Točí se nový Kameňák – tentokrát v podobě seriálu

Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. Známá je nejenom trilogie Slunce seno, ale také novější Kameňák. I když jeho hodnocení je minimálně rozporuplné, má celou řadu fanoušků. A právě tohoto filmového počinu se týká naše novinka. Jak zaznělo v nadpisu, natáčí se nový Kameňák. Nepůjde však o celovečerní film, jelikož se bude jednat o seriál.

Pod TV Nova

Natáčení má pod taktovkou TV Nova čímž je také jasné, na jaké televizi bude toto dílo natáčeno. Když se podíváme na několik klíčových informací, tak je v plánu seriálem přímo navázat na samotnou filmovou sérii. A to jak samotným dějem, tak i tím, že se bude možné opět potkat s řadou známých postav. Toto jasně vede i k tomu, že se bude děj odehrávat opět ve stejném seriálovém městečku, které nese název Kameňákov.

Na koho se těšit?

Jak jsme zmínili, cílem seriálu Kameňák bude navázat na samotnou filmovou sérii. A s tím jasně souvisí i to, že nebude chybět ona hlavní postava, kterou bude Václav Vydra. Aktuální starosta Kameňákova. Pokud se podíváme na postavy další, tak to bude i Jana Paulová, která také patřila mezi ústřední postavu každého filmu. Mezi další jména patří Leoš Noha, ale i Pavel Kikinčuk.

Režie se ujal Ján Novák

Samotná Nova věří, že půjde o krok správným směrem. Název Kameňák označuje za velmi dobrou značku české zábavy. to potvrzuje i režisér Ján Novák, jehož cíl je jasný. Vytvořit vcelku zajímavý příběh, kde nebude chybět to nejdůležitější – humor. A to založený nejenom na různých situacích, ale hlavně na tom, že v seriálu má zaznít velká spousta vtipů. Tím byly samozřejmě typické i samotné filmy o kterých však musíme říci, že pokud jde o dějovou linku a zajímavost příběhu, tak celkem zaostávaly. Nechme se tedy překvapit, jak tomu nakonec bude v souvislosti s tímto natáčeným seriálem.0

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018