Televize V1 opět nabídne řadu novinek

Na východě Čech se neustále něco děje, a tak je jasné, že lidé zde žijící vyhledávají informace, které by jim daný život přiblížili. A právě těm nabídne tuto možnost východočeská televize RTA, která se tak zaměřuje na ty nejdůležitější události, které se v regionu konají. Hlavně potom z hlediska zpravodajského, jelikož v nich připravila pro své diváky dvě zcela nové vydání oblíbených zpravodajských pořadů. Jedním z nich jsou Královéhradecké komentáře, a tou druhou relaci je Pardubický zpravodaj.

Ideální, jak zmapovat všechny informace v daném kraji

Pokud se podíváme konkrétně třeba na onen pořad Královéhradecké komentáře, rozhodně se diváci mohou těšit na informace o tom, jak to vlastně vypadá s diskutovanými kotlíkovými dotacemi, nebo jak v daném kraji proběhla návštěva našeho prezidenta. Stejně tak ale zaujme i neméně palčivé téma, a to řeka Orlice, na jejímž čištění se aktuálně podíleli vodáci, a to nejenom z Hradce Králové. Ani Pardubický zpravodaj však v tomto ohledu nezahálí, a tak bude informovat obyvatele o tom, že se chystá výstavba zcela nové obytné zóny, a to v areálu bývalých tiskáren. Stejně tak ale zaujme i milovníky dostihů, jelikož poví o všech atraktivních událostech, které se na pardubickém hipodromu budou v letošním roce konat.

To vše proloženo nejzajímavějšími reportážemi ze světa i okolí

Samozřejmostí je, že V1 nebude cílit pouze na daná velká města, ale průběžně zařazuje do svého vysílání i nové pořady, které jsou zaměřeny na ty menší. Ať už to jsou třeba Lázně Bělohrad, Třebechovice pod Orebem, nebo Jičín, vždy nabídne řadu novinek. Velkou novinkou je poté doplnění programového schématu také o zahraniční dokumenty z dílny BBC, které sice necílí na ČR, ale rozhodně také vedou k zajímavému poznání a informování, což jsou základy, na kterých chtěla televize stavět, a to se jí zatím daří.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018