Televize Seznam chce cílit hlavně na mladé

Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat na to, která televize aktuální láká nejvíce mladé lidi, je to určitě Televize Seznam. Ta už není k dispozici jenom na internetu, ale už je nějakou dobu v klasickém vysílání. A že cílí na mladé ukazuje nejenom tím, že se snaží některé pořady propojovat s internetem, ale ukazuje to i tím, že přichází s takovými, které na mladé přímo cílí.

Příkladem je pořad V centru

Nese poměrně zajímavý název, kterým je V centru. Nutno říci, že ten byl zvolený záměrně. Je to dáno také tím, že se jedná o pořad, který není natáčený nikde ve studiu, ale je natáčený skutečně v centru našeho hlavního města. A to konkrétně na Staroměstském náměstí. Zde však nečekejte žádné improvizované studio nebo kulisy, jelikož tím místem, kde se natáčí, je Skautský institut, který zde sídlí.

Kdo v pořadu vystoupí?

Jedná se o talk show, která má za cíl cílit skutečně na mladou generaci. Jasně to potvrzují jednotlivá jména. Lehce sice může vybočovat Janek Rubeš, nyní známý díky pořadu HonestGuide, nebo také Tomáš Verner, který je znám sportovními fanoušky, protože se jedná o krasobruslaře.

Dále už ale můžeme mluvit skutečně o jménech, která jsou známá především mladým, jelikož se jedná hlavně Youtubery. A o jakých je řeč? Je to třeba Nikola Čechová, která je více známá jako Shopaholic Nicol. Dále nebude chybět také Karel Kovář, který je znám pod pseudonymem Kovy. A právě tito budou hlavními hvězdami pořadu.

Vždy každou středu

Kdy je možné se na pořad V centru konkrétně těšit? Je vysílán jednou týdně, a to vždy ve středu od 20:00. Zajímavostí je, že natáčení je možné se nejenom osobně účastnit, ale je zde možné také to, že budete moci pokládat otázky přes internet. I to jasně potvrzuje naše předchozí slova, že Televize Seznam se stále snaží propojit online a offline svět.

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019