Televize Seznam chce cílit hlavně na mladé

Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat na to, která televize aktuální láká nejvíce mladé lidi, je to určitě Televize Seznam. Ta už není k dispozici jenom na internetu, ale už je nějakou dobu v klasickém vysílání. A že cílí na mladé ukazuje nejenom tím, že se snaží některé pořady propojovat s internetem, ale ukazuje to i tím, že přichází s takovými, které na mladé přímo cílí.

Příkladem je pořad V centru

Nese poměrně zajímavý název, kterým je V centru. Nutno říci, že ten byl zvolený záměrně. Je to dáno také tím, že se jedná o pořad, který není natáčený nikde ve studiu, ale je natáčený skutečně v centru našeho hlavního města. A to konkrétně na Staroměstském náměstí. Zde však nečekejte žádné improvizované studio nebo kulisy, jelikož tím místem, kde se natáčí, je Skautský institut, který zde sídlí.

Kdo v pořadu vystoupí?

Jedná se o talk show, která má za cíl cílit skutečně na mladou generaci. Jasně to potvrzují jednotlivá jména. Lehce sice může vybočovat Janek Rubeš, nyní známý díky pořadu HonestGuide, nebo také Tomáš Verner, který je znám sportovními fanoušky, protože se jedná o krasobruslaře.

Dále už ale můžeme mluvit skutečně o jménech, která jsou známá především mladým, jelikož se jedná hlavně Youtubery. A o jakých je řeč? Je to třeba Nikola Čechová, která je více známá jako Shopaholic Nicol. Dále nebude chybět také Karel Kovář, který je znám pod pseudonymem Kovy. A právě tito budou hlavními hvězdami pořadu.

Vždy každou středu

Kdy je možné se na pořad V centru konkrétně těšit? Je vysílán jednou týdně, a to vždy ve středu od 20:00. Zajímavostí je, že natáčení je možné se nejenom osobně účastnit, ale je zde možné také to, že budete moci pokládat otázky přes internet. I to jasně potvrzuje naše předchozí slova, že Televize Seznam se stále snaží propojit online a offline svět.

Aktuálně v tv světě
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018