Televize Seznam chce cílit hlavně na mladé

Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat na to, která televize aktuální láká nejvíce mladé lidi, je to určitě Televize Seznam. Ta už není k dispozici jenom na internetu, ale už je nějakou dobu v klasickém vysílání. A že cílí na mladé ukazuje nejenom tím, že se snaží některé pořady propojovat s internetem, ale ukazuje to i tím, že přichází s takovými, které na mladé přímo cílí.

Příkladem je pořad V centru

Nese poměrně zajímavý název, kterým je V centru. Nutno říci, že ten byl zvolený záměrně. Je to dáno také tím, že se jedná o pořad, který není natáčený nikde ve studiu, ale je natáčený skutečně v centru našeho hlavního města. A to konkrétně na Staroměstském náměstí. Zde však nečekejte žádné improvizované studio nebo kulisy, jelikož tím místem, kde se natáčí, je Skautský institut, který zde sídlí.

Kdo v pořadu vystoupí?

Jedná se o talk show, která má za cíl cílit skutečně na mladou generaci. Jasně to potvrzují jednotlivá jména. Lehce sice může vybočovat Janek Rubeš, nyní známý díky pořadu HonestGuide, nebo také Tomáš Verner, který je znám sportovními fanoušky, protože se jedná o krasobruslaře.

Dále už ale můžeme mluvit skutečně o jménech, která jsou známá především mladým, jelikož se jedná hlavně Youtubery. A o jakých je řeč? Je to třeba Nikola Čechová, která je více známá jako Shopaholic Nicol. Dále nebude chybět také Karel Kovář, který je znám pod pseudonymem Kovy. A právě tito budou hlavními hvězdami pořadu.

Vždy každou středu

Kdy je možné se na pořad V centru konkrétně těšit? Je vysílán jednou týdně, a to vždy ve středu od 20:00. Zajímavostí je, že natáčení je možné se nejenom osobně účastnit, ale je zde možné také to, že budete moci pokládat otázky přes internet. I to jasně potvrzuje naše předchozí slova, že Televize Seznam se stále snaží propojit online a offline svět.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018