Televizní léto bude patřit osvědčeným kriminálkám

Ať už české či zahraniční krimiseriály patří v současné době mezi nejoblíbenější typy televizních pořadů. Najdeme je v hojném počtu na všech televizních stanicích, veřejnoprávních i soukromých. Doba letních prázdnin je většinou časem, kdy televize neuvádějí nové filmy či seriály, ty si nechávají až na dobu po prázdninách, a stejně tomu bude i v letošním roce. Obě oblíbené soukromé televize Nova i Prima uvedou letos v létě reprízy několika různých seriálů s kriminální tematikou.

Krimi léto na Primě

Detektivním pořadům budou zjednodušeně řečeno patřit ve vysílání televize Prima tři večery v týdnu. V úterý večer Prima nabídne tradiční detektivní filmy podle předlohy knih známé detektivní spisovatelky Agathy Christie, čtvrtky budou patřit seriálu Vraždy v Brokenwoodu  a v neděli večer se můžete těšit na původní detektivní seriál televize Prima V. I. P. vraždy. Detektivní seriály ale nebudou jedinými, které bude televize Prima v době letních prázdnin reprízovat, podobně tomu bude i s pořady Ano, šéfe či Show Jana Krause.

Krimi léto na Nově

Televize Nova si na dobu dovolených také připravila opakování oblíbených seriálů s detektivní tematikou. Bude se jednat především o seriály z její vlastní produkce, například Policie Modrava či oblíbená Kriminálka Anděl. Oba tyto seriály budou moci diváci vídat dvakrát týdně. Kriminálku Anděl v úterý a ve čtvrtek večer, Policii Modrava poté budou patřit nedělní a pondělní večery. Dalšími populárními pořady, i když tentokrát nikoli s kriminální tematikou, které se v létě dočkají reprízy, budou Comeback či Hospoda. Televize Nova ale netradičně během léta představí i jeden nový seriál, a to Milenky o životě čtyř kamarádek. Jedná se o komediální slovenský seriál se čtyřmi známými slovenskými herečkami v hlavních rolích. Těmito herečkami jsou Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová, Antónia Lišková a Gabriela Marcinková.

Aktuálně v tv světě
Stejně jako zbytek České republiky se i televizní stanice pomalu vrací k projektům, které musely být vinou koronaviru ..
28.05.2020
Seriál Slunečná odstartoval na počátku roku skutečně hvězdně. Sledovanost trhala rekordy, a dokonce se zdálo, že se ..
24.05.2020
V Česku se život pomalu začíná vracet do starých kolejí, takže logicky i televizní stanice plánují co nejrychleji ..
19.05.2020
Jste-li diváky hudební televize Óčko Star, možná už jste si všimli, že od května se ve vysílání objevilo několik ..
17.05.2020
V době krize se projevilo, že právě sounáležitost a vzájemná pomoc mají největší cenu. Řada jednotlivců a ..
13.05.2020
Hudební televize ÓčkoStar patří ke stálicím na české televizní scéně. Možná i proto, aby po letech trochu ..
10.05.2020
Jakmile došlo v polovině března ze dne na den k uzavření škol, Česká televize velice promptně zareagovala vytvořením ..
06.05.2020
Dlouho očekávaný start nového kanálu CNN Prima News se blíží mílovými kroky, a to s sebou přináší řadu změn ve ..
03.05.2020
O tom, že televizní stanice Nova přejde do skupiny PPF miliardáře Petra Kellnera, jste už nejspíš slyšeli. Akcionáři ..
29.04.2020
Máte Skylink? Právě tento operátor zařadil od pátku 17. dubna do své nabídky připravovanou televizní stanici CNN ..
26.04.2020