Televize Relax láká na nový vzhled

Radim Pařízek není ve světě televizí nijak neznámou osobou. Pravděpodobně jako nejznámější počin je televize Relax. Ta má aktuálně za cíl oslovit především ženy, a to jakéhokoliv věku. Mezi základní programovou skladbu patří třeba oddychové zábavné pořady, celá řada soutěží, stejně jako nechybí například i řada romantických seriálů. V tomto směru to vypadá, že se zatím nic konkrétního měnit nebude. Co však prošlo celkovou změnou, to je vzhled samotné grafiky.

Důraz na 3D efekty

Ano, je to především nová televizní grafika, se kterou TV Relax aktuálně přichází. A ta by měla být spojena hlavně s možností, kterou přinášejí 3D efekty. Pokud se podíváme konkrétněji, tak nejvíce patrné je i symbolické logo televize, v podobě písmene X. Stejně tak je ale využit i motiv kulečníkové koule, který pomáhá celý trojrozměrný efekt dotvořit.

Zajímavostí je, že dané grafické zpracování nebylo zadáno žádné externí společnosti, jako tomu bylo v letech, kdy televize Relax začínala, nebo kdy postupem řasu měnila svou image. Tím, kdo za novým grafickým zpracováním stojí nyní, to je osoba známá jako externí spolupracovník televize. Je jím Vladimír Jakše. Právě ten má tedy na svědomí většinu těchto změn, které působí poměrně zajímavým a rozhodně také svěžejším a modernějším dojmem. Jak je patrné, barvou, která dominuje primárně, je především zelená, kombinovaná s fialovou.

Nechybí ani nová hudba

Grafika však není to jediná, co se na Tv Relax změnilo. Došlo také na konkrétní změnu hudebního podkresu, který jednotlivé grafické prvky dotváří. Obojí můžete vidět, stejně jako slyšet ve chvíli, kdy je upozorňováno na zajímavý pořad v rámci vysílání. Jedná se tedy o změnu grafiky, která se týká především konkrétních upoutávek. Jelikož ale TV Relax svou grafiku měnila již postupně několikrát, a to v rámci poměrně krátké doby, nechme se překvapit, jak na tom konkrétní volba bude a jak dlouho vlastně vydrží.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018