Soudce skončil. Přesto nevyhrál. Lákají jiné seriály

Pondělí patřilo na televizních obrazovkách zajímavým seriálům, které se doslova praly o to, který vzejde jako vítěz. Jeden již ze svého klání odstoupil, a to z toho důvodu, že byl odvysílán poslední díl. Byl to seriál České televize s názvem Život a doba soudce A.K. 2. Šlo o pokračování první série, která nabídla více osobního podhledu a méně pohledů do soudní síně. U dvojky tomu bylo zcela opačně, což seriálu dost možná ubíralo na zajímavosti. V podstatě až poslední díl byl takový, jak byli mnozí zvyklí z první série. Přesto se nestal vítězem večera a skončil až na třetím místě.

Specialisté stále dominují

Podívejme se na tvorbu TV Nova, která ukazuje, že když si dá na kriminálce záležet, tak natočí skutečně velmi dobrý kousek. To jasně dokládá seriál Specialisté, který zaručeně patří k tomu lepšímu, co je možné na obrazovkách vidět. Když bychom se měli podívat na celkovou úspěšnost, tak dominoval několik pondělních večerů. A stejně tak tomu bylo i tento. Jednalo se o jasného vítěze a tedy i doporučení pro toho, kdo sledoval Soudce a nyní hledá zajímavou alternativu, také spojenou se světem zločinu.

Na druhém místě Prima

I když kriminálky táhnou, stále je zde řada diváků, tedy spíše divaček, které hledají raději něco jiného. Jistě si ještě teď pamatujete na četná prohlášení TV Prima, která ujišťovala, že Modrý kód nabídne spíše autenticitu a rozhodně nechce být druhou Ordinací. Kdo ho však vidět, ten potvrzuje opak. Na druhou stranu je vidět, že se Prima snaží zaujmout něčím, kde nebude prošlapávat cestu, ale chce jít tou cestou, která funguje. I proto se v pondělí večer na druhém místě umístil Modrý kód.

A kdo zůstal na čtvrté, bramborové pozici? Byl to kanál Nova Cinema, který přinesl oblíbený válečný film Zachraňte vojína Ryana. Vzhledem k jeho alce to však není ideální volba na všední den.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018