Televize Seznam se začala aktivně zaměřovat na sport

Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude alternativou k internetovému zpravodajství, a alternativou k různým online pořadům. Jak se ale ukazuje, klasická Televize Seznam kterou je možné naladit si i na obrazovkách má plus v tom, že se o ni diváci zajímají stále více. A také má plus v tom, že se nebojí výrazně rozšířit svou nabídku. O co konkrétně je to sport.

Přichází fotbal

Sportovní přenosy jsou velmi populární všude ve světě. Jinak tomu není ani u nás, kde vás o tom jasně přesvědčí to, že je k dispozici řada ryze sportovních kanálů, na kterých je možné toto téma pravidelně a také aktivně sledovat. Nyní se mezi ně částečně zařadí také Televize Seznam, jelikož začíná vysílat i fotbalové přenosy. Nebudou chybět ani zkušení komentátoři a experti. Když se podíváme na pár jmen, je to třeba Viktor Kábele, Jindřich Šídlo, Luděk Mádl, Jiří Hošek a Ondřej Lípa

Přichází pořad TOP Fotbal živě

Přímé přenosy fotbalu budou spojeny s nově vzniklým pořadem, který nese název TOP fotbal živě. A už ten jasně ukazuje právě na to, že bude o co stát. A to hlavně z důvodu, že se bude jednat o přímé přenosy, tak i z důvodu, že se bude jednat o přenosy nikoliv tuzemské ligy, ale naopak lig velmi prestižních.

Když se podíváme na nabídku, tak musíme jasně říci, že sportovní fanoušci budou nadmíru spokojeni. Těšit se mohou na utkání německé 1. Bundesligy, italské Serie A, španělské La Ligy, ale například také na utkání anglické PremierLeague.

V plánu je i pořad TOP Fotbal

Ten už v názvu nemá ono slovíčko živě, a tak je jasné, že zde přímý přenos čekat nelze. To ale neznamená, že by se nejednalo také o zajímavý počin. V rámci daného pořadu se mohou diváci těšit hlavně na výběry nejlepších momentů. Pořad by měl být hodinový a jeho uvedení naplánovala Televize Seznam na období prosince.

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019