Tátové na tahu půjdou už v září

Seriály stále lákají. A zatímco nyní, v prázdninovém obdobní dochází k tomu, že většina televizí sází hlavně na starší tvorbu a na různé reprízy, tak na podzim by mělo docházet k tomu, že se objeví zase několik novinek. A jednu z nich chystá i naše komerční dvojka, kterou je TV Prima. Půjde o seriál, o kterém jsme vás již informovali, a to v souvislosti s jeho natáčením. To hlavní už je hotové a tak televize odtajnila i to, kdy ho nasadí.

Hned v září

Dá se říci, že by se mělo jednat o jeden z podzimních taháků, které si TV Prima pro své diváky připravila. Seriál by se měl objevit hned v měsíci září. Zatím nebylo upřesněno to, který den to bude, ale co potvrzeno bylo, to byl hlavní vysílací čas. Očekává se však to, že by se mohlo jednat o termíny,  kdy se vysílal seriál Ohnivý kuře. Jak už jsme dávno před prázdninami psali, ten definitivně skončil. A právě tady by mohla být náhrada. Podobné by to mělo být i u druhé novinky, která nese název Krejzovi a která je také spojena s tím, že jde o hlavní tahák, na který televize sází.

Kdo jsou Tátové na tahu?

Tomuto seriálu však Prima vkládá přece jenom větší naděje. Už samotný název je pro diváka celkem zajímavý. I když název Tátové na tahu může navozovat pocit, že jde o seriál mapující alkoholovou jízdu několika otců, není tomu tak. Jedná se o komediální seriál, který má komediálně mapovat osudy hlavních hrdinů, kterými jsou otcové, kteří jsou takzvaně na mateřské dovolené. Už to samo o sobě je celkem úsměvné téma. Zvláště, když k tomu připojíme povedený scénář.

Na koho se lze těšit?

Svůj podíl na atraktivitě seriálu budou mít kromě scénáře také samotní herci, kteří mají hlavní role. Pokud jde o mužské obsazení, bude v hlavních rolích obsazený Štěpán Benoni, Saša Rašilov, Karel Dobrý a Petr Vaněk. Dále nebudou chybět ani tři ženské hlavní role, a to konkrétně Jana Stryková, Eva Josefíková nebo Aňa Geislerová.

Aktuálně v tv světě
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018