Tři poldové a nemluvně – nový kriminální seriál od ČT!

Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli bývalého šéfa kriminálky se představí oblíbený český herec Svatopluk Skopal. Režie se ujala dvojce režisérů Jan Bártek a Radek Bajgar. Tvorbu hlavně druhého zmíněného většina českých diváků velmi dobře zná, jelikož se jedná o umělecky velmi aktivního člověka. Už od roku 2004 stojí v čele oblíbeného seriálu Ulice a v roce 2016 měl v kinech premiéru jeho první film Teorie tygra.

V hlavní roli bývalý šéf kriminálky

Nový český seriál vypráví o rodině bývalého šéfa oblastní kriminálky na malém městě, kterého ztvární již zmíněný Svatopluk Skopal. Ten postupně zjišťuje, že se svou novou rolí penzisty, od kterého se očekává jen vysedávání v křesle a hlídání vnoučků se prostě neztotožní. Místo toho se stále nadšeně plete svým bývalým kolegům do jejich práce. A s tím i jeho vlastnímu synovi.

Jeho syn, který po svém otci přebírá otěže velení nejdříve o otcovy rady nestojí, ale postupně zjišťuje, že na všechno nestačí tak úplně sám. A že není ostuda požádat o radu ty starší a zkušenější – i kdyby to měli být vlastní rodiče. Neopomenutelnou postavou je samozřejmě také teprve roční Eliška, která se nemusí bát, že by na ni její děda nebo táta neměli čas. K vyšetřování ji totiž často berou s sebou a v průběhu seriálu se jistě ukáže, že mimino v akci rozhodně nemusí nutně znamenat přítěž.

Nechybí známí herci

Vedle hvězdného Svatopluka Skopala se v seriálu objeví i Taťána Medvecká, Marek Němec, Marek Aamczyk, Jana Pidrmanová nebo třeba Radek Holub.

Seriál začne vycházet v průběhu roku 2019, přesto ještě není známo přesné datum, kdy se diváci můžou těšit na první epizodu. Podle plánu půjde o klasický seriál od České televize tak jak jen známe, takže každý díl bude trvat přibližně hodinu.

 

Aktuálně v tv světě
Před pár dny byla oficiálně potvrzená informace o tom, že Okresní soud v Bratislavě nařídil neodkladné opatření ..
21.02.2019
Za posledních pět let skupina Prima participovala na tvorbě více než 30 českých filmů, které na plátnech kin vzhlédlo ..
17.02.2019
Český mediální guru Jaromír Soukup patří v České Republice (a možná i v Evropě) k absolutním fenoménům. Svou TV ..
14.02.2019
Na televizní obrazovky míří nový seriál z dílny TV Prima Černé vdovy. Osmidílný kriminální seriál s notnou dávkou ..
11.02.2019
Milovníci hiphopu, RnB, rapu a veškeré „černé“ muziky si v Česku konečně přijdou na svoje. Od jara letošního roku ..
06.02.2019
Když byl  natočený první film Kameňák, který měl pod taktovkou Zdeněk Troška, bylo to pro mnohé příjemné ..
03.02.2019
Vypadá to, že jarní období bude napříč televizemi celkem zajímavé a budou soupeřit o každého diváka. A to hlavně, ..
31.01.2019
Televizní stanice bývají, co se týče sledovanosti, věčnými vzájemnými konkurenty. „Každý hlas se počítá“, a to ..
27.01.2019
Televize Barrandov v pondělí opět spustila zpravodajskou relaci Naše zprávy. Ty si diváci výše zmíněného kanálu mohou ..
24.01.2019
Novinky z české seriálové scény, Rapl 2 a Most!, ovládly pondělní večer v českých domácnostech. Oba dokázaly u ..
20.01.2019