Snídaně s Novou má nové moderátory

Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou moderátorskou dvojici a to Nikolu Čechovou a Milana Peroutku. Ti dva tak přijali nabídku, kterou údajně zvažovali, nakonec však kývli. Podívejte se, co o nástupu do Snídaně uvedli noví moderátoři a jak to skousli samotní diváci.

Milan Peroutka a Nikola Čechová

Základem pro ně byly kamerové zkoušky, které měli několikrát před samotným živým vysíláním. Jistě to byla pro nové moderátory výzva, kterou sami chtějí překonat. Není úplně jednoduché postavit se tak brzy ráno před diváky a to ráno jim zpříjemnit. Nejhorší pro ně je, jak sami uvedli, brzké ranní vstávání. Milan peroutka je známý:

  • Zpěvák
  • Herec
  • A teď už i moderátor

Vidět jste ho mohli, například v jedné z řad tvoje tvář má známý hlas, která byla také velmi oblíbená a známé osobnosti se převtělovali do zpěvaček, zpěváků a hudebních skupin. Nikola Čechová je známá pod přezdívkou Shopaholic Nikol a figuruje zejména na Instagramu nebo Youtube.

První Snídaně s Novou s těmito moderátory sklidila spíše kritiku

Po prvním vysílání, kde se objevili tito dva moderátoři, se především na sociálních sítích strhla doslova lavina, kde hodně diváků tuto moderátorskou dvojici odsuzovala a upozorňovala na problémy, které se jim nelíbily. Milan Peroutka to schytal především za svoje nové blonďaté vlasy, některým se pak nelíbí už jeho samotný hlas. Pro Nikolu kritika byla téměř stejná, hodně diskutujících připomnělo fakt, že moderátorka příliš skáče hostům do řeči, což se dá považovat při nejmenším za neslušné. Jistě si tihle dva najdou ale také své příznivce. Otázkou však, jestli vůbec jde se zavděčit všem, kteří se na Snídani s Novou dívají. Přinejmenším si tak moderátoři mohou udělat obrázek, o tom, co divák myslí a podle toho se zachovat.

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019