Soudce skončil. Přesto nevyhrál. Lákají jiné seriály

Pondělí patřilo na televizních obrazovkách zajímavým seriálům, které se doslova praly o to, který vzejde jako vítěz. Jeden již ze svého klání odstoupil, a to z toho důvodu, že byl odvysílán poslední díl. Byl to seriál České televize s názvem Život a doba soudce A.K. 2. Šlo o pokračování první série, která nabídla více osobního podhledu a méně pohledů do soudní síně. U dvojky tomu bylo zcela opačně, což seriálu dost možná ubíralo na zajímavosti. V podstatě až poslední díl byl takový, jak byli mnozí zvyklí z první série. Přesto se nestal vítězem večera a skončil až na třetím místě.

Specialisté stále dominují

Podívejme se na tvorbu TV Nova, která ukazuje, že když si dá na kriminálce záležet, tak natočí skutečně velmi dobrý kousek. To jasně dokládá seriál Specialisté, který zaručeně patří k tomu lepšímu, co je možné na obrazovkách vidět. Když bychom se měli podívat na celkovou úspěšnost, tak dominoval několik pondělních večerů. A stejně tak tomu bylo i tento. Jednalo se o jasného vítěze a tedy i doporučení pro toho, kdo sledoval Soudce a nyní hledá zajímavou alternativu, také spojenou se světem zločinu.

Na druhém místě Prima

I když kriminálky táhnou, stále je zde řada diváků, tedy spíše divaček, které hledají raději něco jiného. Jistě si ještě teď pamatujete na četná prohlášení TV Prima, která ujišťovala, že Modrý kód nabídne spíše autenticitu a rozhodně nechce být druhou Ordinací. Kdo ho však vidět, ten potvrzuje opak. Na druhou stranu je vidět, že se Prima snaží zaujmout něčím, kde nebude prošlapávat cestu, ale chce jít tou cestou, která funguje. I proto se v pondělí večer na druhém místě umístil Modrý kód.

A kdo zůstal na čtvrté, bramborové pozici? Byl to kanál Nova Cinema, který přinesl oblíbený válečný film Zachraňte vojína Ryana. Vzhledem k jeho alce to však není ideální volba na všední den.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018