Soutěž 1 proti všem končí

Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala s počátkem podzimu vysílat TV Prima. Jak se ale ukázalo, soutěž neměla nijak dlouhého trvání. Oficiálně bylo oznámeno, že soutěž bude ukončena. Poslední díl tak bude možné sledovat v sobotu, 6.10. Následující sobota se již bude bez této novinky muset obejít. A čím bude nahrazena? Prima mluví o filmech, ale zatím není přesně jasné, o jaké by se mělo jednat.

Proč 1 proti všem končí? Důvodem je sledovanost

Pokud se podíváme na onen hlavní důvod, proč show 1 proti všem končí, tak je hlavním důvodem celková sledovanost této soutěže. Abychom byli přesní, můžeme se podívat na několik čísel. Pokud jde o diváckou skupinu diváků starších 15 let, tak v průměru sleduje jeden díl zhruba 380 000diváků. A to opravdu není nijak moc. Celkově se jedná o podíl pouhých 11 procent, což je na hlavní vysílací čas sobotního večera nedostačující.

Silný konkurent dominuje

Důvodem tak nízké sledovanosti není ani tak to, že by se nad jednalo o pořad, který by neměl svou kvalitu. To určitě ne. Soutěž je nejenom celkem zábavná, ale je i poměrně napínavá a zajímavá. Problémem však může být její nasazení na sobotu večer. To se na TV Nova vysílá Tvoje tvář má známý hlas, která opět jasně dominuje a které diváci dávají přednost. Tak tomu bylo i ve všech předchozích řadách.

Očekávání počet stažených aplikací

Kromě možnosti sledovat 1 proti všem v televizi byla soutěž spojena i s tím, že si diváci mohli stáhnout aplikaci a v ní také soutěžit. Tedy tipovat. A tady je třeba říci, že očekávání byla mnohem menší, než je realita. Aplikaci si totiž stáhlo na 100 000 televizních diváků. Více než jejich zapojení však hraje roli celková sledovanost. O přesunu na jiný čas se neuvažuje a tak dojde k tomu, že bude soutěž definitivně ukončena.

 

 

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018