TV Barrandov chce ve zprávách vsadit na silná témata

Nový vítr přináší od soboty 22. srpna do svého zpravodajství TV Barrandov. Naše zprávy, vysílané každý den od  18.30 hodin, představila dvojice v podání známého moderátora Aleše Cibulky a herečky Pavlíny Kafkové, která aktuálně září v hlavní barrandovského seriálu Soudkyně Barbara.

Moderátorské tandemy přinesou nová témata

Počínaje nedělí už ale pravidelně diváci na moderátorských postech nacházejí zase své oblíbené a dobře známé dvojice, tedy Denisu Jeřábkovou s Petrem Převrátilem, Petru Květovou Pšeničnou s Reném Hniličkou a Kristýnu Fantovou s Mirkem Vaňurou. Staré známé moderátorské tandemy ovšem budou podle nové koncepce sázet více na silná témata, která hýbou veřejností, mají šanci zaujmout a přimět k přemýšlení. Jde o zprávy, které nezapadnou hned po skončení relace, ale naopak přimějí lidi k zájmu o dané téma.

Spolutvůrcem se stává divák

První vlaštovkou se v této oblasti stává série dvanácti reportáží, kterou TV Barrandov exkluzivně natočila přímo v černobylské jaderné elektrárně. Dovnitř zavítal reportér Martin Hlaváček a jeho materiály poslouží nejenom ke dvanácti vstupům, ale i pro dokument, který diváci shlédnou na podzim na dalším z televizních kanálů barrandovské rodiny, a sice na Barrandově Plus. Ovšem reportáž z Černobylu samozřejmě nebude jedinou žhavou novinkou. Objevovat se budou i další závažná témata, koncept vysílání navíc doplňuje pořad Exploziv běžící ihned po zprávách v 18.55 hodin. V podtitulu pořadu jsou „krimi, události, zábava“ a diváky jím provázejí moderátorské páry Barbora Hlaváčková a Karel Dlabač a Žaneta Muchová společně s Annou Hájkovou. Každodenní magazín přinese reportáže a videa od diváků. Spolutvůrcem televizního zpravodajství se tak můžete stát i vy a upozornit na to, co vás aktuálně pálí.

Aktuálně v tv světě
Když se mluví o sportu, tak si většina lidí představí sporty klasické. U nás je to hlavně fotbal, hokej, tenis, stejně ..
21.02.2018
Jak jsme vás již informovali, Česká televize chystá do svého vysílání zajímavou novinku, která ponese název Inspektor ..
18.02.2018
Jedním z pořadů na TV Barrandov jsou i Aféry. Je poměrně známý, a to mimo jiné proto, že je vysílán hned čtyřikrát ..
16.02.2018
Takzvaná koprodukční tvorba není v dnešní době nic výjimečného. O co se vlastně jedná? Jde o cestu, při které ..
11.02.2018
TV Nova je u nás stále jasnou komerční jedničkou. Aby tomu tak bylo, rozhodně nesmí usnout na vavřínech. I proto ..
09.02.2018
Už se to nezadržitelně blíží. A co konkrétně? Samozřejmě známý sportovní svátek, kterým jsou olympijské hry. Je ..
04.02.2018
Pokud patříte do poměrně početné skupiny milovníků fotbalu, potom víte, že na volně šiřitelných, tedy bezplatných ..
30.01.2018
Už se to pomalu ale jistě blíží. Co? Onen termín přechodu, kdy se již nebude využívat současná pozemní digitální ..
26.01.2018
TV Prima má zaregistrováno několik obchodních známek, které se týkají jednotlivých pořadů. To není v rámci televizí ..
25.01.2018
I když je zde stále ještě zimné období, během kterého běží na televizních obrazovkách několik různorodých novinek, ..
21.01.2018