Tománková a Hauptvogel ve zprávách končí a jdou na internet

Kdo sleduje zpravodajství TV Prima, ten velmi dobře zá dvojice moderátorů, kteří se starají  uvádění jednotlivých reportáží. Poměrně jasnou a známou stálicí zde byla také dvojice Terezie Tománková a Tomáš Hauptvogel. Pokud se jednalo o vaše oblíbence, je třeba říci, že zbývá už jenom několik málo dní, kdy se s nimi budete moci v této relaci vídat. Fakt je takový, že oba dva ve zprávách končí.

Jde pouze o přesunutí

Pokud přemýšlíte nad tím, zda Terezie Tománková a Tomáš Hauptvogel odcházejí z televize definitivně, nebo se jenom přesouvají jinam, tak je správná možnost číslo dvě. Už nebudou vidět ve večerních zprávách, ale v televizi i nadále zůstanou.

Tomáš Hauptvogel se má stát šéfredaktorem sekce internetového zpravodajství a tak v podstatě povýší. V oblasti zpravodajství zůstane a bude se podílet na jeho tvorbě. Terezii Tománkové zůstává dosavadní angažmá, kdy je moderátorkou Partii, tedy nedělního publicistického politického pořadu. Kromě toho bude také zařazena do internetové sekce zpravodajství. Zde totiž povede takzvanou publicistickou redakci. I tady můžeme mluvit v jistém smyslu  povýšení na lepší pozici.

Kdo je nahradí?

Jasno je také o tom, kdo danou moderátorskou dvojici konkrétně nahradí. Bude to Gabriela Lašková a Matěj Misař. Ani tady nejde o žádné nováčky. Lašková již dříve zprávy uváděla a jak jsme vás již informovali, tak se na Primu vrací po mateřské dovolené. Misař ve zprávách působí už delší dobu, ale na pozici reportéra. Nyní si tedy zkusí novou roli, která je spojena s uváděním jednotlivých reportáží.

Již delší dobu

Pokud jste si všimli, že daná moderátorská dvojice na obrazovkách už delší dobu není, nyní je potvrzeno, že se jedná o stav, který je a bude trvalý. Zároveň se potvrdily i informace o tom, že to není kvůli vyhazovu, ale právě kvůli přesunutí na nové pozice, do oblasti online redakce.

Aktuálně v tv světě
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019
Nova ve středu 9. ledna vsadila na své stálice, které v divácké oblibě dlouhodobě bodují. Výměna manželek už ..
16.01.2019
Pořad Otázky Václava Moravce se po více než třech letech vrací na místo, kde před 15 lety začínal. Od neděle 6. ledna ..
12.01.2019
Už jsme vás informovali o tom, že na TV Nova se opět uskuteční pěvecká soutěž s názvem TheVoice. Na rozdíl od řady ..
06.01.2019
Je tu rok 2019 a tak se můžeme ohlédnout za tím předchozím. A to pochopitelně z toho pohledu, jak se jednotlivým ..
04.01.2019

Zima ještě ani pořádně nezačala, nicméně nám televize Nova už oznámila připravované novinky ..

23.12.2018

Letošní řada StarDance diváky doslova přitáhla k televizním obrazovkám. Za úspěchem stojí bezesporu ..

19.12.2018
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018