Televizní stanice Prima Love připravila do vysílání televizní thriller Zlověstné tajemství

Ačkoliv je televize Prima Love zaměřená především na filmy s romantickou tématikou, nic jí nebrání v tom, aby do vysílání zařadila americký thriller Zlověstné tajemství z roku 2021. I v něm není nouze o romantický vztah na pozadí napínavého příběhu.

Z psychologa psychopatem

Jestliže máte rádi thrillery, u kterých nemusíte příliš přemýšlet a jen se dívat, pak Zlověstné tajemství se vám může líbit. Hlavní hrdinkou je mladá tanečnice Elaine, která z důvodu svého zranění si musela najít alternativní zaměstnání. Začala proto pracovat jako chůva v rodině psychologa. Ten na první pohled vypadá jako okouzlující muž a milující manžel. Jenže opak je pravdou, o čemž se přesvědčí i sama Elaine.

Z psychologa se vyklube psychopat s násilnými sklony, před nímž bude muset hlavní hrdinka uprchnout. Její zaměstnavatel si totiž vzal do hlavy, že právě ona je tou pravou ženou pro něho, a neváhal kvůli tomu zavraždit svou vlastní manželku. Ve snímku nechybějí taneční scény, při nichž budou moci diváci chvíli vydechnout, než přijde na řadu opět další várka napětí.

Dominique Swain v jedné z rolí

V americkém televizním filmu Zlověstné tajemství přijala roli i herečka Dominique Swain. Ti, kteří se vyznají ve světovém filmu, bude toto jméno určitě známé. Herečka totiž ztvárnila hlavní roli ve filmu Lolita (1997), v němž se sešla s takovými hvězdami, jako je Jeremy Irons nebo Melanie Griffith. Za ztvárnění čtrnáctileté dívky, do níž se zamiluje zralý muž, získala celosvětové uznání. Z mladé herečky se díky tou stala hvězda. Bohužel ze své životní role nedokázala vystoupit, propadla alkoholu a drogám a trvalo jí dlouho, než se svých závislostí zbavila. V současné době dává přednost spíše nezávislým snímkům s komorní tématikou.

Aktuálně v tv světě
Znáte příběh o Yetim? Podívejte se společně s dětmi na film o jeho přesném opaku. Animovaný dobrodružný film Yeti: ..
02.12.2023
Jak to může dopadnout, když se tři poměrně velké rodiny spojí v jednu? To ve své komedii ukazuje Petr Nikolaev. Těšte ..
28.11.2023
Akční hit z roku 2004, postavený na spravedlnosti a schopnosti muže udělat správnou věc. I kdyby ho to mělo stát život. ..
26.11.2023
Demoliton Man, kultovní film devadesátek a vzpomínky na dětství z pera Daniela Waterse, Roberta Reneaua a Petera Lenkova se ..
25.11.2023
Rozhodně není špatné se občas podívat na filmy, které vznikly v minulosti. Zejména šedesátá léta jsou nabita hotovými ..
12.11.2023
Když se natáčel český film Metráček, psal se rok 1971. Jeho autoři sáhli po osvědčeném textu od spisovatele Stanislava ..
11.11.2023
Psal se rok 1978, když byl do kin uveden americký film Pomáda s Johnem Travoltou a Olivií Newton-John v hlavních rolích. ..
04.11.2023
V lednu 2008 měl svou televizní premiéru kanadský seriál Případy detektiva Murdocha, v originále Murdoch Mystery, jenž ..
03.11.2023
Sázkou na jistotu lze považovat filmy natočené na motivy románů J. R. R. Tolkiena režisérem Peterem Jacksonem. K ..
02.11.2023
V dobách budování světlých zítřků v duchu socialismu neměly děti běžně přístup k tradičním animovaným filmům z ..
31.10.2023