Točí se nový Kameňák – tentokrát v podobě seriálu

Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. Známá je nejenom trilogie Slunce seno, ale také novější Kameňák. I když jeho hodnocení je minimálně rozporuplné, má celou řadu fanoušků. A právě tohoto filmového počinu se týká naše novinka. Jak zaznělo v nadpisu, natáčí se nový Kameňák. Nepůjde však o celovečerní film, jelikož se bude jednat o seriál.

Pod TV Nova

Natáčení má pod taktovkou TV Nova čímž je také jasné, na jaké televizi bude toto dílo natáčeno. Když se podíváme na několik klíčových informací, tak je v plánu seriálem přímo navázat na samotnou filmovou sérii. A to jak samotným dějem, tak i tím, že se bude možné opět potkat s řadou známých postav. Toto jasně vede i k tomu, že se bude děj odehrávat opět ve stejném seriálovém městečku, které nese název Kameňákov.

Na koho se těšit?

Jak jsme zmínili, cílem seriálu Kameňák bude navázat na samotnou filmovou sérii. A s tím jasně souvisí i to, že nebude chybět ona hlavní postava, kterou bude Václav Vydra. Aktuální starosta Kameňákova. Pokud se podíváme na postavy další, tak to bude i Jana Paulová, která také patřila mezi ústřední postavu každého filmu. Mezi další jména patří Leoš Noha, ale i Pavel Kikinčuk.

Režie se ujal Ján Novák

Samotná Nova věří, že půjde o krok správným směrem. Název Kameňák označuje za velmi dobrou značku české zábavy. to potvrzuje i režisér Ján Novák, jehož cíl je jasný. Vytvořit vcelku zajímavý příběh, kde nebude chybět to nejdůležitější – humor. A to založený nejenom na různých situacích, ale hlavně na tom, že v seriálu má zaznít velká spousta vtipů. Tím byly samozřejmě typické i samotné filmy o kterých však musíme říci, že pokud jde o dějovou linku a zajímavost příběhu, tak celkem zaostávaly. Nechme se tedy překvapit, jak tomu nakonec bude v souvislosti s tímto natáčeným seriálem.0

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018