Stěhování TV Prima možná už za rok

TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je s poměrně velkou ztrátou TV Barrandov. Pokud jde o zázemí televize, je rozhodně poměrně velké, ale zároveň z technického a dalšího hlediska již nedostačující. Z toho důvodu se už delší dobu plánuje přestěhování. A jelikož i to se blíží, přinášíme vám k němu bližší informace.

Kam se TV Prima přestěhuj?

Když se podíváme na aktuální sídlo TV Prima, tak je spojeno s Prahou, s ulicí Na Žertvách. Od příštího roku by mělo být všechno jinak, jelikož v lánu je stěhování. To bylo odhlasováno a schváleno už v loňském roce, takže se jedná v podstatě o potvrzený krok. Že televize i nadále zůstane v Praze, to je jasné pravděpodobně každému. Stěhovat se bude na adresu Vinice, a to do oblasti Praha – Strašnice.

Kdy? Pravděpodobně za rok

Jak je to s termínem stěhování? Vše ubíhá celkem rychlým tempem. Zhruba před rokem bylo o stěhování rozhodnutu a zhruba za rok by mělo dojít k finálnímu přestěhován. Potvrzuje to alespoň informace z výroční zprávy TV Prima, která jako předpokládaný termín uvádí 3.-4. čtvrtletí 2019. Přestěhovat se má v podstatě komplet. To znamená, že se přesun dotkne jak mateřské FTV Prima, tak se dotkne také veškerých sesterských firem. To i proto, aby bylo vše hezky pohromadě.

Nutnost modernizace

Aktuálně v objektu probíhají veškeré potřebné stavební úpravy a další modernizace. Ne však proto, že by objekt byl starý a nevyhovující – dříve v něm sídlil gigant Vodafone. Důvodem úprav je to, aby objekt vyhovoval současným potřebám televize, a také proto, aby j vyhovoval i pro následující desetiletí. Samotný přesun by diváci neměli nijak pocítit, jelikož v rámci sledování nedojde k žádným změnám, ani výpadkům. Teoreticky můžeme říci, že kdo by o změně ani nevěděl, ten se ji dost možná dozví až ze zpráv.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018