Televize Seznam chce cílit hlavně na mladé

Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat na to, která televize aktuální láká nejvíce mladé lidi, je to určitě Televize Seznam. Ta už není k dispozici jenom na internetu, ale už je nějakou dobu v klasickém vysílání. A že cílí na mladé ukazuje nejenom tím, že se snaží některé pořady propojovat s internetem, ale ukazuje to i tím, že přichází s takovými, které na mladé přímo cílí.

Příkladem je pořad V centru

Nese poměrně zajímavý název, kterým je V centru. Nutno říci, že ten byl zvolený záměrně. Je to dáno také tím, že se jedná o pořad, který není natáčený nikde ve studiu, ale je natáčený skutečně v centru našeho hlavního města. A to konkrétně na Staroměstském náměstí. Zde však nečekejte žádné improvizované studio nebo kulisy, jelikož tím místem, kde se natáčí, je Skautský institut, který zde sídlí.

Kdo v pořadu vystoupí?

Jedná se o talk show, která má za cíl cílit skutečně na mladou generaci. Jasně to potvrzují jednotlivá jména. Lehce sice může vybočovat Janek Rubeš, nyní známý díky pořadu HonestGuide, nebo také Tomáš Verner, který je znám sportovními fanoušky, protože se jedná o krasobruslaře.

Dále už ale můžeme mluvit skutečně o jménech, která jsou známá především mladým, jelikož se jedná hlavně Youtubery. A o jakých je řeč? Je to třeba Nikola Čechová, která je více známá jako Shopaholic Nicol. Dále nebude chybět také Karel Kovář, který je znám pod pseudonymem Kovy. A právě tito budou hlavními hvězdami pořadu.

Vždy každou středu

Kdy je možné se na pořad V centru konkrétně těšit? Je vysílán jednou týdně, a to vždy ve středu od 20:00. Zajímavostí je, že natáčení je možné se nejenom osobně účastnit, ale je zde možné také to, že budete moci pokládat otázky přes internet. I to jasně potvrzuje naše předchozí slova, že Televize Seznam se stále snaží propojit online a offline svět.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018