Soutěž 1 proti všem končí

Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala s počátkem podzimu vysílat TV Prima. Jak se ale ukázalo, soutěž neměla nijak dlouhého trvání. Oficiálně bylo oznámeno, že soutěž bude ukončena. Poslední díl tak bude možné sledovat v sobotu, 6.10. Následující sobota se již bude bez této novinky muset obejít. A čím bude nahrazena? Prima mluví o filmech, ale zatím není přesně jasné, o jaké by se mělo jednat.

Proč 1 proti všem končí? Důvodem je sledovanost

Pokud se podíváme na onen hlavní důvod, proč show 1 proti všem končí, tak je hlavním důvodem celková sledovanost této soutěže. Abychom byli přesní, můžeme se podívat na několik čísel. Pokud jde o diváckou skupinu diváků starších 15 let, tak v průměru sleduje jeden díl zhruba 380 000diváků. A to opravdu není nijak moc. Celkově se jedná o podíl pouhých 11 procent, což je na hlavní vysílací čas sobotního večera nedostačující.

Silný konkurent dominuje

Důvodem tak nízké sledovanosti není ani tak to, že by se nad jednalo o pořad, který by neměl svou kvalitu. To určitě ne. Soutěž je nejenom celkem zábavná, ale je i poměrně napínavá a zajímavá. Problémem však může být její nasazení na sobotu večer. To se na TV Nova vysílá Tvoje tvář má známý hlas, která opět jasně dominuje a které diváci dávají přednost. Tak tomu bylo i ve všech předchozích řadách.

Očekávání počet stažených aplikací

Kromě možnosti sledovat 1 proti všem v televizi byla soutěž spojena i s tím, že si diváci mohli stáhnout aplikaci a v ní také soutěžit. Tedy tipovat. A tady je třeba říci, že očekávání byla mnohem menší, než je realita. Aplikaci si totiž stáhlo na 100 000 televizních diváků. Více než jejich zapojení však hraje roli celková sledovanost. O přesunu na jiný čas se neuvažuje a tak dojde k tomu, že bude soutěž definitivně ukončena.

 

 

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019