Tátové na tahu půjdou už v září

Seriály stále lákají. A zatímco nyní, v prázdninovém obdobní dochází k tomu, že většina televizí sází hlavně na starší tvorbu a na různé reprízy, tak na podzim by mělo docházet k tomu, že se objeví zase několik novinek. A jednu z nich chystá i naše komerční dvojka, kterou je TV Prima. Půjde o seriál, o kterém jsme vás již informovali, a to v souvislosti s jeho natáčením. To hlavní už je hotové a tak televize odtajnila i to, kdy ho nasadí.

Hned v září

Dá se říci, že by se mělo jednat o jeden z podzimních taháků, které si TV Prima pro své diváky připravila. Seriál by se měl objevit hned v měsíci září. Zatím nebylo upřesněno to, který den to bude, ale co potvrzeno bylo, to byl hlavní vysílací čas. Očekává se však to, že by se mohlo jednat o termíny,  kdy se vysílal seriál Ohnivý kuře. Jak už jsme dávno před prázdninami psali, ten definitivně skončil. A právě tady by mohla být náhrada. Podobné by to mělo být i u druhé novinky, která nese název Krejzovi a která je také spojena s tím, že jde o hlavní tahák, na který televize sází.

Kdo jsou Tátové na tahu?

Tomuto seriálu však Prima vkládá přece jenom větší naděje. Už samotný název je pro diváka celkem zajímavý. I když název Tátové na tahu může navozovat pocit, že jde o seriál mapující alkoholovou jízdu několika otců, není tomu tak. Jedná se o komediální seriál, který má komediálně mapovat osudy hlavních hrdinů, kterými jsou otcové, kteří jsou takzvaně na mateřské dovolené. Už to samo o sobě je celkem úsměvné téma. Zvláště, když k tomu připojíme povedený scénář.

Na koho se lze těšit?

Svůj podíl na atraktivitě seriálu budou mít kromě scénáře také samotní herci, kteří mají hlavní role. Pokud jde o mužské obsazení, bude v hlavních rolích obsazený Štěpán Benoni, Saša Rašilov, Karel Dobrý a Petr Vaněk. Dále nebudou chybět ani tři ženské hlavní role, a to konkrétně Jana Stryková, Eva Josefíková nebo Aňa Geislerová.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019