Tradiční a oblíbené opět v létě na TV Nova

Na televizi Nova se v létě vrátí některé tradiční projekty z jejich domácí výroby. V první řadě je třeba upomenout na televizní seriál Kameňák, obdobu ztřeštěných komedií, jen v jiném formátu a v rozdílné stopáži, již bylo doposud možné sledovat na platformě Voyo. Seriál se bude vysílat v páteční večery. Kameňáku bude časově ve stejný den předcházet i premiéra dalšího komediálního seriálu Co ste hasiči, točícího se okolo vesnické jednotky dobrovolných hasičů. Premiéra je naplánována na 9. července; v seriálu se představí osvědčené herecké obličeje Petra Rychlého, Václava Kopty, Jany Bernáškové či Nely Boudové.

I jiné dny postaví TV Nova na reprízách dávno ustanovených a divácky úspěšných značek. V pondělí a ve čtvrtek dostanou svůj prostor kriminální žánr. K vidění na obrazovkách v hlavní čas bude Kriminálka Anděl, v úterý se pak opět setkáme s šumavskými detektivy ze seriálu Policie Modrava. Nutno dodat, že TV Nova odvysílá všechny tři série, na něž na podzim naváže premiérová čtvrtá řada. Středy zase oproti fikčním dílům budou patřit již jedné z nejproslulejších tuzemských reality show Výměna manželek. Od půl desáté se pak můžeme těšit na jedny z divácky nejoblíbenějších pořadů: Martin Dejdar opět předvede další ze svých Comebacků a těšit se můžeme i na upachtěnou kopanou v kombinaci s estetikou trapnosti a vulgarity, televizní klasiku Okresní přebor.

Sobotní a nedělní večery budou filmové. První víkendový den se ve více případech stane hlavní volbou pro fanoušky komiksových adaptací ze světa Marvelu. Hlavní program se tím naváže na jarní vysílání Nova Cinema. Na obrazovkách se můžeme těšit na pokročilejší díly obsáhlého světa superhrdinů. Vysílány budou týmovky jako Avengers: Age ofUltronneboCaptain America: Občanská válka. Premiéru si pak odbydou i pozdější filmy jako Avengers: Infinity War, Ant-Man a jeho pokračování Ant-Man a Wasp. Na úplný závěr se dočkáme epického zakončení v podobě tříhodinové epiky Avengers: Endgame.

Aktuálně v tv světě
V posledních dnech zahájila Nova poměrně výraznou kampaň ke své chystané minisérii Případ Roubal. Pro skupinu Nova se ..
25.11.2021
V pátek 19. listopadu odvysílá televize Nova ve svém prime-timu vyhlášení ankety Český slavík. Slavné hudební ceny se ..
21.11.2021
I na obrazovky RTSV dorazila mutace britské soutěže The Great British Bake Off a podařilo se jí zaujmout slovenské diváky ..
17.11.2021
Skupina Nova přinesla v minulých dnech  na český televizní trh poněkud překvapivě novou stanici, kterou představila pod ..
14.11.2021
Televize Prima chystá v roce 2022 zaujmout své diváky novým seriálem – pojmenovala ho ZOO a půjde o oddechový seriál se ..
10.11.2021
Česká televize na svém druhém programu přináší od 11. listopadu sedmidílnou sérii Svět v plamenech (v anglickém ..
05.11.2021

Televizní stanice Nova se chystá natočit další řadu úspěšného modelu reality show pod názvem Survivor ..

21.10.2021

Jaké pořady nebo televizní filmy se dostaly do čela uplynulého týdne? Diváci si potrpí ..

19.10.2021

Nejrozšířenější televizní skupina Prima oznamuje zrod nového tematického kanálu, který bude ..

15.10.2021
Máme za sebou další týden plný zábavy, akce, napětí a poznání, které nám televizní stanice pravidelně předkládají ..
10.10.2021