Tuzemské diváky možná čeká nový televizní kanál

Není novinkou, že tuzemské televize mají skutečně široký záběr, a neustále vznikají nové a nové, které jsou tematicky zaměřeny. Nyní to podle posledních zpráv vypadá na to, že by se těm největším měla postavit zcela nová konkurence. A stejně, jako je tomu například u televize Óčko, kterou vlastní Andrej Babiš, by tento nový televizní kanál měl vlastnit někdo z nejbohatších Čechů. Zatím se hovoří o jménech, jako je Jan Dienstl, Pavel Tykač, nebo také Petr Kellner. Posledním jménem, které by mohlo hrát nějakou roli je i Daniel Křetínský.

Chtěli koupit Novu a Primu

Tato informace pronikla na veřejnost poté, co se tato skupina miliardářů rozhodla využít své vyjednávací schopnosti a samozřejmě i peníze k tomu, aby koupili televizi Nova, a vzhledem k neúspěchu se pokusili také o koupit televize Prima. Ani tento krok jim však nevyšel, a tak se začalo proslýchat, že založí televizi zcela novou, která bude mít jediný cíl, a to cílit na mainstreamového diváka, a nabídnout mu široké možnosti zábavy, a to od filmů, přes seriály, po zábavné pořady a zpravodajství.

Jedna z největších investic na poli tuzemských televizí

Pokud vše dopadne podle zmiňovaných plánů, určitě se bude jednat o jednu z největších investic, která nás na poli tuzemských televizí čeká. Z toho samozřejmě budeme těžit hlavně mi diváci, jelikož rozhodně nepůjde o tematicky zaměřený kanál. A tak bude jasné, že nabídka pořadů by měla trumfnout ty největší hráče na našem trhu, a nabídnou skutečně něco unikátního, díky čemuž si přiláká k obrazovkám nejvíce diváků. Vzhledem k majetkům zmíněných mužů se dá očekávat, že na nákup těch nejlepších pořadů mít finance rozhodně budou, a tak vše dotáhnou do vítězného konce. Zatím však není znám ani název, ani termín, kdy by mnělo dojít k případné realizaci. Doufejme, že to bude co nejdříve.

Aktuálně v tv světě
Několik informací o plánovaném kanálu Prima Krimi jste už od nás získali. Jednalo se spíše o kusé informace, nebo ..
16.03.2018
Říkáte si někdy, že u televize trávíte stále více času? Potom vás možná bude zajímat to, jak si stojíte ..
14.03.2018
Dva a půl roku. To je doba, kdy se na TV Prima vysílal seriál Ohnivý kuře. Seriál začínal s poměrně zajímavou ambicí ..
11.03.2018
Televizní skupina Prima se bude rozšiřovat. O tom jsme vás už samozřejmě informovali v minulosti, a to na základě ..
08.03.2018
Seriály, které se ohlížejí do minulosti, jsou podobně jako detektivní příběhy velmi populární. Je jasné, že, když ..
04.03.2018
Když se podíváme na sledovanosti zpravodajských relací, tak obecně patří k tomu, co přitáhne nejvíce diváků. Je ..
02.03.2018
Ať už jste zastánci technologie DVB-T2, nebo patříte na opačnou stranu, tedy mezi odpůrce, je třeba říci, že se jedná ..
25.02.2018
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018