Soutěž 1 proti všem končí

Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala s počátkem podzimu vysílat TV Prima. Jak se ale ukázalo, soutěž neměla nijak dlouhého trvání. Oficiálně bylo oznámeno, že soutěž bude ukončena. Poslední díl tak bude možné sledovat v sobotu, 6.10. Následující sobota se již bude bez této novinky muset obejít. A čím bude nahrazena? Prima mluví o filmech, ale zatím není přesně jasné, o jaké by se mělo jednat.

Proč 1 proti všem končí? Důvodem je sledovanost

Pokud se podíváme na onen hlavní důvod, proč show 1 proti všem končí, tak je hlavním důvodem celková sledovanost této soutěže. Abychom byli přesní, můžeme se podívat na několik čísel. Pokud jde o diváckou skupinu diváků starších 15 let, tak v průměru sleduje jeden díl zhruba 380 000diváků. A to opravdu není nijak moc. Celkově se jedná o podíl pouhých 11 procent, což je na hlavní vysílací čas sobotního večera nedostačující.

Silný konkurent dominuje

Důvodem tak nízké sledovanosti není ani tak to, že by se nad jednalo o pořad, který by neměl svou kvalitu. To určitě ne. Soutěž je nejenom celkem zábavná, ale je i poměrně napínavá a zajímavá. Problémem však může být její nasazení na sobotu večer. To se na TV Nova vysílá Tvoje tvář má známý hlas, která opět jasně dominuje a které diváci dávají přednost. Tak tomu bylo i ve všech předchozích řadách.

Očekávání počet stažených aplikací

Kromě možnosti sledovat 1 proti všem v televizi byla soutěž spojena i s tím, že si diváci mohli stáhnout aplikaci a v ní také soutěžit. Tedy tipovat. A tady je třeba říci, že očekávání byla mnohem menší, než je realita. Aplikaci si totiž stáhlo na 100 000 televizních diváků. Více než jejich zapojení však hraje roli celková sledovanost. O přesunu na jiný čas se neuvažuje a tak dojde k tomu, že bude soutěž definitivně ukončena.

 

 

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019