Tematické stanice v rámci CS filmu změní loga, ale i programovou nabídku

Sledujete rádi programy stanic Československé filmové společnosti? Pak se od začátku prosince připravte na změnu. Dojde totiž k přejmenování těchto stanic a nové názvy budou sdruženy pod značkou CS. Nový vlastník tematických televizních stanic Československé filmové společnosti, kterým je slovenská skupina Joj, potvrdil, že od 1. prosince 2019 dojde k přejmenování televizních stanic a ke změně jejich vizuální identity. Kromě této relativně drobné kosmetické úpravy však nejspíše dojde i k úpravám v rámci programové nabídky. Československou filmovou společnostkoupila Joj Group od zakladatelů Leoše Pohla a Jana Jurky. Televizní stanice ČSFS loni mírně navýšily obrat i hospodářský výsledek. Obrat loni přesáhl 52 mil. Kč a zisk se v roce 2018 přiblížil ke 4 mil. Kč.

Nové názvy i mírná úprava vysílání

Z pětice stávajících stanic se změna názvu nedotkne jen televizního kanálu CS Film, jehož název zůstává. U něj se ale alespoň změní logo. Rebranding se pak konkrétně projeví tak, že název stanice WAR Svět válek se změní na CS History, Kinosvět na CS Mystery a Horor film se změní na CS Horror. Také dětský kanál CS mini zanikne jako značka, ale pásmo pro děti zůstane v programové nabídce stále, jen bude součástí stanice CS Film. O oblíbené dětské pořady tedy nepřijdete.

Filmový kanál CS Film má v plánu v příštím roce přinést každý měsíc 180 českých a slovenských filmů pro celou rodinu. Na této stanici také hledejte veškeré pořady věnované dětem. CS Mystery zase potěší milovníky záhad a paranormálních jevů, konspiračních teorií nebo alternativních vysvětlení historických událostí. CS History se zaměří na historické pořady s různou tematikou, včetně vojenských témat. CS Horror je jedinou stanicí ve střední Evropě, která se specializuje na vysílání hororových filmů a pořadů. Její vysílání začíná o půlnoci a končí v 6:00 hod., takže se nemusíte bát, že by se k těmto filmům nedopatřením dostaly vaše děti. Součástí transakce je vedle uvedených TV kanálů také online portál Film popular.

Aktuálně v tv světě
Stejně jako zbytek České republiky se i televizní stanice pomalu vrací k projektům, které musely být vinou koronaviru ..
28.05.2020
Seriál Slunečná odstartoval na počátku roku skutečně hvězdně. Sledovanost trhala rekordy, a dokonce se zdálo, že se ..
24.05.2020
V Česku se život pomalu začíná vracet do starých kolejí, takže logicky i televizní stanice plánují co nejrychleji ..
19.05.2020
Jste-li diváky hudební televize Óčko Star, možná už jste si všimli, že od května se ve vysílání objevilo několik ..
17.05.2020
V době krize se projevilo, že právě sounáležitost a vzájemná pomoc mají největší cenu. Řada jednotlivců a ..
13.05.2020
Hudební televize ÓčkoStar patří ke stálicím na české televizní scéně. Možná i proto, aby po letech trochu ..
10.05.2020
Jakmile došlo v polovině března ze dne na den k uzavření škol, Česká televize velice promptně zareagovala vytvořením ..
06.05.2020
Dlouho očekávaný start nového kanálu CNN Prima News se blíží mílovými kroky, a to s sebou přináší řadu změn ve ..
03.05.2020
O tom, že televizní stanice Nova přejde do skupiny PPF miliardáře Petra Kellnera, jste už nejspíš slyšeli. Akcionáři ..
29.04.2020
Máte Skylink? Právě tento operátor zařadil od pátku 17. dubna do své nabídky připravovanou televizní stanici CNN ..
26.04.2020