Televizní film Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů

Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů je skvělým dobrodružným filmem, který nabízí nejen poutavý příběh, ale také krásné záběry z exotického prostředí na Blízkém východě. Pokud máte rádi napětí a tajemství, pak je tento film určitě pro vás. Připravila ho pro vás televizní stanice Prima Max.

Exotika na Blízkém východě

Film Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů, natočený v roce 2008, se odehrává v exotické lokalitě na Blízkém východě v místě, kde stávalo starověké město Ugarit. Film sleduje osudy dobrodruha Jacka Huntera (Ivan Sergei), archeologa, který je vášnivým sběratelem artefaktů a tajemství. Jack je na stopě ztraceného pokladu Ugaritů, což byla jedna z nejstarších civilizací na světě, a vydává se na cestu plnou nebezpečí, aby ho našel.

Na hledání pokladu není Jack sám

Jackovi se podaří najít mapu, která ukazuje cestu k pokladu, ale než se vydá na tuto cestu, musí se utkat s mnoha překážkami. Na jeho cestě stojí gangster Yusef (Sean Lawlor), který má také zájem o poklad a není ochoten se s Jackem dělit. Kromě toho je Jackův bývalá kolegyně a rivalka Nadia Ramadanová (Joanne Kelly) také na stopě pokladu a chce ho získat za každou cenu.

Jack nakonec najde vchod do pokladnice, ale zjistí, že se musí utkat s dalšími překážkami, jako jsou dveře chráněné vodní pastí, nástrahami a mnoha dalšími nebezpečími. Nakonec se mu podaří objevit samotný poklad, ale ještě není na konci svého dobrodružství. Musí se utkat s Yusefem a Nadio, kteří se pokusí starodávný poklad získat pro sebe.

Zajímavé exteriéry

Film Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů režíroval Terry Cunningham a stihl natočit hned tři díly. Ocenit je třeba skvěle vybrané exteriéry, s nimiž si kamera velmi vyhrála. Divák si i díky nim přijde na své. I když se televizní snímek nechal inspirovat filmy o Indiana Jonesovi, tak je veskrze svůj.

Aktuálně v tv světě
Televizní diváci nejsou jen příznivci zajímavých filmů s příběhem, ale také hudebních děl. K nim patří také ..
19.03.2023
Detektivních příběhů v televizi není nikdy dost. Jedná se o oblíbený žánr, u které si lze odpočinout od ..
15.03.2023
Akční komedie patří mezi oblíbený filmový žánr, protože diváci se rádi baví. Snímek Dobrá dvojka je oddychovka, ve ..
10.03.2023

Česká televize vysílá italský kriminální seriál ..

08.03.2023
Filmy s Jamesem Bondem jako ústředním hrdinou patří mezi fanoušky špionážních snímků k nejoblíbenějším. Televizní ..
06.03.2023
Na sobotní večer televizní stanice Nova připravila napínavý thriller Cizinec ve vlaku s Liamem Neesonem v hlavní roli ..
05.03.2023

Filmové snímky s příběhem odehrávajícím se na ..

26.02.2023
Zpěvák skupiny Queen Freddie Mercury je již třicet dva let po smrti, ale jeho písně žijí stále. Svou tvorbou i životem ..
24.02.2023
Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů je skvělým dobrodružným filmem, který nabízí nejen poutavý příběh, ale také ..
18.02.2023
V zapadlém aljašském městečku Mystery mají všichni obyvatelé mužského rodu velkou zálibu v bruslení a v hokeji a ..
16.02.2023