Tátové na tahu je nový seriál, který se právě natáčí

Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše na tom, že mapují životy žen a matek, než aby byly spojeny s mužskou populací. Něco podobného si pravděpodobně řekla i TV Prima, která se rozhodně natočit zajímavou novinku. Půjde o seriál, který má poměrně unikátní název. A ten zní Tátové na tahu. Už daný název jasně napovídá, že hlavním cílem seriálu bude zaměření-se na životy mužů, a to těch, kteří mají roli otce.

Známé herecká tváře

Není to jenom téma, které je poměrně zajímavé. Opomíjet nelze ani to, že poměrně zajímavá jsou v tomto směru i jednotlivá herecká jména. Pokud jde o to první, je jím Saša Rašilov. Nejde ale o herce jediného, jelikož tím dalším bude třeba Karel Dobrý, stejně jako to bude i Petr Vaněk. Toto je trojice hlavních protagonistů, jejichž úkol bude celkem jasný. Na televizních obrazovkách budou procházet celou řadou různých situací, které budou spojeny s rodinným životem.

Inspirace na Slovensku

Pokud vám už jenom dané téma přijde celkem zajímavé a unikátní, je třeba říci, že TV Prima se inspirovala. A to konkrétně na Slovensku, kde se natáčel a také vysílá seriál s názvem Oteckovia. Podle sledovanosti se jenom potvrzuje, že jde o počin velmi úspěšný. A to i přesto, že se vysílá každý den, konkrétně potom v podvečerních hodinách.

Kdy se Tátové na tahu objeví na TV Prima?

To televize zatím nespecifikovala, ani nezveřejnila. Jenom uvedla, že by tomu mělo být co nejdříve. Vzhledem k faktu, že natáčení aktuálně teprve začalo, a že se blíží prázdniny, určitě nebude termín vysílání spojený s několika následujícími měsíci. Celkem střízlivým odhadem může být období podzimu, kdy televize pravidelně lákají na různé novinky. Také je dobré připomenout, že by se mnělo jednat o seriál dlouhodobého charakteru, jelikož natáčení je naplánováno minimálně na dobu jednoho roku.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018