Televize Seznam se začala aktivně zaměřovat na sport

Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude alternativou k internetovému zpravodajství, a alternativou k různým online pořadům. Jak se ale ukazuje, klasická Televize Seznam kterou je možné naladit si i na obrazovkách má plus v tom, že se o ni diváci zajímají stále více. A také má plus v tom, že se nebojí výrazně rozšířit svou nabídku. O co konkrétně je to sport.

Přichází fotbal

Sportovní přenosy jsou velmi populární všude ve světě. Jinak tomu není ani u nás, kde vás o tom jasně přesvědčí to, že je k dispozici řada ryze sportovních kanálů, na kterých je možné toto téma pravidelně a také aktivně sledovat. Nyní se mezi ně částečně zařadí také Televize Seznam, jelikož začíná vysílat i fotbalové přenosy. Nebudou chybět ani zkušení komentátoři a experti. Když se podíváme na pár jmen, je to třeba Viktor Kábele, Jindřich Šídlo, Luděk Mádl, Jiří Hošek a Ondřej Lípa

Přichází pořad TOP Fotbal živě

Přímé přenosy fotbalu budou spojeny s nově vzniklým pořadem, který nese název TOP fotbal živě. A už ten jasně ukazuje právě na to, že bude o co stát. A to hlavně z důvodu, že se bude jednat o přímé přenosy, tak i z důvodu, že se bude jednat o přenosy nikoliv tuzemské ligy, ale naopak lig velmi prestižních.

Když se podíváme na nabídku, tak musíme jasně říci, že sportovní fanoušci budou nadmíru spokojeni. Těšit se mohou na utkání německé 1. Bundesligy, italské Serie A, španělské La Ligy, ale například také na utkání anglické PremierLeague.

V plánu je i pořad TOP Fotbal

Ten už v názvu nemá ono slovíčko živě, a tak je jasné, že zde přímý přenos čekat nelze. To ale neznamená, že by se nejednalo také o zajímavý počin. V rámci daného pořadu se mohou diváci těšit hlavně na výběry nejlepších momentů. Pořad by měl být hodinový a jeho uvedení naplánovala Televize Seznam na období prosince.

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018