Soutěž 1 proti všem končí

Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala s počátkem podzimu vysílat TV Prima. Jak se ale ukázalo, soutěž neměla nijak dlouhého trvání. Oficiálně bylo oznámeno, že soutěž bude ukončena. Poslední díl tak bude možné sledovat v sobotu, 6.10. Následující sobota se již bude bez této novinky muset obejít. A čím bude nahrazena? Prima mluví o filmech, ale zatím není přesně jasné, o jaké by se mělo jednat.

Proč 1 proti všem končí? Důvodem je sledovanost

Pokud se podíváme na onen hlavní důvod, proč show 1 proti všem končí, tak je hlavním důvodem celková sledovanost této soutěže. Abychom byli přesní, můžeme se podívat na několik čísel. Pokud jde o diváckou skupinu diváků starších 15 let, tak v průměru sleduje jeden díl zhruba 380 000diváků. A to opravdu není nijak moc. Celkově se jedná o podíl pouhých 11 procent, což je na hlavní vysílací čas sobotního večera nedostačující.

Silný konkurent dominuje

Důvodem tak nízké sledovanosti není ani tak to, že by se nad jednalo o pořad, který by neměl svou kvalitu. To určitě ne. Soutěž je nejenom celkem zábavná, ale je i poměrně napínavá a zajímavá. Problémem však může být její nasazení na sobotu večer. To se na TV Nova vysílá Tvoje tvář má známý hlas, která opět jasně dominuje a které diváci dávají přednost. Tak tomu bylo i ve všech předchozích řadách.

Očekávání počet stažených aplikací

Kromě možnosti sledovat 1 proti všem v televizi byla soutěž spojena i s tím, že si diváci mohli stáhnout aplikaci a v ní také soutěžit. Tedy tipovat. A tady je třeba říci, že očekávání byla mnohem menší, než je realita. Aplikaci si totiž stáhlo na 100 000 televizních diváků. Více než jejich zapojení však hraje roli celková sledovanost. O přesunu na jiný čas se neuvažuje a tak dojde k tomu, že bude soutěž definitivně ukončena.

 

 

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018