Start reality show se posouvá, na obrazovku se vrátili mazlíčci

Nemoc Covid-19 bohužel zasahuje i do vysílacích plánů. Poznali to i týmy televize Prima, které kvůli onemocnění museli přehodnotit start vysílání její nové reality show mapující život současných influencerů a posunout ho na pozdější dobu. Dále se na obrazovky vrátil velmi oblíbený pořad o zvířatech.

Zahájení zbrzdil Covid-19

Plánovaná reality show Like House, jejímž cílem je tři měsíce pod drobnohledem sledovat život mladých influencerů v jedné vile, jejich radosti i smutky, zahájí svoje vysílání o poznání později. Důvodem tohoto posunu zahájení vysílání je onemocnění Covid-19 jednoho účastníka show, tedy influencera. Jeden z influencerů, kteří spolu měli soutěžit o pozornost diváků, měl pozitivní test na Covid-19. V průběhu příprav na samotné natáčení totiž docházelo u všech zúčastněných, tedy jak u natáčecího štábu, tak u samotných účastníků k pravidelnému testování na Covid-19. Část lidí, kteří se na celé show podíleli, tak museli kvůli pozitivnímu výsledku účinkujícího na dva týdny do karantény. Produkce si nastalou situací naštěstí poradila za úzké spolupráce hygieniků, protože samozřejmě zdraví má nejvyšší prioritu, a to jak pro produkci show, tak její účastníky a celou TV Prima. Diváci se tak s novinkou setkají minimálně o 14 dní později, než se dosud předpokládalo. Původní start show byl totiž plánován na úterý 6. dubna 2021 v 17:15 hodin. Nový termín je pondělí 19. dubna 2021 ve 17:15 hodin.

Opět sází na zvířata

V neděli 4. dubna 2021 se na obrazovky TV Prima vrátil dalšími premiérovými díly velice oblíbený pořad Prima Mazlíček. Jde zábavný program, který má za cíl vzdělávat. Soustřeďuje se na zvířata jako celek, nejde tedy jenom o mazlíčky, které chováte doma, ale ke slovu se dostanou také informace o hospodářských a rovněž volně žijících zvířatech. Program moderuje Jan Šťastný. Bude běžet i nadále každé nedělní dopoledne, kdy se stane vítaným společníkem všech milovníků zvířat. Uvede velmi pestrý koktejl zajímavostí o životě zvířat u nás doma i v zahraničí.

Aktuálně v tv světě
Tento televizní kanál jistě není třeba představovat.. Na televizi se mladší generace již tolik nedívá a tímto tahem se ..
09.05.2021
Nová reality show na Primě slibuje něco, co ještě diváci na českých obrazovkách neviděli. Do luxusní vily se na čas ..
02.05.2021
Opatření proti koronaviru naštěstí nemají příliš silný vliv na televizní reklamu. Pokud jde o GRP během prvního ..
18.04.2021
Už nyní TV Nova annoncuje některé nové pořady, které by se měly objevit v jejím podzimním vysílacím schématu. Jde o ..
15.04.2021
Na detektivní žánr znovu sází Česká televize. Připravuje se další z řady seriálových kriminálek, to nová se zrodí ..
11.04.2021
Nemoc Covid-19 bohužel zasahuje i do vysílacích plánů. Poznali to i týmy televize Prima, které kvůli onemocnění museli ..
08.04.2021
V posledních týdnech se hodně hovořilo o tom, zda bude nadále pokračovat program ČT3, protože skončila roční lhůta, ..
01.04.2021
Na TV Nova se bude vysílat nová řada SuperStar, i když za trochu jiných podmínek. ČT1 nyní žije obměnou svojí ..
28.03.2021
Druhá řada Kukaček, nový program Karla Šípa, nové kriminálky, to vše připravuje Česká televize. Zároveň ..
24.03.2021
Jak probíhal covidový rok v televizích? Pandemie zasáhla televize jako jedno z mála odvětví pozitivně. ..
20.03.2021