Tři poldové a nemluvně – nový kriminální seriál od ČT!

Česká televize připravuje nový komediální seriál s detektivní zápletkou Tři poldové a nemluvně. V hlavní roli bývalého šéfa kriminálky se představí oblíbený český herec Svatopluk Skopal. Režie se ujala dvojce režisérů Jan Bártek a Radek Bajgar. Tvorbu hlavně druhého zmíněného většina českých diváků velmi dobře zná, jelikož se jedná o umělecky velmi aktivního člověka. Už od roku 2004 stojí v čele oblíbeného seriálu Ulice a v roce 2016 měl v kinech premiéru jeho první film Teorie tygra.

V hlavní roli bývalý šéf kriminálky

Nový český seriál vypráví o rodině bývalého šéfa oblastní kriminálky na malém městě, kterého ztvární již zmíněný Svatopluk Skopal. Ten postupně zjišťuje, že se svou novou rolí penzisty, od kterého se očekává jen vysedávání v křesle a hlídání vnoučků se prostě neztotožní. Místo toho se stále nadšeně plete svým bývalým kolegům do jejich práce. A s tím i jeho vlastnímu synovi.

Jeho syn, který po svém otci přebírá otěže velení nejdříve o otcovy rady nestojí, ale postupně zjišťuje, že na všechno nestačí tak úplně sám. A že není ostuda požádat o radu ty starší a zkušenější – i kdyby to měli být vlastní rodiče. Neopomenutelnou postavou je samozřejmě také teprve roční Eliška, která se nemusí bát, že by na ni její děda nebo táta neměli čas. K vyšetřování ji totiž často berou s sebou a v průběhu seriálu se jistě ukáže, že mimino v akci rozhodně nemusí nutně znamenat přítěž.

Nechybí známí herci

Vedle hvězdného Svatopluka Skopala se v seriálu objeví i Taťána Medvecká, Marek Němec, Marek Aamczyk, Jana Pidrmanová nebo třeba Radek Holub.

Seriál začne vycházet v průběhu roku 2019, přesto ještě není známo přesné datum, kdy se diváci můžou těšit na první epizodu. Podle plánu půjde o klasický seriál od České televize tak jak jen známe, takže každý díl bude trvat přibližně hodinu.

 

Aktuálně v tv světě
V posledních letech se s novými seriály v rámci českých televizí doslova roztrhl pytel. Vedení televizních stanic ..
19.05.2019
Diváci v České republice jsou pravidelně zásobováni skvělými kriminálními seriály, z nichž nad ostatními bezesporu ..
16.05.2019
Generální ředitel Petr Dvořák podal návrh, aby ředitelem Ostravského studia ČT zůstal dosavadní ředitel Tomáš ..
12.05.2019
Skupina Prima v loňském roce učinila zásadní rozhodnutí. Kromě upravení programu Prima Love spustila i vysílání ..
11.05.2019
Česká televize se poslední roky poměrně intenzivně zaměřuje na kvalitní seriálovou tvorbu. A to jak v podobě té, ..
06.05.2019
Již několik let slaví TV Prima úspěch se svou improvizační show, která nese název Partička. Ta dlouhodobě baví diváky ..
05.05.2019
Režisér a producent Tomáš Magnusek představil úplně nový vznikající seriál s názvem Čechovi. Třináctidílná sága ..
28.04.2019
Česká televize chystá projekty, které jsou nové svým obsahem, ale už ne tolik žánrem. Vsadila totiž na osvědčenou ..
24.04.2019
Jestliže jste v minulosti sledovali pořady se Zdeňkem Pohlreichem, jistě pro vás máme dobrou zprávu. Právě se totiž ..
21.04.2019
Pokud sledujete ranní Snídani s Novou na televizi Nova, asi jste si všimli, že od pondělí 15. Dubna jste mohli vidět novou ..
17.04.2019