Sledujete zprávy? Vznikne nová zpravodajská televize

Málokdo před několika lety čekal, že zpravodajství bude na televizních obrazovkách natolik žádané. Pravda je však taková, že zpravodajské pořady lidé sledují stále více. Dokládají to nejenom informace o sledovanosti, ale dokládají to televize, které přidávají do svého schématu stále více zpráv, tak i televize, které jsou přímo na zprávy jako takové zaměřené.  A jedna taková by měla i vzniknout. Znám je už její název, který bude poměrně jednoduchý a strohý. Půjde o Z24. Pokud jde o termín, kdy by mělo dojít ke spuštění, tak poslední informace říkají, že pravděpodobný je horizont v rozmezí 2 – 3 kalendářních měsíců. Poté by mělo být možné si ji naladit.

Kdo za televizí stojí?

Určitě vás zajímá i to, kdo za daným televizním kanálem přímo stojí. První osobou je Pál Milkovics, který je podnikatelem, který možná není zase až tak příliš známý. To druhá osoba už vám toho podle svého jména řekne podstatně více. Tou druhou osobou je Vladimír Železný. Ten není v televizním byznysu absolutně žádným nováčkem. Známý je hlavně proto, že poměrně dlouhou dobu byl ředitelem tuzemské televizní jedničky, tedy skupiny Nova. Aktuálně tedy zkouší zcela jiný projekt. Ten by neměl být spojený jenom s obrazovkou, protože je v plánu vydávání i tištěného magazínu.

Standardní zprávy? Ty nečekejte

Pokud si říkáte, že aktuální zpravodajské relace a kanály dokážou podat informací více než dost, máte podobné smýšlení jako samotní zakladatelé Z24. Ti se totiž rozhodli, že se jejich televize bude výrazně odlišovat. Prioritou má být hlavně to, že zprávy nebudou nijak respektovat jakoukoliv politickou korektnost a budou jednotlivé věci nazývat pravými jmény. Tedy tak, jak jsou. Cílem má být také aktivní zapojení samotných diváků, jelikož i ti si začínají všímat toho, že, mnohé zpravodajské relace jsou až příliš slušné a ne vždy jdou do hloubky. A tento nový směr může být cestou, díky kterému se Z24 jistě na tuzemském televizním trhu prosadí.

Aktuálně v tv světě
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018