Tři poldové a nemluvně – nový kriminální seriál od ČT!

Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli bývalého šéfa kriminálky se představí oblíbený český herec Svatopluk Skopal. Režie se ujala dvojce režisérů Jan Bártek a Radek Bajgar. Tvorbu hlavně druhého zmíněného většina českých diváků velmi dobře zná, jelikož se jedná o umělecky velmi aktivního člověka. Už od roku 2004 stojí v čele oblíbeného seriálu Ulice a v roce 2016 měl v kinech premiéru jeho první film Teorie tygra.

V hlavní roli bývalý šéf kriminálky

Nový český seriál vypráví o rodině bývalého šéfa oblastní kriminálky na malém městě, kterého ztvární již zmíněný Svatopluk Skopal. Ten postupně zjišťuje, že se svou novou rolí penzisty, od kterého se očekává jen vysedávání v křesle a hlídání vnoučků se prostě neztotožní. Místo toho se stále nadšeně plete svým bývalým kolegům do jejich práce. A s tím i jeho vlastnímu synovi.

Jeho syn, který po svém otci přebírá otěže velení nejdříve o otcovy rady nestojí, ale postupně zjišťuje, že na všechno nestačí tak úplně sám. A že není ostuda požádat o radu ty starší a zkušenější – i kdyby to měli být vlastní rodiče. Neopomenutelnou postavou je samozřejmě také teprve roční Eliška, která se nemusí bát, že by na ni její děda nebo táta neměli čas. K vyšetřování ji totiž často berou s sebou a v průběhu seriálu se jistě ukáže, že mimino v akci rozhodně nemusí nutně znamenat přítěž.

Nechybí známí herci

Vedle hvězdného Svatopluka Skopala se v seriálu objeví i Taťána Medvecká, Marek Němec, Marek Aamczyk, Jana Pidrmanová nebo třeba Radek Holub.

Seriál začne vycházet v průběhu roku 2019, přesto ještě není známo přesné datum, kdy se diváci můžou těšit na první epizodu. Podle plánu půjde o klasický seriál od České televize tak jak jen známe, takže každý díl bude trvat přibližně hodinu.

 

Aktuálně v tv světě
Óčko se nyní na televizních obrazovkách vyskytuje ve třech podobách. Stanice O nabízí svým divákům Óčko, Óčko Gold ..
16.12.2018
Na jaře 2019 se do vysílacího programu televize Nova vrací divácky oblíbená soutěž MasterChef Česko. Po dvouleté odmlce ..
13.12.2018
Už v první polovině listopadu se dostala mezi veřejnost informace o plánovaném spojení tří úspěšných magazínů o ..
09.12.2018
Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli ..
05.12.2018
Vypadalo to, že Televize Seznam bude v rámci všech kanálů spíše tím, který bude hlavně do počtu a který bude ..
02.12.2018
Již jsme vás informovali o tom, co na Vánoce chystá TV Prima, stejně jako jsme vás informovali také o tom, co má ..
28.11.2018
Pokud se podíváme na to, co si pro své diváky připravila Česká televize, je třeba říci, že ta chce zaujmout ..
26.11.2018
Už se to nezadržitelně blíží. Máme na mysli vánoční čas. A to jak ve spojení s tím, že všichni začneme nasávat ..
23.11.2018
Pokud sledujete televizi pravidelně, potom jistě víte, že jsou období, kdy je reklamy více, a potom jsou zase období, kdy ..
17.11.2018
Pokud vám název seriálů Temný Kraj něco říká, tak rozhodně tušíte správně. Jedná se o seriál, jehož první řada ..
14.11.2018