Televize Seznam se začala aktivně zaměřovat na sport

Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude alternativou k internetovému zpravodajství, a alternativou k různým online pořadům. Jak se ale ukazuje, klasická Televize Seznam kterou je možné naladit si i na obrazovkách má plus v tom, že se o ni diváci zajímají stále více. A také má plus v tom, že se nebojí výrazně rozšířit svou nabídku. O co konkrétně je to sport.

Přichází fotbal

Sportovní přenosy jsou velmi populární všude ve světě. Jinak tomu není ani u nás, kde vás o tom jasně přesvědčí to, že je k dispozici řada ryze sportovních kanálů, na kterých je možné toto téma pravidelně a také aktivně sledovat. Nyní se mezi ně částečně zařadí také Televize Seznam, jelikož začíná vysílat i fotbalové přenosy. Nebudou chybět ani zkušení komentátoři a experti. Když se podíváme na pár jmen, je to třeba Viktor Kábele, Jindřich Šídlo, Luděk Mádl, Jiří Hošek a Ondřej Lípa

Přichází pořad TOP Fotbal živě

Přímé přenosy fotbalu budou spojeny s nově vzniklým pořadem, který nese název TOP fotbal živě. A už ten jasně ukazuje právě na to, že bude o co stát. A to hlavně z důvodu, že se bude jednat o přímé přenosy, tak i z důvodu, že se bude jednat o přenosy nikoliv tuzemské ligy, ale naopak lig velmi prestižních.

Když se podíváme na nabídku, tak musíme jasně říci, že sportovní fanoušci budou nadmíru spokojeni. Těšit se mohou na utkání německé 1. Bundesligy, italské Serie A, španělské La Ligy, ale například také na utkání anglické PremierLeague.

V plánu je i pořad TOP Fotbal

Ten už v názvu nemá ono slovíčko živě, a tak je jasné, že zde přímý přenos čekat nelze. To ale neznamená, že by se nejednalo také o zajímavý počin. V rámci daného pořadu se mohou diváci těšit hlavně na výběry nejlepších momentů. Pořad by měl být hodinový a jeho uvedení naplánovala Televize Seznam na období prosince.

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019