Televizní film Ďáblova slza na televizní stanici Nova Cinema

Ačkoliv spousta lidí v osobním životě i v zaměstnání řeší jen samé problémy, často se večer po práci uchylují ke sledování napínavých kriminálních pořadů. I proto se možná točí tak mnoho a na televizních obrazovkách je možné se s nimi prakticky denně setkat. Nenechte si na Nova Cinema ujít kanadský televizní film s lákavým názvem Ďáblovy slzy.

Vysloužilý agent FBI opět v akci

Už mohl mít dávno pokoj, kdyby se neobjevil nebezpečný maniak, jenž začal terorizovat Washington. Vysloužilý agent FBI Parker Kincaid v podání Toma Everetta Scotta se pouští do boje s časem, aby našel toho, kdo má na svědomí smrt sedmi lidí na washingtonském nádraží.

V klidu se věnoval své forenzní práci soudního analytika, kam ráno přišel a odpoledne zase odešel s čistou hlavou. Jenže věci se mění a místo toho nakonec honí šílence, jenž vraždí jako běžícím pásu. Sice se Parker Kincaid nechá chvíli přemlouvat, než se to toho pořádně obuje, ale pak to stojí za to. Kromě vyšetřování divák sleduje také boj bývalého agenta Kincaida o své děti, který svádí se svou bývalou manželkou.

Kdo je Jeffery Deaver

Napínavý thriller byl natočen podle stejnojmenného románu z roku 1999, který napsal americký spisovatel Jeffery Deaver, jenž si libuje v překvapivých dějových zvratech. Na svém kontě má kromě tohoto díla další detektivky – Sběratel kostí či Dívčí hrob. Deaver byl také vybrán, aby napsal nový román o Jamesovi Bondovi. Jeho Carte Blanche by vydán v roce 2011.

Tom Everett Scott jako hlavní vyšetřovatel

Thomas Everett Scott ja americký herec, který si zahrál mimo jiné v seriálech Pohotovost či Zákon a pořádek. V sedmi epizodách první sezóny seriálu Southland byl obsazen do role detektiva Russella Clarka. Úlohy policistů mu zřejmě šly, takže v thrilleru Ďáblova slza v nich pokračoval jako agent bývalý FBI. Ve filmu To je náš hit si zahrál po boku Toma Hankse, Liv Tyler či Charlize Theron.

Aktuálně v tv světě
Znáte příběh o Yetim? Podívejte se společně s dětmi na film o jeho přesném opaku. Animovaný dobrodružný film Yeti: ..
02.12.2023
Jak to může dopadnout, když se tři poměrně velké rodiny spojí v jednu? To ve své komedii ukazuje Petr Nikolaev. Těšte ..
28.11.2023
Akční hit z roku 2004, postavený na spravedlnosti a schopnosti muže udělat správnou věc. I kdyby ho to mělo stát život. ..
26.11.2023
Demoliton Man, kultovní film devadesátek a vzpomínky na dětství z pera Daniela Waterse, Roberta Reneaua a Petera Lenkova se ..
25.11.2023
Rozhodně není špatné se občas podívat na filmy, které vznikly v minulosti. Zejména šedesátá léta jsou nabita hotovými ..
12.11.2023
Když se natáčel český film Metráček, psal se rok 1971. Jeho autoři sáhli po osvědčeném textu od spisovatele Stanislava ..
11.11.2023
Psal se rok 1978, když byl do kin uveden americký film Pomáda s Johnem Travoltou a Olivií Newton-John v hlavních rolích. ..
04.11.2023
V lednu 2008 měl svou televizní premiéru kanadský seriál Případy detektiva Murdocha, v originále Murdoch Mystery, jenž ..
03.11.2023
Sázkou na jistotu lze považovat filmy natočené na motivy románů J. R. R. Tolkiena režisérem Peterem Jacksonem. K ..
02.11.2023
V dobách budování světlých zítřků v duchu socialismu neměly děti běžně přístup k tradičním animovaným filmům z ..
31.10.2023