Start reality show se posouvá, na obrazovku se vrátili mazlíčci

Nemoc Covid-19 bohužel zasahuje i do vysílacích plánů. Poznali to i týmy televize Prima, které kvůli onemocnění museli přehodnotit start vysílání její nové reality show mapující život současných influencerů a posunout ho na pozdější dobu. Dále se na obrazovky vrátil velmi oblíbený pořad o zvířatech.

Zahájení zbrzdil Covid-19

Plánovaná reality show Like House, jejímž cílem je tři měsíce pod drobnohledem sledovat život mladých influencerů v jedné vile, jejich radosti i smutky, zahájí svoje vysílání o poznání později. Důvodem tohoto posunu zahájení vysílání je onemocnění Covid-19 jednoho účastníka show, tedy influencera. Jeden z influencerů, kteří spolu měli soutěžit o pozornost diváků, měl pozitivní test na Covid-19. V průběhu příprav na samotné natáčení totiž docházelo u všech zúčastněných, tedy jak u natáčecího štábu, tak u samotných účastníků k pravidelnému testování na Covid-19. Část lidí, kteří se na celé show podíleli, tak museli kvůli pozitivnímu výsledku účinkujícího na dva týdny do karantény. Produkce si nastalou situací naštěstí poradila za úzké spolupráce hygieniků, protože samozřejmě zdraví má nejvyšší prioritu, a to jak pro produkci show, tak její účastníky a celou TV Prima. Diváci se tak s novinkou setkají minimálně o 14 dní později, než se dosud předpokládalo. Původní start show byl totiž plánován na úterý 6. dubna 2021 v 17:15 hodin. Nový termín je pondělí 19. dubna 2021 ve 17:15 hodin.

Opět sází na zvířata

V neděli 4. dubna 2021 se na obrazovky TV Prima vrátil dalšími premiérovými díly velice oblíbený pořad Prima Mazlíček. Jde zábavný program, který má za cíl vzdělávat. Soustřeďuje se na zvířata jako celek, nejde tedy jenom o mazlíčky, které chováte doma, ale ke slovu se dostanou také informace o hospodářských a rovněž volně žijících zvířatech. Program moderuje Jan Šťastný. Bude běžet i nadále každé nedělní dopoledne, kdy se stane vítaným společníkem všech milovníků zvířat. Uvede velmi pestrý koktejl zajímavostí o životě zvířat u nás doma i v zahraničí.

Aktuálně v tv světě

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. ..

01.08.2021
Pro odborníky a zaujaté zájemce o technickou podobu digitálního vysílání přinášíme zajímavou zprávu. Jejím ..
28.07.2021
Video contentu není nikdy dost, řekla si zřejmě televize Prima a spustila nový web pod názvem Prima Pauza. Její populární ..
25.07.2021
Ačkoliv jsme nedávno zmínili fakt, že se skupině Prima v posledních týdnech dařilo na poli video platforem, stále je ..
17.07.2021
Několik novinek chystá v nadcházejících týdnech TV Nova. Pokud jsme ale v dřívějších článcích mluvili o změnách, ..
11.07.2021
Chystanou kulinářskou show Peče celá země čeká práce v postprodukční fázi a míří do střižny. ..
04.07.2021
Na televizi Nova se v létě vrátí některé tradiční projekty z jejich domácí výroby. V první řadě je třeba ..
27.06.2021
Již v pátek začalo fotbalové mistrovství Evropy a je na místě připomenout, že ČT Sport zajistí divákům veškerou ..
20.06.2021
TV Nova se ve spolupráci s Národním parkem Šumava rozhodla spustit kampaň, která by měla podnítit větší starost o ..
13.06.2021
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021