Slyšeli jste o nové reality show Táta na plný úvazek?

Reality show jsou velmi oblíbeným televizním žánrem. Samozřejmě existují horší a lepší, stejně jako takové, které jsou zaměřeny na zpěv, ale třeba i soužití různých lidí. A právě této oblasti se týká také nová reality show s názvem Táta na plný úvazek. Jak už vyplývá ze samotného názvu, hlavním cílem bude zaměřit se na to, jak otcové dokážou zvládnout svou roli. A to právě ve chvíli, kdy matka není k dispozici. Tedy standardně k dispozici je, ale v rámci daného natáčecího dnu odjede pryč.

Děti na celý týden

A že nepůjde o nic jednoduchého, to ukazuje i fakt, že otec dostane dané děti na celý týden. A musí se plně popasovat s novou rolí, která zahrnuje jak starost o ně samotné, tak i starost o chod domácnosti. To vše bude v jejich rukou. A televizní štáb a jejich kamery bude u toho.

Přijde-li vám tento koncept zajímavý, potom s ním přichází TV Prima, která již odvysílala jeden zkušební díl, v rámci kterého došlo na sledování počínání dvou rodin. Tedy abychom byli konkrétní, jelikož pořad dostal název Táta na plný úvazek, došlo samozřejmě na počínání sledování otců obou rodin, a to každého v té své se svými dětmi.

Zatím ve fázi testování

I když byl první díl již odvysílán, je třeba říci, že se stále ještě jednalo o vysílání testovací. Zatím je totiž natočených pouze několik dílů a v rámci programové nabídky TV Prima se nijak výrazně nemluví o tom, zda z pořadu vytvoří pravidelně nasazovaný formát. Každopádně zkušební a první pilotní díl byl k vidění v hlavní vysílací čas a trval celých 80 minut. Dá se tedy očekávat, že pokud budou ohlasy z řad kritiků i z řad veřejnosti a diváků pozitivní, můžeme se v budoucnu těšit na nové díly. Tedy pokud bude dostatek otců, kteří se rozhodnou k tomu, aby na celý týden nahradily ženu v domácnosti a o vše se postarali tak, jak nejlépe umějí, nebo jak to nejlépe zvládnou.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018