Televizní noviny na Nově se chystají na nové tváře

Hlavní zpravodajskou relaci na televizi Nova zřejmě čekají v příštích týdnech nové změny. Mezi osobnosti Televizních novin se chystá vstoupit nová moderátorská dvojice, která se tak bude pravidelně objevovat na obrazovkách diváků TV Nova.

Momentálně se na Nově točí v hlavní zpravodajské relaci jen dva moderátorské páry: stálice Lucie Borhyová s Reyem Korantegem a také Kristina Kloubková s Martinem Pouvou. V poslední době byli diváci TV Nova zvyklí na třetí moderátorský pár Ivetu Vítovou a Petra Suchoně, nicméně Vítová odešla na mateřskou dovolenou a Suchoně diváci mohou momentálně vídat na konkurenční stanici CNN Prima News. Byla tedy jen otázku času, kdyby do týmu Televizních novin přibudou nové tváře.

V posledních dnech se tak začaly objevovat informace, že by se lukrativního postu zprávařů měli ujmout Veronika Petruchová a Martin Čermák. Oba mají na Nově za sebou úspěšnou kariéru a divákům této stanice rozhodně nejsou neznámí. Petruchová působila v ranním pořadu Snídaně s Novou, uváděla pořad Prásk a roli moderátorky zpravodajství si už vyzkoušela u Odpoledních televizních novin. Martin Čermák působil jako jedna z tváří nováckého Počasí.

Kdy by se nová dvojice měla objevit na obrazovkách není zcela jasné, ale změny v Televizních novinách jsou zjevně na spadnutí.

Aktuálně v tv světě
Po úspěšné jarní sezoně, představila TV Prima celkem tři nové seriály, které bude na podzim vysílat. Jedním z nich je ..
11.08.2022
Komediální seriál s názvem Argometal je založený na příběhu z české vesnice. Režii má na starost Karel Janák, který ..
07.08.2022
Nový film s názvem Arvéd je možné nyní shlédnout v kinech, později bude možné tento film vidět na obrazovkách na ..
02.08.2022
Na Očku se momentálně vysílá další etapa show, který mají za úkol dám divákům tipy na to jak si nejlépe užít ..
31.07.2022
V tento den byli odehrány dva podniky ATP 250. Což je tenisová kategorie mužského profesionálního okruhu. Je hraná od roku ..
26.07.2022
Tento rok vyšla nová romantická komedie, která se natáčela v Praze. Komedie s názvem Řekni to psem. Měla svoji premiéru ..
24.07.2022
Už 4. srpna bude premiéra filmu s názvem Planeta Praha. Režisérem tohoto filmu je Jan Hošek, který není jen režisérem, ..
21.07.2022
Nový seriál nese název Máma na zabití. První díl byl odvysílán 5.7. ve 21:25. Druhý díl bude vysílán 12.7. ve stejný ..
17.07.2022
Ve 20:20 můžete na Nově vidět premiéru dokumentárního filmu Karel Speciál. Tento film režírovala Olga Malířová ..
15.07.2022
Film s názvem m poslední závod je režírován Tomášem Hodanem, který režíroval také film Delfín nebo seriál Dáma a ..
10.07.2022