Tátové na tahu je nový seriál, který se právě natáčí

Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše na tom, že mapují životy žen a matek, než aby byly spojeny s mužskou populací. Něco podobného si pravděpodobně řekla i TV Prima, která se rozhodně natočit zajímavou novinku. Půjde o seriál, který má poměrně unikátní název. A ten zní Tátové na tahu. Už daný název jasně napovídá, že hlavním cílem seriálu bude zaměření-se na životy mužů, a to těch, kteří mají roli otce.

Známé herecká tváře

Není to jenom téma, které je poměrně zajímavé. Opomíjet nelze ani to, že poměrně zajímavá jsou v tomto směru i jednotlivá herecká jména. Pokud jde o to první, je jím Saša Rašilov. Nejde ale o herce jediného, jelikož tím dalším bude třeba Karel Dobrý, stejně jako to bude i Petr Vaněk. Toto je trojice hlavních protagonistů, jejichž úkol bude celkem jasný. Na televizních obrazovkách budou procházet celou řadou různých situací, které budou spojeny s rodinným životem.

Inspirace na Slovensku

Pokud vám už jenom dané téma přijde celkem zajímavé a unikátní, je třeba říci, že TV Prima se inspirovala. A to konkrétně na Slovensku, kde se natáčel a také vysílá seriál s názvem Oteckovia. Podle sledovanosti se jenom potvrzuje, že jde o počin velmi úspěšný. A to i přesto, že se vysílá každý den, konkrétně potom v podvečerních hodinách.

Kdy se Tátové na tahu objeví na TV Prima?

To televize zatím nespecifikovala, ani nezveřejnila. Jenom uvedla, že by tomu mělo být co nejdříve. Vzhledem k faktu, že natáčení aktuálně teprve začalo, a že se blíží prázdniny, určitě nebude termín vysílání spojený s několika následujícími měsíci. Celkem střízlivým odhadem může být období podzimu, kdy televize pravidelně lákají na různé novinky. Také je dobré připomenout, že by se mnělo jednat o seriál dlouhodobého charakteru, jelikož natáčení je naplánováno minimálně na dobu jednoho roku.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019