Točí se nový Kameňák – tentokrát v podobě seriálu

Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. Známá je nejenom trilogie Slunce seno, ale také novější Kameňák. I když jeho hodnocení je minimálně rozporuplné, má celou řadu fanoušků. A právě tohoto filmového počinu se týká naše novinka. Jak zaznělo v nadpisu, natáčí se nový Kameňák. Nepůjde však o celovečerní film, jelikož se bude jednat o seriál.

Pod TV Nova

Natáčení má pod taktovkou TV Nova čímž je také jasné, na jaké televizi bude toto dílo natáčeno. Když se podíváme na několik klíčových informací, tak je v plánu seriálem přímo navázat na samotnou filmovou sérii. A to jak samotným dějem, tak i tím, že se bude možné opět potkat s řadou známých postav. Toto jasně vede i k tomu, že se bude děj odehrávat opět ve stejném seriálovém městečku, které nese název Kameňákov.

Na koho se těšit?

Jak jsme zmínili, cílem seriálu Kameňák bude navázat na samotnou filmovou sérii. A s tím jasně souvisí i to, že nebude chybět ona hlavní postava, kterou bude Václav Vydra. Aktuální starosta Kameňákova. Pokud se podíváme na postavy další, tak to bude i Jana Paulová, která také patřila mezi ústřední postavu každého filmu. Mezi další jména patří Leoš Noha, ale i Pavel Kikinčuk.

Režie se ujal Ján Novák

Samotná Nova věří, že půjde o krok správným směrem. Název Kameňák označuje za velmi dobrou značku české zábavy. to potvrzuje i režisér Ján Novák, jehož cíl je jasný. Vytvořit vcelku zajímavý příběh, kde nebude chybět to nejdůležitější – humor. A to založený nejenom na různých situacích, ale hlavně na tom, že v seriálu má zaznít velká spousta vtipů. Tím byly samozřejmě typické i samotné filmy o kterých však musíme říci, že pokud jde o dějovou linku a zajímavost příběhu, tak celkem zaostávaly. Nechme se tedy překvapit, jak tomu nakonec bude v souvislosti s tímto natáčeným seriálem.0

Aktuálně v tv světě
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018
Když mluvíme o hudbě, tak už dávno není spojena jenom s možností poslouchat rádio. Hudba se začíná stále více ..
11.11.2018
Festival v Cannes je znán hlavně jako přehlídka velmi zajímavých filmů. Má ale i druhý důvod, proč se pravidelně ..
07.11.2018
TV Nova nezařazuje do svého vysílání jenom osvědčenou klasiku v podobě nekonečné Ulice, nebo také nekonečné ..
04.11.2018
Kuchařské show jsou stále velkým tahákem. Zvláště potom v případě, kdy jsou spojeny s někým známým. A to je ..
03.11.2018
Dlouhodobě je tuzemská komerční, ale i tuzemská nejlepší televize zcela jasná. Jedná se o TV Nova, která dlouhodobě a ..
28.10.2018
Kdo sleduje zpravodajství TV Prima, ten velmi dobře zá dvojice moderátorů, kteří se starají  uvádění jednotlivých ..
24.10.2018
Detektivní seriál Profesor T je jeden ze zajímavých trumfů TV Nova. Mimo jiné i z toho důvodu, že jeho odtajnění ..
21.10.2018
Výročí 100 let republiky nechává celkem chladné většinu komerčních televizí. Dost možná zařadí něco tematicky ..
18.10.2018
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018