Top Star zažívá několik změn. Jakých?

Že má bulvár místo nejenom v trafikách, ale i na televizních obrazovkách, to už poměrně dlouho dobu dokazuje TV Prima a její pořad nesoucí název Top Star. Ten už v minulosti prošel několika změnami a řada z nich se tohoto pořadu dotkla také letos. Pokud vás zajímá, jaké konkrétně, je třeba začít nejprve u lidí, kteří na obrazovkách nejsou vidět. Jde o realizační tým pořadu, který v podstatě stojí za tím, jak bude konkrétní díl vypadat. Tou hlavní postavou, která odešla, byl režisér Adrian Stiojkov, kterého vystřídal Adam rezek. Z hlediska dramaturgie budou stát za pořadem hned dvě jména, a to Martina Jandová a také Gabriela Mikešová. Uvidíme, zda to bude k prospěchu věci.

Objeví se zcela nový moderátor

Není tomu zase až tak dávno, co se hlavní tváří bulvárního magazínu Top Star stala Eva Perkausová. Ta do současné doby uváděla tento pořad sama, což by se mělo aktuálně změnit. A to z toho důvodu, že se k ní přidá také Petr Vágner. Ten není v rámci pořadu Top Star nikým novým, jelikož zde už předtím vystupoval a vystupuje. A to jako hlavní moderátor bulvárních zpráv. U těch nadále zůstává a zároveň mu přibude i funkce spojená s uváděním pořadu jako celku. Nebude však vystupovat sám, jelikož jeho kolegyně Eva ho bude v každém díle doplňovat.

Důraz na oslovení širšího publika

V minulosti, kdy byla angažována Eva Perkausová se mluvilo především o tom, že by měl Top Star zacílit i na mužské publikum, které se na bulvární zprávy příliš nezajímá. Aktuálně to zase vypadá, že by se mělo jednat spíše o publikum ženské, které by měl lákat hlavně sympatický Petr Vágner. Logicky se tedy očekává, že kombinace obou moderátorů k obrazovkám přiláká obě pohlaví. Zda se to povede a jak dlouho dvojice na obrazovkách vydrží, to je zatím ve hvězdách. Pořad totiž za svou historii prošel již celou řadou různých výrazných změn.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018