Tuzemské diváky možná čeká nový televizní kanál

Není novinkou, že tuzemské televize mají skutečně široký záběr, a neustále vznikají nové a nové, které jsou tematicky zaměřeny. Nyní to podle posledních zpráv vypadá na to, že by se těm největším měla postavit zcela nová konkurence. A stejně, jako je tomu například u televize Óčko, kterou vlastní Andrej Babiš, by tento nový televizní kanál měl vlastnit někdo z nejbohatších Čechů. Zatím se hovoří o jménech, jako je Jan Dienstl, Pavel Tykač, nebo také Petr Kellner. Posledním jménem, které by mohlo hrát nějakou roli je i Daniel Křetínský.

Chtěli koupit Novu a Primu

Tato informace pronikla na veřejnost poté, co se tato skupina miliardářů rozhodla využít své vyjednávací schopnosti a samozřejmě i peníze k tomu, aby koupili televizi Nova, a vzhledem k neúspěchu se pokusili také o koupit televize Prima. Ani tento krok jim však nevyšel, a tak se začalo proslýchat, že založí televizi zcela novou, která bude mít jediný cíl, a to cílit na mainstreamového diváka, a nabídnout mu široké možnosti zábavy, a to od filmů, přes seriály, po zábavné pořady a zpravodajství.

Jedna z největších investic na poli tuzemských televizí

Pokud vše dopadne podle zmiňovaných plánů, určitě se bude jednat o jednu z největších investic, která nás na poli tuzemských televizí čeká. Z toho samozřejmě budeme těžit hlavně mi diváci, jelikož rozhodně nepůjde o tematicky zaměřený kanál. A tak bude jasné, že nabídka pořadů by měla trumfnout ty největší hráče na našem trhu, a nabídnou skutečně něco unikátního, díky čemuž si přiláká k obrazovkám nejvíce diváků. Vzhledem k majetkům zmíněných mužů se dá očekávat, že na nákup těch nejlepších pořadů mít finance rozhodně budou, a tak vše dotáhnou do vítězného konce. Zatím však není znám ani název, ani termín, kdy by mnělo dojít k případné realizaci. Doufejme, že to bude co nejdříve.

Aktuálně v tv světě
Poměrně unikátní novinka z dílny TV Prima odstartovala. O pořadu jste mohli slyšet již v minulosti, jelikož televize ..
14.10.2018
Různé historické dokumenty jsou na televizních obrazovkách celkem populární. A to stejné můžeme říci i  reality show. ..
11.10.2018
Zpravodajská relace na TV Prima se poměrně nedávno změnila. A to jak s ohledem na celkový vysílací čas, tak i s ohledem ..
07.10.2018
Televize přináší do naších domácností hlavně zábavu. Ostatně to je jasně vidět na skladbě pořadů, stejně jako je ..
03.10.2018
Jsou nové pořady, které musí Prima pro malý úspěch stáhnout – show 1 proti všem, stejně jako jsou pořady, se kterými ..
30.09.2018
Velká propagace, velká lákadla, velká osobnostní jména. Toto všechno lze spojovat se show 1 proti všem, kterou začala ..
27.09.2018
Rozhodně se nejedná o nijak velký televizní kanál. Na obrazovkách ho lze vždy brát skutečně jenom jako kanál okrajový. ..
26.09.2018
Už v minulých řadách bylo jasné, že pokud jde o show Tvoje tvář má známý hlas, se kterou přichází TV Nova, tak jde ..
23.09.2018
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018