Štěpán Sokol bude na Nově vidět o něco více

Pokud vás zajímá oblast sportu, jistě vám není jméno Štěpán Sokol nijak neznámé. Jedná se o osobu, která je právě na Nově spojena se sportovním vysíláním. Konkrétně potom nejenom v rámci zpravodajství na Nova Sport, jelikož se postupně dostával na televizní obrazovky i v rámci hlavního kanálu, kterým je TV Nova. Pokud sledujete pravidelné televizní zpravodajství, potom víte, že se v něm objevoval stále častěji. Konkrétně můžeme říci, že zde byl viděn v podstatě po celý den. A to z toho důvod, že to byly Ranní sportovní noviny, Polední sportovní novinka také Odpolední sportovní noviny. Právě v těchto třech relacích byl spojený právě s novinkami z dané oblasti.

Nyní i večer

Že se mu na televizních obrazovkách poměrně daří, to jasně dokládá i fakt, že na nich bude vidět ještě o něco častěji. Stále ještě mluvíme o kanále TV Nova, a to konkrétně potom o večerních zprávách. Zde tak doplní současné moderátory a bude uvádět sortovní relaci klasických Televizních novin. To je pro Štěpána Sokola poměrně dobrý kariérní vzestup, jelikož v dobách, kdy začínal, se uchytil jenom v lokálním rádiu. Postupem času ale dokázal své kvality, což znamenalo jeho postup i do několika celostátních rádiových stanic. Stále to však bylo jenom rádio, kde se musel spoléhat výhradně jenom na svůj mluvený projev – nikoliv projev vizuální.

Na Nova Sport stále zůstává

Poměrně rapidní a samozřejmě také pozitivní zlom v jeho kariéře byl spojený s nástupem do Nova Sport, kde se uchytil jako komentátor celé řady přenosů. I když nyní bude k vidění ve všech sportovních relacích na TV Nova, rozhodně to neznamená, že by Štěpán Sokol na Sportu jako takovém končil. Podle posledních informací stále platí to, komentovat sportovní přenosy bude neustále. To je totiž jeho hlavní náplní práce, kterou dle jeho obsazování rozhodně dělá dobře a kvalitně.

Aktuálně v tv světě
Že spolu některé zahraniční televize cekem výrazně spolupracují, to není nic neobvyklého. U nás je oblíbené hlavně ..
15.01.2018
Jste pravidelnými diváky seriálu Ohnivý kuře? Pokud ano, zkuste si vzpomenout, kdy poprvé začal. Tedy kdy byl na ..
11.01.2018
Česká televize rozhodně nezahálí. Nejenom, že má v poslední době poměrně lákavou programovou nabídku, ale zároveň ..
05.01.2018
Rok 2017 je za námi. A tak nastává doba, kdy můžeme bilancovat o tom, jak se jednotlivým televizím dařilo. Některé ..
03.01.2018
Je poměrně mnoho seriálů, které se na České televizi natáčejí. Velkým pozitivem je to, že se ne vždy jedná jenom o ..
28.12.2017
Vánoce se nezadržitelně blíží. A s ním i zcela nové vysílací schéma, které je založeno hlavně na pohádkách a ..
27.12.2017
Málokdo očekával, že vývoj pokrytí spojený se sítí DVB-T2 bude tak rychlý, jako je tomu nyní. Když se podíváme na ..
22.12.2017
O tom, co většina komerčních televizí nabídne na Štědrý den, to jistě již víte. A to nejenom od nás, jelikož dané ..
21.12.2017
Prezident Miloš Zeman je stálým hostem na TV Barrandov, kde má svůj pravidelný pořad. Je tedy jasné, že s touto ..
18.12.2017
Televizní stanice, nebo spíše jednotlivé televizní skupiny spolu pravidelně soupeří, jelikož jejich cíl je jasné. Mít ..
15.12.2017