Svatební experiment na TV NOVA: Kdy se dočkáme nové reality show?

Televize Nova s nástupem podzimu vsadila na osvědčené formáty, které již v minulosti přilákaly dostatek diváků, ať už jde o další pokračování tradičních seriálů jako Ordinace v růžové zahradě II. nebo řadu kriminálek. Chystá ale zároveň i jedno překvapení.

Podle informací má být v současnosti jedinou žhavou podzimní novinkou této televizní stanice pořad s využitím zahraniční licence, a to Married at First Sight, což v překladu znamená Svoji na první pohled. Jde o reality show, která zatím svůj přesný český název ještě nemá. Můžeme tento program charakterizovat jako značně nestandardní seznamku. Do akce půjdou odvážní a zároveň samozřejmě nezadaní muži a ženy. Mají za sebou už různé, bohužel ovšem neúspěšné pokusy o seznámení. Svůj vysněný ideál dosud nenašli, a proto to zkusí napravit přímo před televizními kamerami.

Dva neznámí před oltářem

Nebudou ovšem na výběr sami. Tým výroby pořadu si přizval na pomoc odborníky, kteří na základě provedených testů k sobě postaví dvojice, jež by se podle jejich kritérií měly k sobě hodit. Celá věc má ale háček. Vybrané dvojice se poprvé spatří až v den D, tedy před oltářem. Do té doby se nikdy neviděli. Přitom svatba proběhne už za účasti jejich nejbližších. Televizní kamery je svým zvědavým okem budou sledovat nejenom během sňatku, kde pečlivě zaznamenají jejich reakce i reakce jejich blízkých, ale neopustí je ani na následné svatební cestě.

Sociální experiment i osvědčené detektivky

Pokračovat ve sledování budete i chování sezdaného páru ve společné domácnosti. Zůstane už na obou aktérech, jestli spolu zůstanou, nebo bude následovat rozvod. Diváci budou sledovat jejich počínání při poněkud netradičním sociálním experimentu. Zatím ovšem není jasné, kdy bude pořad nasazen do vysílání. Jinak, jak už jsme avizovali, Nova vsadila na již běžící klasiku, například pěveckou show Tvoje tvář má známý hlas, z krimi žánru nechybí seriály Policie Modrava a Dáma a král, ze zahraničních potom nové díly čtvrté a páté řady Námořní vyšetřovací služby.

Aktuálně v tv světě
Jak se projevuje druhá vlna pandemie koronaviru na sledovanosti televizního vysílání? Podle očekávání roste sledovanost ..
25.10.2020
Natáčení zbrusu nového pořadu nyní ohlásila Česká televize. Pod jejími křídly vzniká desetidílný televizní seriál ..
20.10.2020
TV Prima nyní upravuje programové schéma svého kanálu Prima Zoom. Cílem je zlepšit přehlednost a tematickou podobu ..
18.10.2020
Už avizovanou novinku v podobě sociálního experimentu nasadí na poslední říjnovou středu TV Nova. Předpokládá, že na ..
13.10.2020
S příchodem podzimu TV Prima vsadila na kutilství. Už 29. září 2020 úspěšně odstartoval nový pořad Fachmani. Během ..
11.10.2020
Návrat k už odvysílaným televizním pořadům začíná být pro spoustu Čechů velmi aktuální. Jasně to prozrazuje ..
08.10.2020
Letošní oslavy pětapadesátin dětmi milovaného večerníčku, mimochodem jeho podoba je jedna z mála věcí, která se ..
05.10.2020
Podzim na Primě se nesl ve znamení mnoha změn. Bylo třeba vyhodnotit fungování nového kanálu CNN Prima News, který ..
03.10.2020
Před nedávnem jsme informovali o zajímavé možnosti, kterou pro své diváky připravila televize Prima. Ta po neúspěchu ..
02.10.2020
Televize Nova s nástupem podzimu vsadila na osvědčené formáty, které již v minulosti přilákaly dostatek ..
01.10.2020