Sobotní sledovanost byla vyrovnaná, neděli ovládlo Podezření

V sobotu odvysílala televize Prima závěrečnou epizodu seriálu Duch. I když výsledky sledovanosti byly velice těsné, Duchovi se nepodařilo dostat na první příčku ani tentokrát.

Poslední díl seriálu Duch přilákalo k televizním obrazovkám 940 tisíc osob starších patnácti let. O dva tisíce diváků více zaujala kulinářská soutěž České televize Peče Celá země. Na třetí příčce byl s 807 tisíci diváků speciální hvězdný díl soutěže Na lovu, který vysílala televize Nova. Celkově se jedná o jedny z nejtěsnějších výsledků sledovanosti za první čtvrtletí tohoto roku. Duch jasně dotáhl soutěž na ČT a televize Nova si po ukončení vysílaní seriálu Šéfka také výrazně polepšila.

Další sobotu bude o diváckou přízeň opět bojovat cukrářská soutěž České televize a hvězdný speciál soutěže na televizi Nova. Prima po skončení seriálu Duch nasazuje na sobotní hlavní vysílací čas seriál Polda. Dá se předpokládat, že sledovanost Primy příští sobotu poklesne a diváci dají přednost premiérovým pořadům.

Nedělní sledovanost už měla jasného vítěze s velkým náskokem. Nejvíce diváků sledovalo závěrečný díl minisérie ČT Podezření – bylo jich 1,27 milionu. Na druhém místě v hlavním vysílacím čase byla show televize Nova Tvoje tvář má známý hlas. Show sledovalo 635 tisíc diváků nad patnáct let. To je přesně polovina sledovanosti oproti ČT1. Třetí příčku obsadila televize Prima, která uvedla českou komedii Matky, kterou vidělo 532 tisíc diváků.

Nejvyšší nedělní sledovanost si drží již mnoho týdnů Česká televize. Hitem byl seriál Devadesátky i seriál Podezření. Zda se České televizi podaří udržet stejně dobré nedělní výsledky, je otázkou. Pro příští neděli má ČT nachystaný první díl seriálového thrilleru Ultimátum. Proti Ultimátu se bude vysílat na Nově opět Moje tvář má známý hlas a na televizi Prima česká komedie Bajkeři.

Aktuálně v tv světě
Na stanici Očko se pravidelně každé pondělí, úterý a středu vysílá pořad Mixxer. Tento pořad je založený na ..
03.07.2022
Film z roku 2021 s názvem Nezanechat stopy bylo možné vidět pouze v kině nebo online. Nově, ale bude možné tento film ..
29.06.2022
Od roku 2011 se vysílá na stanici Prima talkshow 7 pádů Honzy Dědka v pražském divadle Viola. Do této show si Jan Dědek ..
26.06.2022
Na stanici Joj cinema byla odvysílána premiéra filmu rozhněvaný muž z roku 2021. Film režíroval Guy Ritchie, který ..
23.06.2022
TV Prima zveřejnila na svých sociálních sítích příspěvek kde prozradila podrobnosti o utajeném natáčení nového ..
19.06.2022
Nový film nese název Prezidentka, je režírován Rudolfem Havlíkem, který taky režíroval film Bábovky nebo Po čem muži ..
16.06.2022
Film Nebezpečný nápadník se poprvé objevil na televizních obrazovkách 4.6.2022 a to na stanici Prima. Teno film je z roku ..
13.06.2022
Jedná se o dokumentární film o nejvýznamnějším českém a světovém horolezci Marku Holečkovi. Tento film je možné již ..
07.06.2022
Tento seriál je pouze 8 dílný, v každém díle je jiná žena. Žena která se necítí krásná, potřebuje změnu a zvednout ..
05.06.2022
Tento dokument je pokaždé třiceti minutový a v každém díle se probírá problematika a obtížnost v životním obdobím ..
01.06.2022