Taneční soutěž StarDance XII. opět na televizní stanici ČT1

Až do Vánoc se diváci mohou těšit z pravidelného sobotního živého vysílání pořadu StarDance, jenž letos pokračuje již 12. řadou. Role moderátorů se ujali osvědčení Tereza Kostková a Marek Eben. Mezi tanečními páry se i tentokrát objeví oblíbené postavy filmu, televize či sportu. Na koho se můžete těšit?

Herecké, pěvecké a sportovní osobnosti v rolích tanečníků

V sobotu 14. října začíná na televizní stanici ČT již 12. řada oblíbeného StarDance, v němž se taneční dvojice složené ze známých osobností utkají mezi sebou i o zájem televizních diváků. Ti jim jako obvykle budou moci posílat hlasy, a domoci jim tak k postupu do dalšího kola.

Mezi tanečníky se objeví například zlatá olympionička ve snowboardcrossu Eva Adamczyková, její manžel herec Marek Adamczyk, herečka Ivana Chýlková, zpěvák a herec Richard Krajčo, moderátorka Iva Kubelková, cukrář Josef Maršálek, zpěvačka Tereza Mašková, herečka Darija Pavlovičová, herec David Prachař.

Na své si přijdou i příznivci módy

Součástí taneční soutěže StarDance jsou módní kreace jednotlivých tanečníků, poroty a moderátorů. Šaty pro soutěžící jsou přísně utajované až do poslední chvíle, kteří je hotové uvidí prakticky až v den přímého přenosu. I porota má na každý večer jiné oblečení. O vzhled účastníků soutěže se stará šest vizážistů. Díky této pečlivé přípravě je pořad i módní lahůdkou.

Zajímavosti o taneční soutěži

Poprvé se Stardance na televizi ČT1 objevilo v roce 2006. Pořad je českou verzí britské televizní show Strictly Come Dancing. Ihned po svém uvedení se soutěž stala jedním z nejsledovanějších českých televizních pořadů. V jedenácti řadách doposud tančilo na 98 mediálně známých osobností. I letos na křesla porotců usednou Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer. Hudbu si na svá bedra bere Moondance Orchestra Martina Kumžáka.

Aktuálně v tv světě
Znáte příběh o Yetim? Podívejte se společně s dětmi na film o jeho přesném opaku. Animovaný dobrodružný film Yeti: ..
02.12.2023
Jak to může dopadnout, když se tři poměrně velké rodiny spojí v jednu? To ve své komedii ukazuje Petr Nikolaev. Těšte ..
28.11.2023
Akční hit z roku 2004, postavený na spravedlnosti a schopnosti muže udělat správnou věc. I kdyby ho to mělo stát život. ..
26.11.2023
Demoliton Man, kultovní film devadesátek a vzpomínky na dětství z pera Daniela Waterse, Roberta Reneaua a Petera Lenkova se ..
25.11.2023
Rozhodně není špatné se občas podívat na filmy, které vznikly v minulosti. Zejména šedesátá léta jsou nabita hotovými ..
12.11.2023
Když se natáčel český film Metráček, psal se rok 1971. Jeho autoři sáhli po osvědčeném textu od spisovatele Stanislava ..
11.11.2023
Psal se rok 1978, když byl do kin uveden americký film Pomáda s Johnem Travoltou a Olivií Newton-John v hlavních rolích. ..
04.11.2023
V lednu 2008 měl svou televizní premiéru kanadský seriál Případy detektiva Murdocha, v originále Murdoch Mystery, jenž ..
03.11.2023
Sázkou na jistotu lze považovat filmy natočené na motivy románů J. R. R. Tolkiena režisérem Peterem Jacksonem. K ..
02.11.2023
V dobách budování světlých zítřků v duchu socialismu neměly děti běžně přístup k tradičním animovaným filmům z ..
31.10.2023