Snídaně s Novou má novou tvář

Snídaně s Novou provází naše ranní kroky již téměř od samotného počátku této televize. A zatím to nevypadá, že by se v tom mělo cokoliv měnit, jelikož právě Snídaně s Novou je pořadem poměrně úspěšným a často i zajímavým. Co je ale třeba říci, to je fakt, že se na televizních obrazovkách v roli moderátorů vystřídala skutečně celá řada jiný. A jednou z nových tváří, které se na obrazovce objeví, je i Hana Mašlíková. Její jméno samozřejmě známe hlavně ze světa modelingu, jelikož více než moderátorskou je hlavně modelkou. Přesto se ale ujme i této role. A to ve dvojici s Petrem Říbalem, který díky tomu získá zcela novou kolegyni.

Známé osobnosti stále táhnou

Ačkoliv se jedná o osobnost známou hlavně ze světa modelingu a celebrit, rozhodně to není nic ojedinělého. Už v rámci zbývajících třech moderátorských dvojic totiž došlo k tomu, že byly často obsazovány různé celebrity a známé osobnosti. Ideálním příkladem může být Gabriela Partyšová-Pavel Svoboda, kdy je taktéž něžnější část dvojice známá hlavně ze světa celebrit. Podobné je to i v případě dvojice, kdy jsou hlavními tvářemi Zorka a Míra Hejdovi. I v tomto případě hraje roli především to, že se jedná o poměrně známé tváře. Podívat se na známá jména ale můžeme i do minulosti. V době, kdy tento pořad startoval, se totiž na televizní obrazovce objevila dvojice Lenka Hornová-Libor Baselides. A ani Lenka nebyla v té době žádnou neznámou.

Koncept pořadu zůstává stejný

I přes změny v oblasti moderátorů je třeba říci, že koncept pořadu bude i nadále stejný. Nebudou tak chybět zajímavé informace a zajímavý hosté, stejně jako pravidelné zpravodajství z celého světa, soutěže, dětská pohádka, nebo i interakce s diváky. A to vše každý den. A to od 6:00, ačkoliv v dřívějších dobách začínal tento pořad dokonce už v pět hodin ráno, ale z důvodu nižší sledovanosti se start o hodinu posunul.

Aktuálně v tv světě
Že spolu některé zahraniční televize cekem výrazně spolupracují, to není nic neobvyklého. U nás je oblíbené hlavně ..
15.01.2018
Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na ..
11.01.2018
Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň ..
05.01.2018
Rok 2017 je za námi. A tak nastává doba, kdy můžeme bilancovat o tom, jak se jednotlivým televizím dařilo. Některé ..
03.01.2018
Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o ..
28.12.2017
Vánoce se nezadržitelně blíží. A s ním i zcela nové vysílací schéma, které je založeno hlavně na pohádkách a ..
27.12.2017
Málokdo očekával, že vývoj pokrytí spojený se sítí DVB-T2 bude tak rychlý, jako je tomu nyní. Když se podíváme na ..
22.12.2017
O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané ..
21.12.2017
Prezident Miloš Zeman je stálým hostem na TV Barrandov, kde má svůj pravidelný pořad. Je tedy jasné, že s touto ..
18.12.2017
Televizní stanice, nebo spíše jednotlivé televizní skupiny spolu pravidelně soupeří, jelikož jejich cíl je jasné. Mít ..
15.12.2017