TV Barrandov chce ve zprávách vsadit na silná témata

Nový vítr přináší od soboty 22. srpna do svého zpravodajství TV Barrandov. Naše zprávy, vysílané každý den od  18.30 hodin, představila dvojice v podání známého moderátora Aleše Cibulky a herečky Pavlíny Kafkové, která aktuálně září v hlavní barrandovského seriálu Soudkyně Barbara.

Moderátorské tandemy přinesou nová témata

Počínaje nedělí už ale pravidelně diváci na moderátorských postech nacházejí zase své oblíbené a dobře známé dvojice, tedy Denisu Jeřábkovou s Petrem Převrátilem, Petru Květovou Pšeničnou s Reném Hniličkou a Kristýnu Fantovou s Mirkem Vaňurou. Staré známé moderátorské tandemy ovšem budou podle nové koncepce sázet více na silná témata, která hýbou veřejností, mají šanci zaujmout a přimět k přemýšlení. Jde o zprávy, které nezapadnou hned po skončení relace, ale naopak přimějí lidi k zájmu o dané téma.

Spolutvůrcem se stává divák

První vlaštovkou se v této oblasti stává série dvanácti reportáží, kterou TV Barrandov exkluzivně natočila přímo v černobylské jaderné elektrárně. Dovnitř zavítal reportér Martin Hlaváček a jeho materiály poslouží nejenom ke dvanácti vstupům, ale i pro dokument, který diváci shlédnou na podzim na dalším z televizních kanálů barrandovské rodiny, a sice na Barrandově Plus. Ovšem reportáž z Černobylu samozřejmě nebude jedinou žhavou novinkou. Objevovat se budou i další závažná témata, koncept vysílání navíc doplňuje pořad Exploziv běžící ihned po zprávách v 18.55 hodin. V podtitulu pořadu jsou „krimi, události, zábava“ a diváky jím provázejí moderátorské páry Barbora Hlaváčková a Karel Dlabač a Žaneta Muchová společně s Annou Hájkovou. Každodenní magazín přinese reportáže a videa od diváků. Spolutvůrcem televizního zpravodajství se tak můžete stát i vy a upozornit na to, co vás aktuálně pálí.

Aktuálně v tv světě
Novinky, které po letní pauze přinášejí televize do svého vysílání, jsou ve většině případů spojeny s tím, že ..
18.09.2018
Před nástupem prázdnin jsme psali o tom, že TV Prima lehce mění skladbu své zpravodajské relace. A to v tom směru, že ..
16.09.2018
Zdálo se, že všechny novinky a všechna lákadla spojená s podzimní programovou skladbou jsou již venku. Jak se ale ..
09.09.2018
I když léto nepatří mezi období, které by bylo řazeno s ohledem na sledovanost k nejdůležitějším, snaží se ..
06.09.2018
Pojem Československá filmová společnost nemusí každému hned něco říkat. Je to jednoduše proto, že se jedná o ..
02.09.2018
Česká televize chystá na podzimní období hned několik taháků a lákadel. Pokud se máme podívat na to hlavní, bude to ..
30.08.2018
Během informací o novinkách pro podzimní vysílání jsme vás mimo jiné informovali o tom, že končí poměrně populární ..
24.08.2018
Přechod na DVB-T2 má řadu pozitiv, stejně jako nelze opomenout také možná negativa. Ta jsou spojena nejenom s nutností ..
23.08.2018
TV Prima je v současném pořadí komerčních televizí jasnou a stabilní dvojkou. Před ní je TV Nova a za ní je ..
19.08.2018
Podzimní vysílání se nezadržíte blíží. Už v době prázdnin jsme vás pravidelně informovali o tom, co se na které ..
16.08.2018