Tátové na tahu je nový seriál, který se právě natáčí

Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše na tom, že mapují životy žen a matek, než aby byly spojeny s mužskou populací. Něco podobného si pravděpodobně řekla i TV Prima, která se rozhodně natočit zajímavou novinku. Půjde o seriál, který má poměrně unikátní název. A ten zní Tátové na tahu. Už daný název jasně napovídá, že hlavním cílem seriálu bude zaměření-se na životy mužů, a to těch, kteří mají roli otce.

Známé herecká tváře

Není to jenom téma, které je poměrně zajímavé. Opomíjet nelze ani to, že poměrně zajímavá jsou v tomto směru i jednotlivá herecká jména. Pokud jde o to první, je jím Saša Rašilov. Nejde ale o herce jediného, jelikož tím dalším bude třeba Karel Dobrý, stejně jako to bude i Petr Vaněk. Toto je trojice hlavních protagonistů, jejichž úkol bude celkem jasný. Na televizních obrazovkách budou procházet celou řadou různých situací, které budou spojeny s rodinným životem.

Inspirace na Slovensku

Pokud vám už jenom dané téma přijde celkem zajímavé a unikátní, je třeba říci, že TV Prima se inspirovala. A to konkrétně na Slovensku, kde se natáčel a také vysílá seriál s názvem Oteckovia. Podle sledovanosti se jenom potvrzuje, že jde o počin velmi úspěšný. A to i přesto, že se vysílá každý den, konkrétně potom v podvečerních hodinách.

Kdy se Tátové na tahu objeví na TV Prima?

To televize zatím nespecifikovala, ani nezveřejnila. Jenom uvedla, že by tomu mělo být co nejdříve. Vzhledem k faktu, že natáčení aktuálně teprve začalo, a že se blíží prázdniny, určitě nebude termín vysílání spojený s několika následujícími měsíci. Celkem střízlivým odhadem může být období podzimu, kdy televize pravidelně lákají na různé novinky. Také je dobré připomenout, že by se mnělo jednat o seriál dlouhodobého charakteru, jelikož natáčení je naplánováno minimálně na dobu jednoho roku.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018