Televizní léto bude patřit osvědčeným kriminálkám

Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. Najdeme je v hojném počtu na všech televizních stanicích, veřejnoprávních i soukromých. Doba letních prázdnin je většinou časem, kdy televize neuvádějí nové filmy či seriály, ty si nechávají až na dobu po prázdninách, a stejně tomu bude i v letošním roce. Obě oblíbené soukromé televize Nova i Prima uvedou letos v létě reprízy několika různých seriálů s kriminální tematikou.

Krimi léto na Primě

Detektivním pořadům budou zjednodušeně řečeno patřit ve vysílání televize Prima tři večery v týdnu. V úterý večer Prima nabídne tradiční detektivní filmy podle předlohy knih známé detektivní spisovatelky Agathy Christie, čtvrtky budou patřit seriálu Vraždy v Brokenwoodu  a v neděli večer se můžete těšit na původní detektivní seriál televize Prima V. I. P. vraždy. Detektivní seriály ale nebudou jedinými, které bude televize Prima v době letních prázdnin reprízovat, podobně tomu bude i s pořady Ano, šéfe či Show Jana Krause.

Krimi léto na Nově

Televize Nova si na dobu dovolených také připravila opakování oblíbených seriálů s detektivní tematikou. Bude se jednat především o seriály z její vlastní produkce, například Policie Modrava či oblíbená Kriminálka Anděl. Oba tyto seriály budou moci diváci vídat dvakrát týdně. Kriminálku Anděl v úterý a ve čtvrtek večer, Policii Modrava poté budou patřit nedělní a pondělní večery. Dalšími populárními pořady, i když tentokrát nikoli s kriminální tematikou, které se v létě dočkají reprízy, budou Comeback či Hospoda. Televize Nova ale netradičně během léta představí i jeden nový seriál, a to Milenky o životě čtyř kamarádek. Jedná se o komediální slovenský seriál se čtyřmi známými slovenskými herečkami v hlavních rolích. Těmito herečkami jsou Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová, Antónia Lišková a Gabriela Marcinková.

Aktuálně v tv světě
Dvoudílná minisérie Stockholmský syndrom, která volně navazuje na minisérii Spravedlnost (oceněno Českým lvem), se již ..
18.07.2019
TV Nova neváhá a vrací na obrazovky oblíbenou zpěváckou show Tvoje tvář má známý hlas. Na televizních obrazovkách se ..
16.07.2019
Poslední měsíc školního roku před pár dny skončil a my můžeme vystavit pomyslné vysvědčení i televizním stanicím. ..
14.07.2019
Letošní ročník filmového festivalu v Karlových Varech sice právě skončil, ale my už se díky němu můžeme těšit na ..
10.07.2019
Televizní diváci v České republice se mohou již brzy těšit na novou stanici. Společnost FTV Prima totiž získala od Rady ..
07.07.2019
Televize Nova oznámila na začátku června hned několik změn, ke kterým došlo v jejím vedení. Z pozice generálního ..
05.07.2019
Komerční televizi TV Prima se loňský rok vydařil – alespoň po finanční stránce. Jako i předchozí roky, i v roce 2018 ..
30.06.2019
S přicházejícím létem přichází i nové pořady a nová vysílání. Televize Nova vyrazila do boje o sledovanost se ..
27.06.2019
Léto a letní prázdniny většinou nebývají obdobím, kdy lidé tráví svůj volný čas u televizních obrazovek. To je ..
23.06.2019
Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. ..
19.06.2019