Snídaně s Novou bude mít další moderátory

Jenom těžko bychom na televizních obrazovkách hledali tak známý a také tak dlouhou dobu vysílaný pořad, než je právě Snídaně s Novou. O tom musíme říci, že se v něm již vystřídalo skutečně velké množství různých moderátorů. A aktuálně vám přinášíme informaci o tom, že se objevuje další dvojice, kterou jste mohli vidět již v pátek minulého týdne, ve své premiéře. O koho se konkrétně jedná? Tou dvojicí, která se vám bude snažit zpříjemnit vaše ráno, není nikdo jiný, než Ema Klementová a Lukáš Maule. Oba se tak zařadí mezi poměrně mladý tým moderátorů, kteří mají za úkol přinášet zajímavé informace, stejně jako diváky bavit.

Co o nich víme?

Zajímá-li vás i to, jaké mají zkušenosti, musíme říci, že daná dvojice je poměrně nesourodá. Lukáš Maule je totiž televizí doslova nepolíbený. Jedná se o sportovce, jehož oblíbeným sportem je karate. Bude se tedy jednat o jeho televizní premiéru a tak se dá očekávat, že jeho začátky nebudou dokonalé. Na druhou stranu už jenom proto, že ho Snídaně s Novou obsadila, je více než jasné, že nějaký potenciál tento člověk rozhodně má.

Ema Klementová naopak žádným nováčkem není. Pokud TV Nova sledujete vcelku pravidelně, potom zcela jistě víte, že se jedná o moderátorku oblíbeného cestovatelského magazínu, který nese název Koření. Je tedy jasné, že se zkušenostmi zde problém nebude. I když formát Snídaně je trochu jiný, jelikož zde se vysílá živě a tak se jakékoliv konkrétní chyby neodpouštějí.

Pravidelní moderátoři

Dle informací se nejedná o žádný záskok ani nic podobného, jelikož se jedná o plnohodnotnou moderátorskou dvojici, se kterou se nyní budeme na obrazovkách Novy pravidelně potkávat. Pokud ji chcete vidět na vlastní oči, není nic jednoduššího, než si naladit televizi v konkrétní dny přesně v 6 hodin ráno – pokud chcete stihnout i první ranní zprávy, tak ještě o 5 minut dříve.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018