T-Mobile plánuje spustit novou televizi

Že se mobilní operátoři angažují i v mnoha jiných oblastech podnikání, to není nic neobvyklého. Ideálním příkladem může být společnost O2, která již poměrně dlouhou dobu provozujme vlastní placenou televizi, kterou mohou využívat téměř všichni v celé zemi. Pozadu však nechce zůstávat ani druhý z největších operátorů, kterým není nikdo jiný, než T-Mobile. Ten má v plánu spustit svou vlastní internetovou televize. Mělo by se tak stát začátkem dubna. Ono konkrétní datum je stanoveno na zajímavé datum, tedy 4.4. Dostupná by měla být v podstatě každému, jehož internetové připojení má minimální rychlost stahování 5 Mbit/s. a to je dnes poměrně běžným standardem jak u bezdrátového, tak i kabelového připojení.

K dispozici budou tři hlavní tarify

Stejně jako je tomu u konkurenčního O2, ani zde nepočítejme s tím, že bychom mohli tuto televizi využívat zcela zdarma. I T-Mobile plánuje její zpoplatnění. Konkrétně to budou hned tři tarify, ze kterých bude možné vybírat. Ty se budou lišit především počtem konkrétních kanálů, které budeme moci využívat. Na nejnižším tarifu, který vyjde na 399 Kč měsíčně, bude k dispozici celkem 70 jednotlivých kanálů. Na nejdražším tarifu jich bude téměř dvojnásobek, tedy konkrétně 130. Tento už bude stát 899 korun měsíčně. Faktem zůstává, že některé kanály budou v HD kvalitě, stejně jako bude dostupná možnost jejich nahrávání, nebo zpětného sledování až dva dny zpátky.

Plánují se i další služby

Samotná televize jako taková ale nebude tou jedinou dostupnou možností, jak sledovat pomocí operátora T-Mobile vybrané pořady. V souvislosti se spuštěním internetové televize plánuje také spuštění videotéky, stejně jako bude možné využít sledování televize v rámci mobilních zařízení. To bude znamenat možnost najít si oblíbený film, přičemž každý v domácnosti bude moci v rámci svého počítače, tabletu, nebo notebooku sledovat přesně to, co bude aktuálně chtít.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018