Talkshow Studia DVA Jsme s vámi bude vysílána na TV Prima

Je jasné, že kultura je současnou situací také zasažena. Divadla jsou nuceně zavřena a herci častokrát zcela přišli o svůj příjem. Návrat do normálních kolejí je přitom v nedohlednu. Většina z nich se však se situací pere statečně a s diváky se snaží zůstávat v kontaktu alespoň prostřednictvím různých streamů nebo videí. Jedním z takových počinů je i nová talkshow Jsme s vámi s podtitulem A je to Prima!, která je pod taktovkou Studia DVA. Tuto talkshow bude nově vysílat TV Prima, čímž podpoří nejen herce, ale jistě udělá radost i divákům. Na první díl se můžete těšit ve středu 15. dubna od 21:35.

Divadlo online

Již od poloviny března je tato show vysílána online na Facebooku a u diváků zaznamenala jen ty nejlepší ohlasy. Mezi hvězdnými hosty se objevují taková jména jako Monika Absolonová, Bob Klepl, Jan Kraus, Ivana Chýlková, Jan Cina, Eva Holubová, Patrik Hartl, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, či Radka Fišarová. Online stream byl samozřejmě všem divákům poskytován zdarma, ale diváci si mohli zakoupit i dobrovolnou vstupenku, díky které mohou symbolicky podpořit fungování této divadelní scény. Celá show se nese ve velmi humorném a odlehčeném duchu a do značné míry zapojuje i diváky. Ti totiž mohou do studia volat nebo psát své vzkazy a herci na ně v přímém přenosu reagují, což jistě slibuje vtipné situace.

Podpora diváků je klíčová

Jedná se o krok, kterým chce Studio DVA vyjádřit podporu svým současným divákům, kteří fungování divadelní scény podporují nejen svým sledováním online vysílání, ale často i štědrými finančními příspěvky. Je zřejmé, že za současné situace je tato forma podpory velmi nutná a ceněná, jelikož divadla zničehonic přišla prakticky o veškerý příjem a často bojují nejen s tím, aby uživila své herce, ale i aby utáhla běžné provozní náklady, které je nutné hradit, i když se nehraje.

Aktuálně v tv světě

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. ..

01.08.2021
Pro odborníky a zaujaté zájemce o technickou podobu digitálního vysílání přinášíme zajímavou zprávu. Jejím ..
28.07.2021
Video contentu není nikdy dost, řekla si zřejmě televize Prima a spustila nový web pod názvem Prima Pauza. Její populární ..
25.07.2021
Ačkoliv jsme nedávno zmínili fakt, že se skupině Prima v posledních týdnech dařilo na poli video platforem, stále je ..
17.07.2021
Několik novinek chystá v nadcházejících týdnech TV Nova. Pokud jsme ale v dřívějších článcích mluvili o změnách, ..
11.07.2021
Chystanou kulinářskou show Peče celá země čeká práce v postprodukční fázi a míří do střižny. ..
04.07.2021
Na televizi Nova se v létě vrátí některé tradiční projekty z jejich domácí výroby. V první řadě je třeba ..
27.06.2021
Již v pátek začalo fotbalové mistrovství Evropy a je na místě připomenout, že ČT Sport zajistí divákům veškerou ..
20.06.2021
TV Nova se ve spolupráci s Národním parkem Šumava rozhodla spustit kampaň, která by měla podnítit větší starost o ..
13.06.2021
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021