Televize Prima se nevyhýbá další expanzi a netají se ambicemi

Televize Prima už sice letos na jaře zahájila vysílání dalšího tematického kanálu Prima Star, hodlá ale dále expandovat. Vlivem zvýšeného zájmu zadavatelů reklamy, jejichž nabídku pak hodlá co nejvíce uspokojit, se očekává další rozšíření již tak široké nabídky celé televizní skupiny. Mimoto plánuje Prima promyslet i koncepci placené platformy a směle tak konkurovat VOD gigantům.

V rozhovoru pro web Mediaguru.cz prozradil další informace o směřovaném vývoji generální ředitel TV Prima Marek Singer. Ten mluvil zejména o rekordní nabídce zcela nových pořadů, jež byly umístěny na televizi i vlivem stále nevyřešené pandemické situace. I dle jeho slov ale samotná epidemie neznamenala fakt, že by lidé doslova od televizních obrazovek utíkali. Naopak, zvýšený zájem se dal v minulých měsících jasně vypozorovat; padla dokonce i zmínka, že konkrétně zájem o videoobsah je vyšší i než před vypuknutím covidu. Singer zdůrazňuje, že minulý podzim byla sledovanost TV Prima nebývale silná a doufá, že podobným zájmem se bude pyšnit i letos. Nastínil pak i možnost vysloveně české VOD platformy, takový plán je ale prozatím zcela jistě jen na papíře.

Pokud přihlédneme k podzimní části sezóny, tak si můžeme připomenout premiérové pořady. Již 30. srpna se divákům představí seznamovací reality show První večeře, jíž bude minimálně netradičně uvádět šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, celá show se představí v jeho vlastněné, důvěrně známé restauraci Divinis. Ještě den předtím pak odstartuje seriál z vojenského prostředí 1. mise. Na pondělní večery se můžeme těšit na romantický seriál Hvězdy nad hlavou a v sobotu se nám představí osmidílná kriminální komedie Dvojka na zabití s Jakubem Prachařem a Sarou Sandevou.

Aktuálně v tv světě
Ve filmu Ztratili jsme Stalina z roku 2017, který byl natočený v koprodukci Velké Británie, Francie a Belgie, se divák ..
25.09.2022
Televizní stanice Prima ZOOM začíná vysílat třídílný britský dokumentární seriál Vzestup nacistů, který diváky ..
21.09.2022

Do vysílání se vrací oblíbený kriminální seriál Policie Modrava ..

16.09.2022
Zajímavé pořady nabízí program na televizní stanici Prima ZOOM. Jedná se vesměs o dokument, které přinášejí ..
14.09.2022
Až si budete chtít odpočinout od shonu a starostí běžného dne, tak si nezapomeňte pustit televizní stanici JOJ Cinema, ..
12.09.2022
Televizní stanice Prima Love svůj program pořadu přizpůsobuje spíše ženskému publiku, které má rádo romantické filmy ..
11.09.2022
Televizní stanice Nova CINEMA uvede ve svém programu americký film z roku 2015 Rapeři z Comptonu. Zaujme především ..
04.09.2022
Internetová i tištěná média jsou plná informací ze života nejrůznějších celebrit, které se proslavily ve filmu nebo ..
31.08.2022
Detektivních příběhů není nikdy dost. Jsou oblíbené, protože přinášejí napětí i pobavení, což člověka dokáže ..
28.08.2022
Televizní stanice Prima Zoom se specializuje na dokumentární pořady z různých oblastí lidského života. Příznivci ..
24.08.2022