Sledujete zprávy? Vznikne nová zpravodajská televize

Málokdo před několika lety čekal, že zpravodajství bude na televizních obrazovkách natolik žádané. Pravda je však taková, že zpravodajské pořady lidé sledují stále více. Dokládají to nejenom informace o sledovanosti, ale dokládají to televize, které přidávají do svého schématu stále více zpráv, tak i televize, které jsou přímo na zprávy jako takové zaměřené.  A jedna taková by měla i vzniknout. Znám je už její název, který bude poměrně jednoduchý a strohý. Půjde o Z24. Pokud jde o termín, kdy by mělo dojít ke spuštění, tak poslední informace říkají, že pravděpodobný je horizont v rozmezí 2 – 3 kalendářních měsíců. Poté by mělo být možné si ji naladit.

Kdo za televizí stojí?

Určitě vás zajímá i to, kdo za daným televizním kanálem přímo stojí. První osobou je Pál Milkovics, který je podnikatelem, který možná není zase až tak příliš známý. To druhá osoba už vám toho podle svého jména řekne podstatně více. Tou druhou osobou je Vladimír Železný. Ten není v televizním byznysu absolutně žádným nováčkem. Známý je hlavně proto, že poměrně dlouhou dobu byl ředitelem tuzemské televizní jedničky, tedy skupiny Nova. Aktuálně tedy zkouší zcela jiný projekt. Ten by neměl být spojený jenom s obrazovkou, protože je v plánu vydávání i tištěného magazínu.

Standardní zprávy? Ty nečekejte

Pokud si říkáte, že aktuální zpravodajské relace a kanály dokážou podat informací více než dost, máte podobné smýšlení jako samotní zakladatelé Z24. Ti se totiž rozhodli, že se jejich televize bude výrazně odlišovat. Prioritou má být hlavně to, že zprávy nebudou nijak respektovat jakoukoliv politickou korektnost a budou jednotlivé věci nazývat pravými jmény. Tedy tak, jak jsou. Cílem má být také aktivní zapojení samotných diváků, jelikož i ti si začínají všímat toho, že, mnohé zpravodajské relace jsou až příliš slušné a ne vždy jdou do hloubky. A tento nový směr může být cestou, díky kterému se Z24 jistě na tuzemském televizním trhu prosadí.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018