Tátové na tahu půjdou už v září

Seriály stále lákají. A zatímco nyní, v prázdninovém obdobní dochází k tomu, že většina televizí sází hlavně na starší tvorbu a na různé reprízy, tak na podzim by mělo docházet k tomu, že se objeví zase několik novinek. A jednu z nich chystá i naše komerční dvojka, kterou je TV Prima. Půjde o seriál, o kterém jsme vás již informovali, a to v souvislosti s jeho natáčením. To hlavní už je hotové a tak televize odtajnila i to, kdy ho nasadí.

Hned v září

Dá se říci, že by se mělo jednat o jeden z podzimních taháků, které si TV Prima pro své diváky připravila. Seriál by se měl objevit hned v měsíci září. Zatím nebylo upřesněno to, který den to bude, ale co potvrzeno bylo, to byl hlavní vysílací čas. Očekává se však to, že by se mohlo jednat o termíny,  kdy se vysílal seriál Ohnivý kuře. Jak už jsme dávno před prázdninami psali, ten definitivně skončil. A právě tady by mohla být náhrada. Podobné by to mělo být i u druhé novinky, která nese název Krejzovi a která je také spojena s tím, že jde o hlavní tahák, na který televize sází.

Kdo jsou Tátové na tahu?

Tomuto seriálu však Prima vkládá přece jenom větší naděje. Už samotný název je pro diváka celkem zajímavý. I když název Tátové na tahu může navozovat pocit, že jde o seriál mapující alkoholovou jízdu několika otců, není tomu tak. Jedná se o komediální seriál, který má komediálně mapovat osudy hlavních hrdinů, kterými jsou otcové, kteří jsou takzvaně na mateřské dovolené. Už to samo o sobě je celkem úsměvné téma. Zvláště, když k tomu připojíme povedený scénář.

Na koho se lze těšit?

Svůj podíl na atraktivitě seriálu budou mít kromě scénáře také samotní herci, kteří mají hlavní role. Pokud jde o mužské obsazení, bude v hlavních rolích obsazený Štěpán Benoni, Saša Rašilov, Karel Dobrý a Petr Vaněk. Dále nebudou chybět ani tři ženské hlavní role, a to konkrétně Jana Stryková, Eva Josefíková nebo Aňa Geislerová.

Aktuálně v tv světě
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018