Soudce skončil. Přesto nevyhrál. Lákají jiné seriály

Pondělí patřilo na televizních obrazovkách zajímavým seriálům, které se doslova praly o to, který vzejde jako vítěz. Jeden již ze svého klání odstoupil, a to z toho důvodu, že byl odvysílán poslední díl. Byl to seriál České televize s názvem Život a doba soudce A.K. 2. Šlo o pokračování první série, která nabídla více osobního podhledu a méně pohledů do soudní síně. U dvojky tomu bylo zcela opačně, což seriálu dost možná ubíralo na zajímavosti. V podstatě až poslední díl byl takový, jak byli mnozí zvyklí z první série. Přesto se nestal vítězem večera a skončil až na třetím místě.

Specialisté stále dominují

Podívejme se na tvorbu TV Nova, která ukazuje, že když si dá na kriminálce záležet, tak natočí skutečně velmi dobrý kousek. To jasně dokládá seriál Specialisté, který zaručeně patří k tomu lepšímu, co je možné na obrazovkách vidět. Když bychom se měli podívat na celkovou úspěšnost, tak dominoval několik pondělních večerů. A stejně tak tomu bylo i tento. Jednalo se o jasného vítěze a tedy i doporučení pro toho, kdo sledoval Soudce a nyní hledá zajímavou alternativu, také spojenou se světem zločinu.

Na druhém místě Prima

I když kriminálky táhnou, stále je zde řada diváků, tedy spíše divaček, které hledají raději něco jiného. Jistě si ještě teď pamatujete na četná prohlášení TV Prima, která ujišťovala, že Modrý kód nabídne spíše autenticitu a rozhodně nechce být druhou Ordinací. Kdo ho však vidět, ten potvrzuje opak. Na druhou stranu je vidět, že se Prima snaží zaujmout něčím, kde nebude prošlapávat cestu, ale chce jít tou cestou, která funguje. I proto se v pondělí večer na druhém místě umístil Modrý kód.

A kdo zůstal na čtvrté, bramborové pozici? Byl to kanál Nova Cinema, který přinesl oblíbený válečný film Zachraňte vojína Ryana. Vzhledem k jeho alce to však není ideální volba na všední den.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018