Soudce skončil. Přesto nevyhrál. Lákají jiné seriály

Pondělí patřilo na televizních obrazovkách zajímavým seriálům, které se doslova praly o to, který vzejde jako vítěz. Jeden již ze svého klání odstoupil, a to z toho důvodu, že byl odvysílán poslední díl. Byl to seriál České televize s názvem Život a doba soudce A.K. 2. Šlo o pokračování první série, která nabídla více osobního podhledu a méně pohledů do soudní síně. U dvojky tomu bylo zcela opačně, což seriálu dost možná ubíralo na zajímavosti. V podstatě až poslední díl byl takový, jak byli mnozí zvyklí z první série. Přesto se nestal vítězem večera a skončil až na třetím místě.

Specialisté stále dominují

Podívejme se na tvorbu TV Nova, která ukazuje, že když si dá na kriminálce záležet, tak natočí skutečně velmi dobrý kousek. To jasně dokládá seriál Specialisté, který zaručeně patří k tomu lepšímu, co je možné na obrazovkách vidět. Když bychom se měli podívat na celkovou úspěšnost, tak dominoval několik pondělních večerů. A stejně tak tomu bylo i tento. Jednalo se o jasného vítěze a tedy i doporučení pro toho, kdo sledoval Soudce a nyní hledá zajímavou alternativu, také spojenou se světem zločinu.

Na druhém místě Prima

I když kriminálky táhnou, stále je zde řada diváků, tedy spíše divaček, které hledají raději něco jiného. Jistě si ještě teď pamatujete na četná prohlášení TV Prima, která ujišťovala, že Modrý kód nabídne spíše autenticitu a rozhodně nechce být druhou Ordinací. Kdo ho však vidět, ten potvrzuje opak. Na druhou stranu je vidět, že se Prima snaží zaujmout něčím, kde nebude prošlapávat cestu, ale chce jít tou cestou, která funguje. I proto se v pondělí večer na druhém místě umístil Modrý kód.

A kdo zůstal na čtvrté, bramborové pozici? Byl to kanál Nova Cinema, který přinesl oblíbený válečný film Zachraňte vojína Ryana. Vzhledem k jeho alce to však není ideální volba na všední den.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018