Tátové na tahu je nový seriál, který se právě natáčí

Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše na tom, že mapují životy žen a matek, než aby byly spojeny s mužskou populací. Něco podobného si pravděpodobně řekla i TV Prima, která se rozhodně natočit zajímavou novinku. Půjde o seriál, který má poměrně unikátní název. A ten zní Tátové na tahu. Už daný název jasně napovídá, že hlavním cílem seriálu bude zaměření-se na životy mužů, a to těch, kteří mají roli otce.

Známé herecká tváře

Není to jenom téma, které je poměrně zajímavé. Opomíjet nelze ani to, že poměrně zajímavá jsou v tomto směru i jednotlivá herecká jména. Pokud jde o to první, je jím Saša Rašilov. Nejde ale o herce jediného, jelikož tím dalším bude třeba Karel Dobrý, stejně jako to bude i Petr Vaněk. Toto je trojice hlavních protagonistů, jejichž úkol bude celkem jasný. Na televizních obrazovkách budou procházet celou řadou různých situací, které budou spojeny s rodinným životem.

Inspirace na Slovensku

Pokud vám už jenom dané téma přijde celkem zajímavé a unikátní, je třeba říci, že TV Prima se inspirovala. A to konkrétně na Slovensku, kde se natáčel a také vysílá seriál s názvem Oteckovia. Podle sledovanosti se jenom potvrzuje, že jde o počin velmi úspěšný. A to i přesto, že se vysílá každý den, konkrétně potom v podvečerních hodinách.

Kdy se Tátové na tahu objeví na TV Prima?

To televize zatím nespecifikovala, ani nezveřejnila. Jenom uvedla, že by tomu mělo být co nejdříve. Vzhledem k faktu, že natáčení aktuálně teprve začalo, a že se blíží prázdniny, určitě nebude termín vysílání spojený s několika následujícími měsíci. Celkem střízlivým odhadem může být období podzimu, kdy televize pravidelně lákají na různé novinky. Také je dobré připomenout, že by se mnělo jednat o seriál dlouhodobého charakteru, jelikož natáčení je naplánováno minimálně na dobu jednoho roku.

Aktuálně v tv světě
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018