Televizní film Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů

Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů je skvělým dobrodružným filmem, který nabízí nejen poutavý příběh, ale také krásné záběry z exotického prostředí na Blízkém východě. Pokud máte rádi napětí a tajemství, pak je tento film určitě pro vás. Připravila ho pro vás televizní stanice Prima Max.

Exotika na Blízkém východě

Film Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů, natočený v roce 2008, se odehrává v exotické lokalitě na Blízkém východě v místě, kde stávalo starověké město Ugarit. Film sleduje osudy dobrodruha Jacka Huntera (Ivan Sergei), archeologa, který je vášnivým sběratelem artefaktů a tajemství. Jack je na stopě ztraceného pokladu Ugaritů, což byla jedna z nejstarších civilizací na světě, a vydává se na cestu plnou nebezpečí, aby ho našel.

Na hledání pokladu není Jack sám

Jackovi se podaří najít mapu, která ukazuje cestu k pokladu, ale než se vydá na tuto cestu, musí se utkat s mnoha překážkami. Na jeho cestě stojí gangster Yusef (Sean Lawlor), který má také zájem o poklad a není ochoten se s Jackem dělit. Kromě toho je Jackův bývalá kolegyně a rivalka Nadia Ramadanová (Joanne Kelly) také na stopě pokladu a chce ho získat za každou cenu.

Jack nakonec najde vchod do pokladnice, ale zjistí, že se musí utkat s dalšími překážkami, jako jsou dveře chráněné vodní pastí, nástrahami a mnoha dalšími nebezpečími. Nakonec se mu podaří objevit samotný poklad, ale ještě není na konci svého dobrodružství. Musí se utkat s Yusefem a Nadio, kteří se pokusí starodávný poklad získat pro sebe.

Zajímavé exteriéry

Film Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů režíroval Terry Cunningham a stihl natočit hned tři díly. Ocenit je třeba skvěle vybrané exteriéry, s nimiž si kamera velmi vyhrála. Divák si i díky nim přijde na své. I když se televizní snímek nechal inspirovat filmy o Indiana Jonesovi, tak je veskrze svůj.

Aktuálně v tv světě
Jak s jistotou poznáte, že přišlo léto? Přece podle toho, že se na obrazovce České televize objeví Vinnetou a Old ..
14.07.2024
Věříte na náhodu? Nebo na osud? Co když je to všechno jinak a váš osud má v rukou několik lidí, kteří bedlivě ..
10.07.2024

Každý milovník cyklistiky jistě dobře ví, že první červencové týdny jsou zasvěceny ..

09.07.2024
O Venus a Sereně Williamsových slyšel snad úplně každý. Tyto sestry ohromily celý svět a na tenisových kurtech ..
07.07.2024
V roce 2017 se obrazovkách České televize objevil seriál Svět pod hlavou. Jeho děj se zasazen do let 2016 a 1982. Režijně ..
30.06.2024
Od natočení kultovní české komedie Zdeňka Trošky uběhlo již 35 let, ale stále se jedná o film, který Češi milují. ..
26.06.2024
Mistryně romantických komedií Nancy Meyers do svého filmu Lepší pozdě nežli později v roce 2003 obsadila Diane Keaton a ..
23.06.2024
Hokejové šílenství je za námi, titul Mistrů světa máme doma a od pátku 14. června se všichni soustředíme na ..
20.06.2024
Jak to vypadá, když se autobus plný Čechů vydá na dovolenou k moři? Pobavte se u nyní již kultovní české komedie, ..
16.06.2024
Gabrielu Soukalovou zná téměř celá Česká republika. Jedná se o nejúspěšnější biatlonistku naší historie, která se ..
11.06.2024