Stěhování TV Prima možná už za rok

TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je s poměrně velkou ztrátou TV Barrandov. Pokud jde o zázemí televize, je rozhodně poměrně velké, ale zároveň z technického a dalšího hlediska již nedostačující. Z toho důvodu se už delší dobu plánuje přestěhování. A jelikož i to se blíží, přinášíme vám k němu bližší informace.

Kam se TV Prima přestěhuj?

Když se podíváme na aktuální sídlo TV Prima, tak je spojeno s Prahou, s ulicí Na Žertvách. Od příštího roku by mělo být všechno jinak, jelikož v lánu je stěhování. To bylo odhlasováno a schváleno už v loňském roce, takže se jedná v podstatě o potvrzený krok. Že televize i nadále zůstane v Praze, to je jasné pravděpodobně každému. Stěhovat se bude na adresu Vinice, a to do oblasti Praha – Strašnice.

Kdy? Pravděpodobně za rok

Jak je to s termínem stěhování? Vše ubíhá celkem rychlým tempem. Zhruba před rokem bylo o stěhování rozhodnutu a zhruba za rok by mělo dojít k finálnímu přestěhován. Potvrzuje to alespoň informace z výroční zprávy TV Prima, která jako předpokládaný termín uvádí 3.-4. čtvrtletí 2019. Přestěhovat se má v podstatě komplet. To znamená, že se přesun dotkne jak mateřské FTV Prima, tak se dotkne také veškerých sesterských firem. To i proto, aby bylo vše hezky pohromadě.

Nutnost modernizace

Aktuálně v objektu probíhají veškeré potřebné stavební úpravy a další modernizace. Ne však proto, že by objekt byl starý a nevyhovující – dříve v něm sídlil gigant Vodafone. Důvodem úprav je to, aby objekt vyhovoval současným potřebám televize, a také proto, aby j vyhovoval i pro následující desetiletí. Samotný přesun by diváci neměli nijak pocítit, jelikož v rámci sledování nedojde k žádným změnám, ani výpadkům. Teoreticky můžeme říci, že kdo by o změně ani nevěděl, ten se ji dost možná dozví až ze zpráv.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018