Televizní léto bude patřit osvědčeným kriminálkám

Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. Najdeme je v hojném počtu na všech televizních stanicích, veřejnoprávních i soukromých. Doba letních prázdnin je většinou časem, kdy televize neuvádějí nové filmy či seriály, ty si nechávají až na dobu po prázdninách, a stejně tomu bude i v letošním roce. Obě oblíbené soukromé televize Nova i Prima uvedou letos v létě reprízy několika různých seriálů s kriminální tematikou.

Krimi léto na Primě

Detektivním pořadům budou zjednodušeně řečeno patřit ve vysílání televize Prima tři večery v týdnu. V úterý večer Prima nabídne tradiční detektivní filmy podle předlohy knih známé detektivní spisovatelky Agathy Christie, čtvrtky budou patřit seriálu Vraždy v Brokenwoodu  a v neděli večer se můžete těšit na původní detektivní seriál televize Prima V. I. P. vraždy. Detektivní seriály ale nebudou jedinými, které bude televize Prima v době letních prázdnin reprízovat, podobně tomu bude i s pořady Ano, šéfe či Show Jana Krause.

Krimi léto na Nově

Televize Nova si na dobu dovolených také připravila opakování oblíbených seriálů s detektivní tematikou. Bude se jednat především o seriály z její vlastní produkce, například Policie Modrava či oblíbená Kriminálka Anděl. Oba tyto seriály budou moci diváci vídat dvakrát týdně. Kriminálku Anděl v úterý a ve čtvrtek večer, Policii Modrava poté budou patřit nedělní a pondělní večery. Dalšími populárními pořady, i když tentokrát nikoli s kriminální tematikou, které se v létě dočkají reprízy, budou Comeback či Hospoda. Televize Nova ale netradičně během léta představí i jeden nový seriál, a to Milenky o životě čtyř kamarádek. Jedná se o komediální slovenský seriál se čtyřmi známými slovenskými herečkami v hlavních rolích. Těmito herečkami jsou Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová, Antónia Lišková a Gabriela Marcinková.

Aktuálně v tv světě
Již dlouhou dobu sledované a po minulých řadách velice očekávané vysílání další řady StarDance získalo ..
20.10.2019
V poslední době se hodně hovoří o přechodu na DVB-T2. Velice častou otázkou u diváků bývá, kolik je bude v jaké ..
16.10.2019
Televize Prima se rozhodla uvést na televizní obrazovky nový detektivní seriál. V současné době je Einstein, jak se ..
13.10.2019
ČT již dříve avizovala uvedení nových seriálů na televizní obrazovky. Od září se tak můžeme dívat na seriál Sever ..
10.10.2019
Rádi sledujete pořady na kanálech Prima Cool nebo Prima Love? Pak vás jistě potěší to, že Prima již zveřejnila svůj ..
06.10.2019
Jste milovníkem kvalitního basketbalu? Pak budete z této novinky nadšení. Nova totiž prodloužila své vysílací práva na ..
02.10.2019
Dosavadní moderátorka TV Nova Markéta Fialová se přesouvá ke konkurenci. Nastoupí do zpravodajského projektu CNN Prima ..
29.09.2019
Zaujal vás první zářijovou neděli nový pořad Příběhy českých zločinů na TV Nova? Od 23. září už byste jej ale na ..
25.09.2019
StarDance patří mezi jedny z nejdéle vysílaných pořadů, které můžete na obrazovkách vidět. Česká televize již 12. ..
22.09.2019
Moderátorka Markéta Fialová je dlouholetou tváří TV Nova a jistě ji znáte ze zpráv na této stanici, ale například i ..
19.09.2019