TV Barrandov chce ve zprávách vsadit na silná témata

Nový vítr přináší od soboty 22. srpna do svého zpravodajství TV Barrandov. Naše zprávy, vysílané každý den od  18.30 hodin, představila dvojice v podání známého moderátora Aleše Cibulky a herečky Pavlíny Kafkové, která aktuálně září v hlavní barrandovského seriálu Soudkyně Barbara.

Moderátorské tandemy přinesou nová témata

Počínaje nedělí už ale pravidelně diváci na moderátorských postech nacházejí zase své oblíbené a dobře známé dvojice, tedy Denisu Jeřábkovou s Petrem Převrátilem, Petru Květovou Pšeničnou s Reném Hniličkou a Kristýnu Fantovou s Mirkem Vaňurou. Staré známé moderátorské tandemy ovšem budou podle nové koncepce sázet více na silná témata, která hýbou veřejností, mají šanci zaujmout a přimět k přemýšlení. Jde o zprávy, které nezapadnou hned po skončení relace, ale naopak přimějí lidi k zájmu o dané téma.

Spolutvůrcem se stává divák

První vlaštovkou se v této oblasti stává série dvanácti reportáží, kterou TV Barrandov exkluzivně natočila přímo v černobylské jaderné elektrárně. Dovnitř zavítal reportér Martin Hlaváček a jeho materiály poslouží nejenom ke dvanácti vstupům, ale i pro dokument, který diváci shlédnou na podzim na dalším z televizních kanálů barrandovské rodiny, a sice na Barrandově Plus. Ovšem reportáž z Černobylu samozřejmě nebude jedinou žhavou novinkou. Objevovat se budou i další závažná témata, koncept vysílání navíc doplňuje pořad Exploziv běžící ihned po zprávách v 18.55 hodin. V podtitulu pořadu jsou „krimi, události, zábava“ a diváky jím provázejí moderátorské páry Barbora Hlaváčková a Karel Dlabač a Žaneta Muchová společně s Annou Hájkovou. Každodenní magazín přinese reportáže a videa od diváků. Spolutvůrcem televizního zpravodajství se tak můžete stát i vy a upozornit na to, co vás aktuálně pálí.

Aktuálně v tv světě
V době, když TV Barrandow začínala, měla jenom jeden jediný kanál. A ten se soustředil primárně na pořady a na zábavu ..
17.06.2018
Je to právě mladý divák, ve kterém vidí mnoho současných televizních kanálů jasnou budoucnost. Pokud se máme podívat ..
12.06.2018
Kriminálek je na obrazovkách České televize celkem velké množství. Některé jsou nové, jiné se reprízují, další se ..
10.06.2018
Česko Slovensko má talent je soutěž, která je založena na známém zahraničním formátu a která měla úspěch i u nás. ..
05.06.2018
Pravidelná konference s názvem Digimedia je poměrně očekávanou událostí ani ne tak pro klasické televizní diváky, ale ..
03.06.2018
Česká televize ví, co má nabídnout, aby si dokázala získat zájem diváků. Jsou to především kriminálky. Není to zase ..
30.05.2018
Událost, o které se celkem dlouho mluví a o které vás také pravidelně informujeme. Jedná se o přechod na DVB-T2, který ..
25.05.2018
Je to za námi. Máme na mysli letošní MS v hokeji, kde se našim hokejistům zase až tak úplně nedařilo. My se však na ..
23.05.2018
Když se podíváme na u nás nejznámějšího poskytovatele kabelové televize, je to společnost UPC. Kromě toho, že nabízí ..
20.05.2018
Je pravdou, že když se podíváme na seriálovou tvorbu tuzemských televizí, tak řada z jejich počinů je založena spíše ..
16.05.2018