Sledujete zprávy? Vznikne nová zpravodajská televize

Málokdo před několika lety čekal, že zpravodajství bude na televizních obrazovkách natolik žádané. Pravda je však taková, že zpravodajské pořady lidé sledují stále více. Dokládají to nejenom informace o sledovanosti, ale dokládají to televize, které přidávají do svého schématu stále více zpráv, tak i televize, které jsou přímo na zprávy jako takové zaměřené.  A jedna taková by měla i vzniknout. Znám je už její název, který bude poměrně jednoduchý a strohý. Půjde o Z24. Pokud jde o termín, kdy by mělo dojít ke spuštění, tak poslední informace říkají, že pravděpodobný je horizont v rozmezí 2 – 3 kalendářních měsíců. Poté by mělo být možné si ji naladit.

Kdo za televizí stojí?

Určitě vás zajímá i to, kdo za daným televizním kanálem přímo stojí. První osobou je Pál Milkovics, který je podnikatelem, který možná není zase až tak příliš známý. To druhá osoba už vám toho podle svého jména řekne podstatně více. Tou druhou osobou je Vladimír Železný. Ten není v televizním byznysu absolutně žádným nováčkem. Známý je hlavně proto, že poměrně dlouhou dobu byl ředitelem tuzemské televizní jedničky, tedy skupiny Nova. Aktuálně tedy zkouší zcela jiný projekt. Ten by neměl být spojený jenom s obrazovkou, protože je v plánu vydávání i tištěného magazínu.

Standardní zprávy? Ty nečekejte

Pokud si říkáte, že aktuální zpravodajské relace a kanály dokážou podat informací více než dost, máte podobné smýšlení jako samotní zakladatelé Z24. Ti se totiž rozhodli, že se jejich televize bude výrazně odlišovat. Prioritou má být hlavně to, že zprávy nebudou nijak respektovat jakoukoliv politickou korektnost a budou jednotlivé věci nazývat pravými jmény. Tedy tak, jak jsou. Cílem má být také aktivní zapojení samotných diváků, jelikož i ti si začínají všímat toho, že, mnohé zpravodajské relace jsou až příliš slušné a ne vždy jdou do hloubky. A tento nový směr může být cestou, díky kterému se Z24 jistě na tuzemském televizním trhu prosadí.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018