Start reality show Survivor byl odložen

V úterý 11. ledna měla na televizi Nova odstartovat zbrusu nová reality show Survivor. Místo ní však diváci na obrazovkách mohli sledovat film Sněhurka a lovec. V pátek 14. ledna bude na Nově místo Survivora film Lovec: Zimní válka. Důvodem neuvedení realityshow je podle televize Nova přerušení natáčení kvůli výskytu onemocnění COVID-19. Pokud vše půjde dobře, měl by být první díl odvysílán jen o týden později, než bylo původně plánováno.

V reality show Survivor se utkají soutěžící na ostrově v Dominikánské republice o hlavní výhru 2,5 milionu korun. Na ostrově budou bojovat o peníze a o přežití 4 soutěžící ze Slovenska a 8 soutěžících z Česka. Aby byla show divácky atraktivnější, doplní soutěžící také dvanáct známých osobností. Z českých celebrit se mohou diváci těšit na Ivu Pazderkovou, Nikolu Čechovou, Chili z Masterchefa, Tomáše Zástěru, Vojtu Drahokoupila, Barboru Jánovou a Matěje Paprčiaka. Ze slovenských osobností se zúčastní Daniel Štrauch, Veronika Havlik, XéniaGregušová, Gábor Boráros a Nathan ChristiánDzaba.

V soutěži budou účastníci bojovat ve dvou kmenech – červeném a modrém. Za červený tým hrají celebrity a za modrý běžní soutěžící. Ze všech účastníků se stanou doslova Robinsoni. Budou si muset obstarat materiál na přístřeší, které musí také sami postavit. Dále se musí naučit rozdělat si oheň, musí si také sami obstarat potravu a vodu. Soutěžící čeká mnoho dobrodružných úkolů, za splnění mohou získat odměnu nebo také imunitu do kmenové rady. Při kmenové radě je vždy jeden soutěžící vyloučen. Až se počet soutěžících sníží na polovinu, kmeny se sloučí a každý již hraje sám za sebe. Vítězem tučné finanční odměny může být jen jeden.
Pokud se již nic nezmění, můžete první díl vidět již v úterý 18. ledna ve 20:20 na televizi Nova. Kromě Survivora přesunula letos Nova také vysílání krimiseriálu Odznak Vysočina, který měl být poprvé vysílán v úterý 4. ledna. Namísto toho byl první díl nasazen na čtvrtek 13. ledna proti premiéře seriálu ZOO na konkurenční televizi Prima.

Aktuálně v tv světě
TV ČT1 připravuje nový komediální film s názvem Velká premiéra. Film bude poprvé v kině 21.7.2022. Tento film režíruje ..
25.05.2022
Seriál Chlap je vysílán na TV Nova každý čtvrtek od 20:20. První díl byl vysílán 10.3. Každý díl se odvysílá znovu ..
22.05.2022
Mixxxer show jede na Óčko TV už od roku 2012, jedná se o klasickou talkshow s hosty, ve většině případů se jedná o ..
17.05.2022
V tomto roce vyšla další sezona show Farmář hledá ženu, aktuálně bylo odvysíláno 7 dílů. Tato show se vysílá a ..
15.05.2022
Již od 10. května mohou diváci sledovat na televizi Nova novou řadu oblíbené reality show Utajený šéf. V této reality ..
08.05.2022
Již tento týden se dostane na televizní obrazovky oceňovaný dokument Jednotka intenzivního života. Dokument se zabýva ..
05.05.2022
Od 27. dubna se na obrazovky stanice Nova Fun dostane nová skečová show s názvem První dobrá.Tuto show vytvořili čtyři ..
01.05.2022
Minulé pondělí byl státní svátek, na večerním programu tak byla mimo jiné i pohádka. I přesto nejvyšší sledovanost ..
29.04.2022
Skupina Nova minulý vloni na podzim spustila zcela novou stanici pro ženy Nova Lady a zároveň provedla řadu programových a ..
23.04.2022
Česká televize na veletrhu v Cannes nakoupila nové seriály a filmy. Naopak prodala do zahraniční některé své pohádky ..
20.04.2022