúčastnit, musíte do formuláře vyplnit své jméno, číslo zakoupených vstupenek, telefon a e-mail. Podle pořadí pak budete na vysílání pozvání, nebo nikoliv. Rozhoduje tedy pouze vaše rychlost. Každou neděli ve 22.00 se možnost vyplnění formuláře uzavře a divák dostane zprávu, zda se do limitu vešel nebo bude muset zkusit své štěstí jindy.

Aktuálně v tv světě
Zaznamenali jste letos, že proběhla další řada Superstar? Pokud nejste zrovna fanoušek, tak možná ani ne. Proběhla totiž ..
09.07.2020
I pro média nastaly vlivem pandemie těžké časy. Sice diváci trávili u televize průměrně více času, ale zmenšily se ..
04.07.2020
Není to tak dávno, co jsme hlásili návrat pořadu Show Jana Krause v premiérových dílech. Po koronavirové přestávce se ..
02.07.2020
Většina televizí již obnovila natáčení svých původních seriálů a k životu se probouzí i další projekty, které ..
28.06.2020
Nekonečný seriál Ulice se opět vrací do zajetých kolejí. Po dlouhé pauze způsobené pandemií koronaviru se štáb opět ..
25.06.2020
Léto u televize asi není něco, co bychom chtěli vyloženě plánovat. Nicméně pokud zrovna nemáte kam vyrazit, nebo vám to ..
19.06.2020
Léto už klepe na dveře a spolu s ním se mění i televizní nabídka. Již tradičně televizní stanice uzpůsobují svůj ..
18.06.2020
Přechod na nový standard vysílání DVB-T2 byl avizován dlouho dopředu, ale pandemie koronaviru jej docela výrazně ..
14.06.2020
Televizní stanice se již připravují na letní sezónu.Ta je již tradičně odlehčená, většinou se nevysílají ..
10.06.2020
Češi jsou národ chatařů, to je určitě něco, na čem se všichni shodneme. A právě na této české „libůstce“ chce ..
07.06.2020