Slováci na MS v hokeji opět propadli

Potom, co slovenský národní tým doslova propadl s Německem, nastalo další fiasko. Je sice pravdou, že Bělorusko může být nevyzpytatelným týmem, ale prohra 2:4 je pro Slováky doslova velkou ránou. Tím si poměrně výrazně komplikují případný postup. Nehledě na to, že podle posledních zpráv se tým doslova rozkládá zevnitř a největší kritiku schytává trenér. A to nejenom od novinářů, ale konflikty se pomalu začínají objevovat i v souvislosti s kritikou od samotných hráčů, kteří také mezi sebou nešetří hádkami a konflikty.

Problémy mělo také Finsko

Po prvních dvou třetinách vypadal velmi zajímavě také zápas Finska s Maďarskem. I když na první pohled mělo být o výsledku jasno, seveřané zabojovali až v poslední třetině, kdy Maďarsku nadělili hned tři góly, díky čemuž se také stali vítězi celého zápasu. Kdo naopak nijak nezaváhal, to bylo Švédsko, které hraje v naší skupině a v rámci ní celkem pohodlně přešli přes Kazachstán. Tomu vstřelili do jeho sítě celkem 7 gólů. Samu však hned 3 dostali.

Jak je to s posilami?

Pokud pravidelně sledujete také NHL, jistě vám neunikla zpráva o tom, že vypadl tým Washington Capitals. I z toho důvodu Rusové ihned přišli s informací, že je velmi vysoká pravděpodobnost toho, že je přijede na MS v hokeji reprezentovat Alexander Ovečkin, který se jistě stane velkou posilou týmu. Můžeme být rádi, že zápas s Ruskem již máme za sebou.

Podíváme-li se na náš národní tým, kterého dnes čeká utkání s Norskem, musíme říci, že ten zatím žádné výraznější posily neplánuje. I když se mluvilo o Marku Židlickém, nakonec došlo k tomu, že ho trenéři povolávat nebudou. Poslední výsledky totiž ukazují, že náš tým funguje jako hodinky. Je tedy v zájmu všech, aby nám to vydrželo co možná nejdelší dobu. Dnešní zápas s Nory by to měl potvrdit, jelikož tento tým určitě nepatří mezi nejtěžší soupeře v naší skupině.

Aktuálně v tv světě
Že spolu některé zahraniční televize cekem výrazně spolupracují, to není nic neobvyklého. U nás je oblíbené hlavně ..
15.01.2018
Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na ..
11.01.2018
Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň ..
05.01.2018
Rok 2017 je za námi. A tak nastává doba, kdy můžeme bilancovat o tom, jak se jednotlivým televizím dařilo. Některé ..
03.01.2018
Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o ..
28.12.2017
Vánoce se nezadržitelně blíží. A s ním i zcela nové vysílací schéma, které je založeno hlavně na pohádkách a ..
27.12.2017
Málokdo očekával, že vývoj pokrytí spojený se sítí DVB-T2 bude tak rychlý, jako je tomu nyní. Když se podíváme na ..
22.12.2017
O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané ..
21.12.2017
Prezident Miloš Zeman je stálým hostem na TV Barrandov, kde má svůj pravidelný pořad. Je tedy jasné, že s touto ..
18.12.2017
Televizní stanice, nebo spíše jednotlivé televizní skupiny spolu pravidelně soupeří, jelikož jejich cíl je jasné. Mít ..
15.12.2017