Točí se nový Kameňák – tentokrát v podobě seriálu

Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. Známá je nejenom trilogie Slunce seno, ale také novější Kameňák. I když jeho hodnocení je minimálně rozporuplné, má celou řadu fanoušků. A právě tohoto filmového počinu se týká naše novinka. Jak zaznělo v nadpisu, natáčí se nový Kameňák. Nepůjde však o celovečerní film, jelikož se bude jednat o seriál.

Pod TV Nova

Natáčení má pod taktovkou TV Nova čímž je také jasné, na jaké televizi bude toto dílo natáčeno. Když se podíváme na několik klíčových informací, tak je v plánu seriálem přímo navázat na samotnou filmovou sérii. A to jak samotným dějem, tak i tím, že se bude možné opět potkat s řadou známých postav. Toto jasně vede i k tomu, že se bude děj odehrávat opět ve stejném seriálovém městečku, které nese název Kameňákov.

Na koho se těšit?

Jak jsme zmínili, cílem seriálu Kameňák bude navázat na samotnou filmovou sérii. A s tím jasně souvisí i to, že nebude chybět ona hlavní postava, kterou bude Václav Vydra. Aktuální starosta Kameňákova. Pokud se podíváme na postavy další, tak to bude i Jana Paulová, která také patřila mezi ústřední postavu každého filmu. Mezi další jména patří Leoš Noha, ale i Pavel Kikinčuk.

Režie se ujal Ján Novák

Samotná Nova věří, že půjde o krok správným směrem. Název Kameňák označuje za velmi dobrou značku české zábavy. to potvrzuje i režisér Ján Novák, jehož cíl je jasný. Vytvořit vcelku zajímavý příběh, kde nebude chybět to nejdůležitější – humor. A to založený nejenom na různých situacích, ale hlavně na tom, že v seriálu má zaznít velká spousta vtipů. Tím byly samozřejmě typické i samotné filmy o kterých však musíme říci, že pokud jde o dějovou linku a zajímavost příběhu, tak celkem zaostávaly. Nechme se tedy překvapit, jak tomu nakonec bude v souvislosti s tímto natáčeným seriálem.0

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019