Tematické stanice v rámci CS filmu změní loga, ale i programovou nabídku

Sledujete rádi programy stanic Československé filmové společnosti? Pak se od začátku prosince připravte na změnu. Dojde totiž k přejmenování těchto stanic a nové názvy budou sdruženy pod značkou CS. Nový vlastník tematických televizních stanic Československé filmové společnosti, kterým je slovenská skupina Joj, potvrdil, že od 1. prosince 2019 dojde k přejmenování televizních stanic a ke změně jejich vizuální identity. Kromě této relativně drobné kosmetické úpravy však nejspíše dojde i k úpravám v rámci programové nabídky. Československou filmovou společnostkoupila Joj Group od zakladatelů Leoše Pohla a Jana Jurky. Televizní stanice ČSFS loni mírně navýšily obrat i hospodářský výsledek. Obrat loni přesáhl 52 mil. Kč a zisk se v roce 2018 přiblížil ke 4 mil. Kč.

Nové názvy i mírná úprava vysílání

Z pětice stávajících stanic se změna názvu nedotkne jen televizního kanálu CS Film, jehož název zůstává. U něj se ale alespoň změní logo. Rebranding se pak konkrétně projeví tak, že název stanice WAR Svět válek se změní na CS History, Kinosvět na CS Mystery a Horor film se změní na CS Horror. Také dětský kanál CS mini zanikne jako značka, ale pásmo pro děti zůstane v programové nabídce stále, jen bude součástí stanice CS Film. O oblíbené dětské pořady tedy nepřijdete.

Filmový kanál CS Film má v plánu v příštím roce přinést každý měsíc 180 českých a slovenských filmů pro celou rodinu. Na této stanici také hledejte veškeré pořady věnované dětem. CS Mystery zase potěší milovníky záhad a paranormálních jevů, konspiračních teorií nebo alternativních vysvětlení historických událostí. CS History se zaměří na historické pořady s různou tematikou, včetně vojenských témat. CS Horror je jedinou stanicí ve střední Evropě, která se specializuje na vysílání hororových filmů a pořadů. Její vysílání začíná o půlnoci a končí v 6:00 hod., takže se nemusíte bát, že by se k těmto filmům nedopatřením dostaly vaše děti. Součástí transakce je vedle uvedených TV kanálů také online portál Film popular.

Aktuálně v tv světě
Konec roku se nezadržitelně blíží a pokud jste milovníky televize, jistě vás zajímá, co si pro nás televizní stanice ..
04.12.2019
Diváci TV Barrandov se mohou těšit na nový pořad pod taktovkou Jaromíra Soukupa. Televize Barrandov uvede od úterý 19. ..
01.12.2019
Sledujete rádi programy stanic Československé filmové společnosti? Pak se od začátku prosince připravte na změnu. Dojde ..
28.11.2019
Podzim je obdobím, kdy se na našich televizních obrazovkách objevuje poměrně velké množství nových filmů a seriálů. ..
25.11.2019
Konec listopadu netrpělivě vyhlíží všichni, kdo se nějakým způsobem zajímají o televizní vysílání. Mělo by totiž ..
20.11.2019
Většina televizních kanálů již začíná pomalu odkrývat svá vánoční esa. Vždyť je taky na čase – Vánoce nás ..
16.11.2019
A je to tady zase. Rok se s rokem sešel a opět se začínají řešit Vánoce. Patrné je to jak na ulicích měst a obcí, ..
14.11.2019
Podzimní televizní sezóna je v plném proudu, v říjnu si nejsilnější pozici držela Nova, posilovaly ale hlavně Prima a ..
11.11.2019
Televizní diváky čeká velká změna. Řeč je samozřejmě o připravovaném přechodu na moderní vysílací standard DVB-T2. ..
05.11.2019
Blíží se velké výročí. 17. listopadu si připomeneme 30 let od sametové revoluce, kdy došlo ke změně režimu. Česká ..
03.11.2019