Tománková a Hauptvogel ve zprávách končí a jdou na internet

Kdo sleduje zpravodajství TV Prima, ten velmi dobře zá dvojice moderátorů, kteří se starají  uvádění jednotlivých reportáží. Poměrně jasnou a známou stálicí zde byla také dvojice Terezie Tománková a Tomáš Hauptvogel. Pokud se jednalo o vaše oblíbence, je třeba říci, že zbývá už jenom několik málo dní, kdy se s nimi budete moci v této relaci vídat. Fakt je takový, že oba dva ve zprávách končí.

Jde pouze o přesunutí

Pokud přemýšlíte nad tím, zda Terezie Tománková a Tomáš Hauptvogel odcházejí z televize definitivně, nebo se jenom přesouvají jinam, tak je správná možnost číslo dvě. Už nebudou vidět ve večerních zprávách, ale v televizi i nadále zůstanou.

Tomáš Hauptvogel se má stát šéfredaktorem sekce internetového zpravodajství a tak v podstatě povýší. V oblasti zpravodajství zůstane a bude se podílet na jeho tvorbě. Terezii Tománkové zůstává dosavadní angažmá, kdy je moderátorkou Partii, tedy nedělního publicistického politického pořadu. Kromě toho bude také zařazena do internetové sekce zpravodajství. Zde totiž povede takzvanou publicistickou redakci. I tady můžeme mluvit v jistém smyslu  povýšení na lepší pozici.

Kdo je nahradí?

Jasno je také o tom, kdo danou moderátorskou dvojici konkrétně nahradí. Bude to Gabriela Lašková a Matěj Misař. Ani tady nejde o žádné nováčky. Lašková již dříve zprávy uváděla a jak jsme vás již informovali, tak se na Primu vrací po mateřské dovolené. Misař ve zprávách působí už delší dobu, ale na pozici reportéra. Nyní si tedy zkusí novou roli, která je spojena s uváděním jednotlivých reportáží.

Již delší dobu

Pokud jste si všimli, že daná moderátorská dvojice na obrazovkách už delší dobu není, nyní je potvrzeno, že se jedná o stav, který je a bude trvalý. Zároveň se potvrdily i informace o tom, že to není kvůli vyhazovu, ale právě kvůli přesunutí na nové pozice, do oblasti online redakce.

Aktuálně v tv světě
Poldové a nemluvně je nový komediálně detektivní seriál, který právě natáčí Česká televize podle scénáře ..
20.03.2019
Po úspěšném vysílání stand-up show Comedy Club, přichází Prima ComedyCentral s dalším komediálním pořadem ..
15.03.2019
Česká televize mezi velkým počtem diváků zabodovala s miniseriálem Most, který si jako téměř jediný vícedílný ..
13.03.2019
Od roku 2012, kdy se podnikatel Jaromír Soukup stal majitelem i generálním ředitelem televize Barrandov, se její program ..
10.03.2019
Seriál Most! doslova trhal divácké rekordy. Stal se jedním z nejúspěšnějších komediálních seriálů České televize ..
05.03.2019
Každou sezónu bojují televize o diváky a ne jinak tomu je i teď na jaře. Každá ze stanic tak nabízí nově natočení ..
03.03.2019
Také každý páteční večer přemýšlíte, na co se budete dívat v televizi. Před nedávnem tento souboj vyhrál seriál ..
28.02.2019
Talentové soutěže boří rekordy sledovanosti po celém světě. Zisky z reklam se jednotlivým stanicím jen hrnou, a tak ..
24.02.2019
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019