Tradiční a oblíbené opět v létě na TV Nova

Na televizi Nova se v létě vrátí některé tradiční projekty z jejich domácí výroby. V první řadě je třeba upomenout na televizní seriál Kameňák, obdobu ztřeštěných komedií, jen v jiném formátu a v rozdílné stopáži, již bylo doposud možné sledovat na platformě Voyo. Seriál se bude vysílat v páteční večery. Kameňáku bude časově ve stejný den předcházet i premiéra dalšího komediálního seriálu Co ste hasiči, točícího se okolo vesnické jednotky dobrovolných hasičů. Premiéra je naplánována na 9. července; v seriálu se představí osvědčené herecké obličeje Petra Rychlého, Václava Kopty, Jany Bernáškové či Nely Boudové.

I jiné dny postaví TV Nova na reprízách dávno ustanovených a divácky úspěšných značek. V pondělí a ve čtvrtek dostanou svůj prostor kriminální žánr. K vidění na obrazovkách v hlavní čas bude Kriminálka Anděl, v úterý se pak opět setkáme s šumavskými detektivy ze seriálu Policie Modrava. Nutno dodat, že TV Nova odvysílá všechny tři série, na něž na podzim naváže premiérová čtvrtá řada. Středy zase oproti fikčním dílům budou patřit již jedné z nejproslulejších tuzemských reality show Výměna manželek. Od půl desáté se pak můžeme těšit na jedny z divácky nejoblíbenějších pořadů: Martin Dejdar opět předvede další ze svých Comebacků a těšit se můžeme i na upachtěnou kopanou v kombinaci s estetikou trapnosti a vulgarity, televizní klasiku Okresní přebor.

Sobotní a nedělní večery budou filmové. První víkendový den se ve více případech stane hlavní volbou pro fanoušky komiksových adaptací ze světa Marvelu. Hlavní program se tím naváže na jarní vysílání Nova Cinema. Na obrazovkách se můžeme těšit na pokročilejší díly obsáhlého světa superhrdinů. Vysílány budou týmovky jako Avengers: Age ofUltronneboCaptain America: Občanská válka. Premiéru si pak odbydou i pozdější filmy jako Avengers: Infinity War, Ant-Man a jeho pokračování Ant-Man a Wasp. Na úplný závěr se dočkáme epického zakončení v podobě tříhodinové epiky Avengers: Endgame.

Aktuálně v tv světě

Příznivci hudebních reality show se opět dočkali. ..

01.08.2021
Pro odborníky a zaujaté zájemce o technickou podobu digitálního vysílání přinášíme zajímavou zprávu. Jejím ..
28.07.2021
Video contentu není nikdy dost, řekla si zřejmě televize Prima a spustila nový web pod názvem Prima Pauza. Její populární ..
25.07.2021
Ačkoliv jsme nedávno zmínili fakt, že se skupině Prima v posledních týdnech dařilo na poli video platforem, stále je ..
17.07.2021
Několik novinek chystá v nadcházejících týdnech TV Nova. Pokud jsme ale v dřívějších článcích mluvili o změnách, ..
11.07.2021
Chystanou kulinářskou show Peče celá země čeká práce v postprodukční fázi a míří do střižny. ..
04.07.2021
Na televizi Nova se v létě vrátí některé tradiční projekty z jejich domácí výroby. V první řadě je třeba ..
27.06.2021
Již v pátek začalo fotbalové mistrovství Evropy a je na místě připomenout, že ČT Sport zajistí divákům veškerou ..
20.06.2021
TV Nova se ve spolupráci s Národním parkem Šumava rozhodla spustit kampaň, která by měla podnítit větší starost o ..
13.06.2021
Česká televize vystupuje i na podporu kulturní sféry. V souvislosti s pandemickou krizí, která v České republice trvá ..
06.06.2021