Tuzemské diváky možná čeká nový televizní kanál

Není novinkou, že tuzemské televize mají skutečně široký záběr, a neustále vznikají nové a nové, které jsou tematicky zaměřeny. Nyní to podle posledních zpráv vypadá na to, že by se těm největším měla postavit zcela nová konkurence. A stejně, jako je tomu například u televize Óčko, kterou vlastní Andrej Babiš, by tento nový televizní kanál měl vlastnit někdo z nejbohatších Čechů. Zatím se hovoří o jménech, jako je Jan Dienstl, Pavel Tykač, nebo také Petr Kellner. Posledním jménem, které by mohlo hrát nějakou roli je i Daniel Křetínský.

Chtěli koupit Novu a Primu

Tato informace pronikla na veřejnost poté, co se tato skupina miliardářů rozhodla využít své vyjednávací schopnosti a samozřejmě i peníze k tomu, aby koupili televizi Nova, a vzhledem k neúspěchu se pokusili také o koupit televize Prima. Ani tento krok jim však nevyšel, a tak se začalo proslýchat, že založí televizi zcela novou, která bude mít jediný cíl, a to cílit na mainstreamového diváka, a nabídnout mu široké možnosti zábavy, a to od filmů, přes seriály, po zábavné pořady a zpravodajství.

Jedna z největších investic na poli tuzemských televizí

Pokud vše dopadne podle zmiňovaných plánů, určitě se bude jednat o jednu z největších investic, která nás na poli tuzemských televizí čeká. Z toho samozřejmě budeme těžit hlavně mi diváci, jelikož rozhodně nepůjde o tematicky zaměřený kanál. A tak bude jasné, že nabídka pořadů by měla trumfnout ty největší hráče na našem trhu, a nabídnou skutečně něco unikátního, díky čemuž si přiláká k obrazovkám nejvíce diváků. Vzhledem k majetkům zmíněných mužů se dá očekávat, že na nákup těch nejlepších pořadů mít finance rozhodně budou, a tak vše dotáhnou do vítězného konce. Zatím však není znám ani název, ani termín, kdy by mnělo dojít k případné realizaci. Doufejme, že to bude co nejdříve.

Aktuálně v tv světě
Není to jenom pokračování známých seriálů, u kterých se natáčejí další a další řady. Stejně tak to není ani ..
18.07.2018
V minulosti jsme vás informovali o tom, že Česká televize natáčí celkem zajímavou kriminálku, která nese název Rédl. ..
15.07.2018
Je sice teprve začátek prázdnin, ale už nyní televize ohlašují to, s jakými hlavními lákadly budou přicházet na ..
11.07.2018
Jednalo se o jeden z hlavních pilířů programu na letní období. Řeč je o seriálu Na vodě, který měl být po celé ..
08.07.2018
Nejenom u veřejnoprávních televizí, ale také u komerčních jedniček je zpravodajství zcela nedílnou součástí ..
03.07.2018
Když se řekne jméno Zdeněk Troška, vybaví se mnohým lidem nejenom zajímavé a úspěšné pohádky, ale i různé komedie. ..
01.07.2018
Letní program televizní stanice Nova se již začal vysílat. Nedávno jsme vám představili hlavní lákadla, se kterou ..
26.06.2018
Televize Prima nezahálí. Během léta chce pochopitelně nabídnout divákům hlavně něco z archivu. A to proto, aby se mohla ..
24.06.2018
Opět, jako každý rok, zveřejňují jednotlivé televize nabídku spojenou s létem. Tedy s dobou, kdy vzhledem k pěknému ..
20.06.2018
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018