Start reality show se posouvá, na obrazovku se vrátili mazlíčci

Nemoc Covid-19 bohužel zasahuje i do vysílacích plánů. Poznali to i týmy televize Prima, které kvůli onemocnění museli přehodnotit start vysílání její nové reality show mapující život současných influencerů a posunout ho na pozdější dobu. Dále se na obrazovky vrátil velmi oblíbený pořad o zvířatech.

Zahájení zbrzdil Covid-19

Plánovaná reality show Like House, jejímž cílem je tři měsíce pod drobnohledem sledovat život mladých influencerů v jedné vile, jejich radosti i smutky, zahájí svoje vysílání o poznání později. Důvodem tohoto posunu zahájení vysílání je onemocnění Covid-19 jednoho účastníka show, tedy influencera. Jeden z influencerů, kteří spolu měli soutěžit o pozornost diváků, měl pozitivní test na Covid-19. V průběhu příprav na samotné natáčení totiž docházelo u všech zúčastněných, tedy jak u natáčecího štábu, tak u samotných účastníků k pravidelnému testování na Covid-19. Část lidí, kteří se na celé show podíleli, tak museli kvůli pozitivnímu výsledku účinkujícího na dva týdny do karantény. Produkce si nastalou situací naštěstí poradila za úzké spolupráce hygieniků, protože samozřejmě zdraví má nejvyšší prioritu, a to jak pro produkci show, tak její účastníky a celou TV Prima. Diváci se tak s novinkou setkají minimálně o 14 dní později, než se dosud předpokládalo. Původní start show byl totiž plánován na úterý 6. dubna 2021 v 17:15 hodin. Nový termín je pondělí 19. dubna 2021 ve 17:15 hodin.

Opět sází na zvířata

V neděli 4. dubna 2021 se na obrazovky TV Prima vrátil dalšími premiérovými díly velice oblíbený pořad Prima Mazlíček. Jde zábavný program, který má za cíl vzdělávat. Soustřeďuje se na zvířata jako celek, nejde tedy jenom o mazlíčky, které chováte doma, ale ke slovu se dostanou také informace o hospodářských a rovněž volně žijících zvířatech. Program moderuje Jan Šťastný. Bude běžet i nadále každé nedělní dopoledne, kdy se stane vítaným společníkem všech milovníků zvířat. Uvede velmi pestrý koktejl zajímavostí o životě zvířat u nás doma i v zahraničí.

Aktuálně v tv světě
V posledních dnech zahájila Nova poměrně výraznou kampaň ke své chystané minisérii Případ Roubal. Pro skupinu Nova se ..
25.11.2021
V pátek 19. listopadu odvysílá televize Nova ve svém prime-timu vyhlášení ankety Český slavík. Slavné hudební ceny se ..
21.11.2021
I na obrazovky RTSV dorazila mutace britské soutěže The Great British Bake Off a podařilo se jí zaujmout slovenské diváky ..
17.11.2021
Skupina Nova přinesla v minulých dnech  na český televizní trh poněkud překvapivě novou stanici, kterou představila pod ..
14.11.2021
Televize Prima chystá v roce 2022 zaujmout své diváky novým seriálem – pojmenovala ho ZOO a půjde o oddechový seriál se ..
10.11.2021
Česká televize na svém druhém programu přináší od 11. listopadu sedmidílnou sérii Svět v plamenech (v anglickém ..
05.11.2021

Televizní stanice Nova se chystá natočit další řadu úspěšného modelu reality show pod názvem Survivor ..

21.10.2021

Jaké pořady nebo televizní filmy se dostaly do čela uplynulého týdne? Diváci si potrpí ..

19.10.2021

Nejrozšířenější televizní skupina Prima oznamuje zrod nového tematického kanálu, který bude ..

15.10.2021
Máme za sebou další týden plný zábavy, akce, napětí a poznání, které nám televizní stanice pravidelně předkládají ..
10.10.2021