Taneční soutěž StarDance XII. opět na televizní stanici ČT1

Až do Vánoc se diváci mohou těšit z pravidelného sobotního živého vysílání pořadu StarDance, jenž letos pokračuje již 12. řadou. Role moderátorů se ujali osvědčení Tereza Kostková a Marek Eben. Mezi tanečními páry se i tentokrát objeví oblíbené postavy filmu, televize či sportu. Na koho se můžete těšit?

Herecké, pěvecké a sportovní osobnosti v rolích tanečníků

V sobotu 14. října začíná na televizní stanici ČT již 12. řada oblíbeného StarDance, v němž se taneční dvojice složené ze známých osobností utkají mezi sebou i o zájem televizních diváků. Ti jim jako obvykle budou moci posílat hlasy, a domoci jim tak k postupu do dalšího kola.

Mezi tanečníky se objeví například zlatá olympionička ve snowboardcrossu Eva Adamczyková, její manžel herec Marek Adamczyk, herečka Ivana Chýlková, zpěvák a herec Richard Krajčo, moderátorka Iva Kubelková, cukrář Josef Maršálek, zpěvačka Tereza Mašková, herečka Darija Pavlovičová, herec David Prachař.

Na své si přijdou i příznivci módy

Součástí taneční soutěže StarDance jsou módní kreace jednotlivých tanečníků, poroty a moderátorů. Šaty pro soutěžící jsou přísně utajované až do poslední chvíle, kteří je hotové uvidí prakticky až v den přímého přenosu. I porota má na každý večer jiné oblečení. O vzhled účastníků soutěže se stará šest vizážistů. Díky této pečlivé přípravě je pořad i módní lahůdkou.

Zajímavosti o taneční soutěži

Poprvé se Stardance na televizi ČT1 objevilo v roce 2006. Pořad je českou verzí britské televizní show Strictly Come Dancing. Ihned po svém uvedení se soutěž stala jedním z nejsledovanějších českých televizních pořadů. V jedenácti řadách doposud tančilo na 98 mediálně známých osobností. I letos na křesla porotců usednou Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer. Hudbu si na svá bedra bere Moondance Orchestra Martina Kumžáka.

Aktuálně v tv světě
Rodinný film Gump - pes, který naučil lidi žít, přináší dojemný, smutný, veselý a poučný příběh vyprávěný z ..
23.05.2024
Na televizní obrazovky se vrací čtyřdílný seriál Rédl, který diváky zavede do porevolučního Československa, ve ..
22.05.2024
  1. listopadu 1970 došlo v USA k ohromné tragédii. Během nehody letadla zemřel celý univerzitní tým ..
19.05.2024
Jak zaznělo v knize slavného francouzského autora Antoine de Saint-Exupéryho, správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, ..
15.05.2024
Švédský spisovatel Jonas Jonasson si získal přízeň čtenářů svým stylem psaní a zejména jeho kniha Stoletý stařík, ..
12.05.2024
Již v pátek 10. května 2024 vypukne dlouho očekávané Mistrovství světa v hokeji, které se letos uskuteční v České ..
07.05.2024
Jakou cenu musí zaplatit detektiv vyšetřující případ vraždy prominentního soudce, kterou spáchala jeho dcera? Odpověď ..
05.05.2024
Napadá vás, jaké by to bylo, kdybyste se z důchodu vrátili zpátky do pracovního procesu? Odpověď na tuto otázku vám ..
30.04.2024
Letos na podzim se na obrazovkách České televize opět objeví u diváků velmi oblíbený zábavný taneční pořad ..
28.04.2024

Když televize Prima lákala diváky na reality show Česko na grilu, netušila, jakým fiaskem ..

25.04.2024