Snídaně s Novou má nové moderátory

Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou moderátorskou dvojici a to Nikolu Čechovou a Milana Peroutku. Ti dva tak přijali nabídku, kterou údajně zvažovali, nakonec však kývli. Podívejte se, co o nástupu do Snídaně uvedli noví moderátoři a jak to skousli samotní diváci.

Milan Peroutka a Nikola Čechová

Základem pro ně byly kamerové zkoušky, které měli několikrát před samotným živým vysíláním. Jistě to byla pro nové moderátory výzva, kterou sami chtějí překonat. Není úplně jednoduché postavit se tak brzy ráno před diváky a to ráno jim zpříjemnit. Nejhorší pro ně je, jak sami uvedli, brzké ranní vstávání. Milan peroutka je známý:

  • Zpěvák
  • Herec
  • A teď už i moderátor

Vidět jste ho mohli, například v jedné z řad tvoje tvář má známý hlas, která byla také velmi oblíbená a známé osobnosti se převtělovali do zpěvaček, zpěváků a hudebních skupin. Nikola Čechová je známá pod přezdívkou Shopaholic Nikol a figuruje zejména na Instagramu nebo Youtube.

První Snídaně s Novou s těmito moderátory sklidila spíše kritiku

Po prvním vysílání, kde se objevili tito dva moderátoři, se především na sociálních sítích strhla doslova lavina, kde hodně diváků tuto moderátorskou dvojici odsuzovala a upozorňovala na problémy, které se jim nelíbily. Milan Peroutka to schytal především za svoje nové blonďaté vlasy, některým se pak nelíbí už jeho samotný hlas. Pro Nikolu kritika byla téměř stejná, hodně diskutujících připomnělo fakt, že moderátorka příliš skáče hostům do řeči, což se dá považovat při nejmenším za neslušné. Jistě si tihle dva najdou ale také své příznivce. Otázkou však, jestli vůbec jde se zavděčit všem, kteří se na Snídani s Novou dívají. Přinejmenším si tak moderátoři mohou udělat obrázek, o tom, co divák myslí a podle toho se zachovat.

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019